• Обновено
Приклучоци за вежбање на гума од орел кан

Приклучоци за вежбање на гума од орел кан

DEN 1.00

Залиха
Во магацинот.

Приклучоци за леење обложени со гума Одлично за почетници. Сплитскиот прстен овозможува лесна вратоврска. Земја на потекло : Кина. Приклучокот за леење на „Игл канџи“ е одличен за децата да ги практикуваат своите вештини за кастинг во дворот. Исто така е одлично за вежбање со ролни за мамка за развој на соодветни техники. Приклучокот за леење на Claw Eagle е изработен од гума и тежи 3/8 унца. Секој пакет содржи два приклучоци за леење. Карактеристики : - Приклучоци за вежбање со гума обложени со леење - Одлично за почетници - Сплит прстен овозможува лесни спецификации за врзување : - Големина : 3/8 мл. - Боја : жолта - Ниво на вештина : Почетник, средно, експерт - вид вода : слатка вода, солена вода - видови риби : бас, валли, тарпон, црвена риба, снајпер, морска пастрмка, снук, кобија 1 пакет од 2 гумени приклучоци за леење.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Алатка за врзување на риболов -јазол на кука -eze - Додатоци за риболов за врзана риболов линија со куки за риболов - покријте ја остри

Сега секој може да врзува своја справи со професионален јазол Стандардната алатка за врзување на рибол�

DEN 271.84

Jeyiour 2 компјутери г -дин и г -ѓа корпа капа невеста и младоженец Сонце капа на меден месец подароци унисекс УВ заштита капачиња

100% памук Покажете ја вашата loveубов : капите за корпи се отпечатени со зборови г дин и г ѓа, кои можат да ја

DEN 3.00

Д -р Фиш 20 пакет двојно прилепување вртења, вртења со висока јачина на кран на крајбрежјето, прилепуваат од не'рѓосувачки 'рѓа, отпорни на'

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Висока јачина : Овие двојни вртлив�

DEN 99.04

Winderените за ветерници жени слама сонце широко распространетост на летната летна плажа риболов флопи капи со постелнина лак

Увезени Затворање на влечење ?????? ????????? Не треба да се грижите за проблемот со свиткување на гребенот или

DEN 2.67

Подарок за искачување на риболов, прилагодлив за риболов на риболов, за риболов, за риболов, спорт на отворено, кампување и пешачење,

Лесна и удобна : Само 23 мл тежина за долг ден риболов Структурата на суспензијата на елекот за риболов ја

DEN 719.84

Ahandmaker 4 PCS Paracord Lanyard, ткаен ланец на клучеви, тешки парокарски ленти за клучеви, за лична карта, клучеви, свирки, јаже со падобран,

Информации за големината : Lanyard Paracord е долга приближно 34,65 инчи (880 mm), приврзокот мери 2,83 x 0,59 x 0,51 инчи (72 x 15

DEN 2.33

25/50/100 ПЦС риболов линија мијалник слајдови дуо заклучување прилепки со висока јачина од не'рѓосувачки челик мијалник лизгач вртлог за

Тип : Пронаоѓачи на риби со #6 кукани предвремени Големина : Околу 1,65 инчи Количина : 25 парчиња лизгачи на �

DEN 2.33

Летање риболов слетување нето дрвена рамка Мека гумена мрежа или водоотпорна најлонска мрежа пастрмка бас фаќање и ослободување мрежа

Чиста и мека гума мрежа : чиста чиста гумена мрежа изгледа како исчезна под вода, и затоа нема да испушти

DEN 2.33

PNKVNLO риболов капа за мажи - американска капа за риболов патриотска кожна безбол капа - подароци за риболов на отворено мрежи

100% памук Затворање на привремено Само миење на рацете Единствено кожен риба знаме печатено со гордост :

DEN 366.24

Рахима Вајпсинг - 60 парчиња летачки материјал за вртење на риба, артикулиран шанк риба 'рбет, алатка за статистика на производот, статистика код

DIY за алатка за риболов со мува, се забавувајте се Направено од не'рѓосувачки челик, издржлив за употреба

DEN 175.68

Куки за риболов без риболов од 30 парчиња 1/0 јаглероден челик под кука единечен црв кука за мамка за риболов додаток за риболов

30 парчиња куки за риболов без разгледување на вашите дневни потреби за риболов; Можете да ги подготвите

DEN 159.84