• Обновено
Билитрини мажи џогери чино карго панталони пешачење на отворено рекреација панталони Твил фитнес патека џогирање панталони обични памучни панталони

Билитрини мажи џогери чино карго панталони пешачење на отворено рекреација панталони Твил фитнес патека џогирање панталони обични памучни панталони

DEN 447.84

Залиха
Во магацинот.

98% памук, 2% еластично влакно Затворање на влечење. Твил еластична и удобна [материјал за дишење] -98% памук, повеќе дишење и помек; 2% еластично влакно, панталони со необични панталони изработени од високо еластични материјали, кои обезбедуваат голема флексибилност и спортска удобност во секојдневниот живот;. [Спортски дизајн]-Со цел да се зголеми удобноста на спортот, засилените спортски панталони се изработени од микро-еластични ткаенини, половината може да се прилагоди со долга влечење, а предните и задните џебови имаат тродимензионален дизајн на кожна етикета ;. [Засилени џебови]-Спортски дизајн на панталони со обични панталони, со 2 џебови на предната страна и 2 џебови на задниот дел. Засилен третман во џебот;. [Повеќе наврати]- Со овие пантолони за џогирање, можете да ги носите на обука, патека и поле, теретана, вежбање, трчање, боди-билдинг, кревање тегови, кошарка, работа, на отворено или кој било друг вид спортски активности, секојдневен живот и работа. [Забелешка]-Бидејќи различни компјутери прикажуваат различни бои, вистинската боја може да биде малку различна од горенаведената слика. А*Чино е шпански збор. Терминот, кој е синоним за „какис“ кога се користи за опишување на панталони, мигрирани на англиски јазик, кога панталоните направени од силна памучна ткаенина се користеле како дел од воените униформи и во Велика Британија и во САД. Тие, исто така, го собраа името „Какис“ затоа што воениот стандард во Велика Британија требаше да ги обои овие пантолони во боја на тен каки. Современото Чино може да биде обоена со која било боја, иако тен, црна, сина и маслиново драма се вообичаени избори. Б*чиновите како воена униформа беа едноставни пакувања со исправени половини, без плејти и зашилена нога. Ткаенината беше издржлива, но сепак лесна и погодна за абење во топли услови, истовремено обезбедувајќи соодветно покритие. Бојата Каки стана популарна во Велика Британија во средината на 19 -ти. Кон крајот на 19 век, американските војници почнаа да носат Какис како дел од стандардното воено носење. Американскиот стил на воена пантолона беше сличен на Британците, многу едноставен дизајн без плети, поштенски и копчиња пред и директно нозе. C*Популарноста на какиите како секојдневни панталони се намали со растечките трендови кон носење пообилна облека.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Alioyoit Охрабрување Цитат Дрвен wallиден уметнички знак Мотивационен цитат Тема за Денот на вineубените, прегратки од кајсија, дрвена плакета

Плаки за знаци на знак, дрвена врата семејна wallидна уметност со инапиционална изрека значајни зборови, �

DEN 447.84

Меканиксот на лебдечкиот рамка на држачот на држачот за приказ 3Д кутија за приказ на накит со база 3.54 x 3,54 x 0,79 инчи бел пакет

Кутиите за складирање на екранот се изработени од рамки на ABS и флексибилен TPU филм, лесен, издржлив, со г�

DEN 1368.00

Crkt otanashi noh ken ken edc преклопување на џебниот нож: целосна големина секојдневно носење, модифицирано озораку модифициран

Максимална длабочина : Стил на сечилото на точката на клип за длабока пенетрација Брутална јачина : Закл

DEN 1032.00

Лековити огледало рачни 4 парчиња удобни огледала за шминка рачни огледала Девојки заоблени козметика огледала преносно огледало

Доброто занаетчиство обезбедува долг животен век и јасен рефлексија на огледалото, што е погодно и прак

DEN 2.33

Шрафцигер 3 поставува лот 29 во 1 мулти функција магнетна шрафцигер телефонска опрема за форцепс алатки за поправка на шрафцигер

Алатката користи стандарди за технолошки процеси, PP и TRA Double Material NonSlip Hande Тој е дизајниран да ги поправи �

DEN 1496.00

Wlbhwl Кутија За Накит 4 Фиоки, Јасен Организатор На Накит Кадифени Прстени Ѓердани Нараквици За Обетки Фиока За Држач За Држач

ПрактичноОрганизаторот на Накит нуди практичен и атрактивен начин за чување на вашите ѓердани, прстени

DEN 1442.56

иневгого Морска Школка Канти За Складирање Морски Ѕвезди Со Капаци за Организирање Контејнери За Организатори Со Рачки Оксфорд Крпа

●Уникатна Декорација●Нашите корпи за складирање доаѓаат со стилски и уникатни отпечатоци Кутиите за �

DEN 303.84

Носење телефонски куќиште оригинален кожен мобилен телефон, компатибилен со iPhone XS, X, 8,7,6s, компатибилен со Samsung S10E, S9, S8, S7,

Телефонскиот случај е обично заштитно покритие што е дизајнирано да се вклопи околу мобилен телефон Пр�

DEN 294.24

БМИСЕГМ МАНСКИ Атлетска долна облека мраз свилена долна облека Менс ледена свилена свила долна облека Брзо сушење и етичка долна

100% памук Мажите 3Д со велосипедски велосипедски шорцеви 5,5 машки пливање шорцеви, мажи есенска облека, с�

DEN 1060.80

Ваксон 3-Пакет Анти Сино Светло Заштитник На Екранот, компатибилен Со Panasonic Lumix Dmc-FZ5 Tpu Филм Заштитници Налепница [ Не Калено

Ве молиме имајте предвид дека овој заштитен филм е направен од флексибилна пластика Филтер за сина Свет

DEN 2.33

VXB бренд Јапонија MJC-65-EBL 5/8 инчи до 3/4 инчен Флексибилно спојување на спојувањето на типот на типот, ДОДЕЛЕН ДИАМЕТЕР: 3/4 инчен Должина

Спојување со дијаметар од 1 дијаметар : 5 / 8 инчи Спојување со дијаметар од 2 дијаметар : 3 / 4 инчи...

DEN 8504.32

Работни капи со џемпер за мажи коала и цвеќиња прилагодливи жени Работни капачиња буфонски капи и прстен за коса повеќе

100% полиестер Затворање на влечење ★ 【Големина】 Една големина се вклопува за какви било форми на глава�

DEN 2.67

Еко бамбус сад за салата од влакна поставен со бамбус капаче од 3 чинии за салата, мешавини за мешање и складирање на салата, јадење кујна,

✅ Производство материјал : Природна бамбус влакна Среден сад : D20*H10cm; Голем сад : D25 ✅ Овој сет на салата о

DEN 3.33

Т-ТОПЛА Мерна Лента Алатка За Мерење На Клип За Позиционирање На Рабовите Аголна Стегач Флексибилен Маркер За Владетел 80мм/3-инчна

Применливо за дијаметар на молив еднаков или помал од 8мм, радиус на лентаеднаков или помал од 60мм Может�

DEN 1.33

Дишем од 500мл Филтрирање на стакло Ерленмејер колба, шише за филтрирање на тешки wallидови, лабораториски сад за вшмукување

Да се ​​направи од G33 Боросиликатно стакло Точка на annealing 560 Линеарен коефициент на експанзија 32 × 107 / Т�

DEN 1.33

Lookaa Познати хеланки на Tik Tok , хулахопки јога шорцеви жени јога панталони контролираат тренингот што трчаат хеланки со високи половини

Лизгање на затворање ✓ Ве молиме изберете ја соодветната големина според табелата со големина на слика

DEN 1.67

Катаку Диносаурус Смешни Животни Вода Шише Изолирани 16 мл Од Нерѓосувачки Челик Колба Термос Шише За Кафе Вода Пијалок Еднократно

`+ПОВЕЌЕКРАТНА УПОТРЕБА И СИМПАТИЧНА ГОЛЕМИНАшишињата со вода 16oz се вклопуваат во повеќето држачи за ча

DEN 2.33

Арогелд Добредојдовте На Нашиот Држач За Самолепливи Клучеви За Кампер,Организатор На Куки За Клучеви За Ѕид со Држач За Пошта,

* Големина : 18х11см (7, 1х4, 3 инчи)Овој држач за клучеви има 5 куки Метал : Составен од пластика и кожа...

DEN 223.68

Диви цвеќиња Цветни Билки Шема Печатење Палто Решетката Ѕид Монтирање, Влезот Палто Решетката со 4 Кука За Капут Капа Пешкир Чанта

Големина : 22х10 см / 8, 6х3, 9 инчи, дебелина 1,2 см / 0,5 инчи Материјал : пвц огледало панел, ПДФ средна густина ф�

DEN 1172.80

20-Парче Хартија Пом Пом Партија Комплет - Ткиво Хартија Пом Пом Украси-Роденден Партија Украси Невестински Туш Диплома Бебе Туш

ТКИВО ПОМ ПОМ ДЕКОРАЦИЈА КОМПЛЕТ (20 ПАРЧИЊА, 4 ИЗБРАНИ БОИ, 5 ГОЛЕМИНИ) Содржи 4 парчиња од секоја големин�

DEN 0.33