• Обновено
9 пакет - луди шарени дизајнерски закрпи за облека железо на | Поправка на облека за DIY | Везени закрпи за јакни, фармерки, ранци, капачиња, панталони | Череп, црн, хеви м

9 пакет - луди шарени дизајнерски закрпи за облека железо на | Поправка на облека за DIY | Везени закрпи за јакни, фармерки, ранци, капачиња,

DEN 239.20

Залиха
Во магацинот.

✓ Шарен дизајн - со овие 9 компјутери Големо железо на закрпи, можете да дизајнирате во различни стилови. Можете исто така да ги покриете мааната или грдата дупка на облеката и да ги направите да изгледаат кул. ✓ Широко корисно-да се украсуваат и поправат фармерки јакна, маица, блуза, чевли, торби, елеци, капи, ранец, облека, завеса, перница, шамија, ватенка, итн. Топлото топено лепак на задниот дел од лепенката ќе се стопи поради топлина. Можете да ставите памучна ткаенина на лепенката за да ја обезбедите крпата пред да се пегла. Чувајте ја крпата сува и контролирајте ја температурата на загревањето кога печете лепенка. Подобро ќе ги шиете ако сакате да ги задржите и никогаш да не паднете. ✓ Материјал - 100% врвен квалитет детален вез, потрајно, лесно миење и отстранување. ⚠ ПРЕДУПРЕДУВАЕ - Бидете многу внимателни со полиестерските ткаенини, бидејќи нанесувањето на висока топлина неопходна за пеглање на закрпи може да ја запали ткаенината или да предизвика да се обезцвете. Свилата и другите деликатни ткаенини не се добри кандидати за закрпи. ✓ Шарен дизајн - со овие 9 компјутери. Големо железо на закрпи, можете да дизајнирате во различни стилови. Можете исто така да ги покриете мааната или грдата дупка на облеката и да ги направите да изгледаат кул. ✓ Широко корисно-да се украсуваат и поправат фармерки јакна, маица, блуза, чевли, торби, елеци, капи, ранец, облека, завеса, перница, шамија, ватенка, итн.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Abbaoww 50 јарди мека коњска плетенка 3 инчи за полиестер за боење за шиење венчаница за танцување на облеки за фустани додатоци

Главна апликација главно се користи за шиење венчаници и формални наметки, совршен додаток на полите н�

DEN 3.00

Sewacc Божиќни декор парчиња бели за мечки декор cm кои организираат пена за скулптура за моделирање занаетчиски облик занаетчиска

Мечка од калап бел DIY занает : мечка топката целосно ја исполни вашата фантазија и направете ја поинтере�

DEN 1414.40

Мала големина 2 компјутери. Мини мала сирена цртана рута извезена шива на железо на лепенка за ранец од фармерки облека итн.

Ironелезо на лепенка / шијте на лепенка Спецификација : Приближна големина : 2,2 см (H x W) / Количина : 2 парче.

DEN 3.00

Дрвени копчиња од пеперутка, 100 парчиња мешани бои 2 дупки Пеперутка дрвени копчиња за шиење Сноп -книги за занаетчиска облека додатоци

Опис на дрвени копчиња】 Може да добиете 100 компјутери копчиња за пеперутки Големината на дрвени копчињ�

DEN 127.52

15 јарди 1-1/8 инчи широки чипка трим гроздобер чипка лента од капчиња од чипка за чипка за чипка за невестинска декорација на

【Доста количина за употреба и замена】 : Getе добиете 1 ролни чипка на чипка, вкупно 15 јарди, а овие ролни с�

DEN 231.84

BP0004V21 Scotland Country Flage везена подножје за погранична граница на злато, Kart Kimono, Прицврстувачи за кука се прицврстуваат на тактички

Производител : BR44 (од 1987 година) Совршено завршено Големина : (10,2 × 6,8 см.) (4,0 × 2,67 внатре) Печ за везење, зат�

DEN 0.33

СЕЛКРАФТ 21 јарди 1мм Шарени Високоеластични Тркалезни Еластични Ленти Тркалезна Еластична Јаже Гумена Лента ЕЛАСТИЧНА Линија САМ Сам Додатоци

ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ и ЛЕСЕН за УПОТРЕБА ШИРОКА ПРИМЕНА : Совршен ЗА самостојни ленти за глава, п�

DEN 207.84

Природата ткаеше во навои, неверојатно бебе за бебиња на животни [Роли-поли ајкула] [Прилагодено и уникатно] везено железо на/шива лепенка 4.84

Име Ролиполи ајкула Големина : 4,84 "(W) x 4.22" (H) (122,9 x 107,2 mm) Прилагодена печ за везење портрет на ајкула од ајк�

DEN 1.33

Akstore 12 парчиња мека лента мери со двојни 60-инчни/150 см мерка мерка на владеење на најголемиот дел за шиење прилагодено крпа,

Мека мерка на лента : Флексибилна и преносна мерка на лента, направена од мек пластичен материјал, погод�

DEN 63.84

Генерички 500 парчиња занаетчиски топки со пена мали мазни кружни сфери полистирен топки за моделирање топки за DIY Божиќни украси за

Топки за новогодишни елки Полистирен мини топчиња од пена за уметност и занаетчии, Божиќни украси, сфер

DEN 1364.80

Општа метална сребро 1,3 ”x 0,8” внатре во должина на правоаголник тока со лизга што може да се лизна лента за додатоци за чанти за чанти

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

DEN 47.84

2 парчиња жени дама девојки едноставна мода три прстени марами за шал клип шал прстен држач за држач за држач за држач за држач за држач за

Материјал : легура; Големина : Внатрешен дијаметар : околу 2 см / 0,78; „Надворешен дијаметар : околу 2,5 см / 0,9

DEN 1.67

Занаетчиски украси за украси од абоофан, занаетчиски занаети 24 парчиња пена занаетчиски Божиќни starвездички облици на пена starsвезди

Божиќни топки од пена starsвезди за рачно изработена декорација на новогодишни елки Декорација на Божиќн�

DEN 0.67

Природата ткаеше во навои, неверојатен петел [ретро петел] [обичај и уникатно] везено железо на/шива лепенка [5,25 4,89] [направено во САД]

Име; Ретро петел Големина : 5,25 x4 Име; Ретро петел Големина : 5,25 x4 Ретро петел за везови Апсолутно супериор�

DEN 1.33