• Обновено
Сад сунѓер за кујнски разнобојно чистење чистење сунѓери со двојна еднострана подлога за чистење без гребење чистачи за миење садови за миење садови за миење садо?

Сад сунѓер за кујнски разнобојно чистење чистење сунѓери со двојна еднострана подлога за чистење без гребење чистачи за миење садови

DEN 2.00

Залиха
Во магацинот.

Богата количина за секојдневна употреба : ќе добиете 100 парчиња обоени чистачи сунѓери во 4 бои, вклучувајќи розова, сина, зелена и жолта боја, 25 парчиња по боја; Различни бои ќе ви донесат пријатно расположение, а изобилството количина е доволна за секојдневна употреба и замена за разни намени Двоен страничен дизајн : Двете страни на овој сунѓер за чистење може да се применат; Едната страна е изработена од мек сунѓер, што може да го направи вашиот детергент да генерира богати меурчиња за време на чистењето, и нема да ги изгреба вашите садови и прибор, а другата страна е зелена, и изработена од полиестерска абразивна подлога за чистење, која има силно триење и може ви помогне да ги измиете тврдоглавите дамки; Двокреветниот дизајн има различни функции за да може да ви донесе многу погодност. Долгорочна употреба : Овие сунѓери за миење садови се полни со еластичност, не се лесни за кршење, печење и еднократно за подолг живот; По секоја употреба, само влажно, стискајте и избришете со вода. Лесно за зафаќање : Секоја подлога за чистење кујна мери околу 3,54 x 2,36 x 1,18 инчи/ 9 x 6 x 3 cm, умерена по големина, само доволно за да се држите во една страна, помагајќи ви да се исчистите поефикасно.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Ултехново 10 парчиња 3Д печатачи за печатење 3Д машина за печатење 3D филамент 3Д материјали за печатење 3Д филамента за печатење

3 D филаментот PLA 1,75 : 3 D печатачот PLA филаментот е тежок и не е лесно кршлив, не се крши лесно кога се испушт

DEN 2.67

Womenените против тренингот на вратот Четири лисја печатени екипаж вратот со долг ракав лабава обична трговска граница за жени врвен долг долг

【Испорака】 Стандарден превоз : 715 дена и забрзана испорака : 37 дена 【Известување за големина : : Нашит�

DEN 3.33

Нови подароци за заварување, заварувањето започна како безопасно хоби. Немав идеја дека ќе дојде до ова, инспирира од мажи жени

Рачно изработена врежана нараквица за заварување Тоа е идеална идеја за подароци за многу прилики, како

DEN 2.33

Адаптер за приклучоци за вежбање на напојување YXQ, 360 ° ротирачки универзален приклучок за вртење на зглобот 1/4 3/8 1/2 Адаптер за возач

【360 ° ротатибилно】 Постигнете до секое тешко место благодарение на механизмот за ротација на 360 степен�

DEN 127.84

Осалади 2 парчиња алатки за складирање алатка за алатки за џеб алатка за алатки за алатки организатор корпа за џеб алатка за

платно Складирање на електрични алаткиЗадебелен материјал, силен оптоварување Повеќе мрежи за складир

DEN 2.33

Паметен часовник кој може да бира и да прима повици за Android и iOS, Sports Smartwatch, IP67 водоотпорни, фитнес -тракери со мониторинг

【Паметен часовник со телефонски повик со телефон】 Компатибилен со телефони со Android i OS (Android 50+), Главни ф

DEN 1.00

Зелено светлосно геометриски квадратни соларни светла за капачиња за капачиња се вклопуваат 4x4 дрво, 4x4 & 5x5 PCV/винил отворено

Издвоите модерно осветлување Додадете одредена разлика во градините, дворовите или палубите со нашата

DEN 1951.84

Кутија за складирање на фотографии од 12 пакувања, чувар на фотографии и запчаници, 4 x6 случаи за складирање на фотографии и чист

Пакетот вклучува : 12 пакувања 4x7 инчни пластични контејнери за складирање на фотографии со капаци со шар

DEN 303.84

Дубао wallидна решетка за декорација на простории за складирање цврсто дрво wallид решетката за складирање на решетката за складирање

Подолг живот Создадете чист палто и капаче за висина во ходник, влез, спална соба или канцеларија...

DEN 5086.40