• Обновено
DZS Elec Universal Aluminum легура конзола C облик на табела за монтирање на табела со метеж со дијаметар на дупката M13 1/2 инчи за држач

DZS Elec Universal Aluminum легура конзола C облик на табела за монтирање на табела со метеж со дијаметар на дупката M13 1/2 инчи за држач

DEN 584.00

Залиха
Во магацинот.

Стеќањето на заградата на конзолата е изработена од висококвалитетна алуминиумска легура за висока издржливост и одржливост и е издржлив Стеќања на заградите за конзола со максимално отворање од 55 мм/2,16 инчи и се користат во табели, коли, клупи, работнички маса, итн., И се погодни за повеќето типови табели на пазарот. Флексибилни за употреба, со прилагодливи завртки за позиционирање што можат да се прилагодат за да седат безбедно на која било рамна или заоблена површина, опремена со влошки што не се лизгаат и не се лизгаат за да се спречи гребење на површината за стегање. Сè што сакате да ставите на маса, можете да кликнете до табелата со дупки до 13 mm/0,5 инчи во дијаметар. Пакетот вклучува : 1 парчиња држач за држачи за конзола. Име на производот : Материјал за прицврстување на заградите за заградување : Алуминиумска легура Боја : Бело максимално отворање : 55 мм / 2.16 Во отвор : 13 мм / 0,5 во погоден за : табели, коли, клупи, работнички маса, итн., Повеќе типови табели на пазарот. Пакетот вклучува : 1 парчиња држач за држачи за конзола.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Ерин Конрен 8,5 x 11 Спирала врзана празна книга за скици - Ретро изгрејсонце. Пишување и цртање на страници со 160 страници. 80 lb. Дебела

Замотана тетратка : Со дизајнерско ретро изгрејсонце пред и задно заменливи корици со мерење на 8,5 "x 11", о

DEN 335.84

Кујнски ѓубре може креативно класификација ѓубрето може да биде домаќинство пластика тоалет тоалет, без покритие, може кујна дневна соба

Конзервите за ѓубре се модерни во форма, издржливи и обезбедуваат удобен начин за складирање и задржува

DEN 846.40

Стобок Домашен Декор Детски Глобус 48 парчиња Фанови на Бела Хартија Обожаватели На Венчавки Обожаватели На Сликање Во Облик На Срце Преклопни

Вентилатори За Преклопување хартија со мала големина и дизајн на преклопување, лесни за носење Свадба Н

DEN 431.68

Печат за Портрет за Миленичиња Прилагоден Печат За Портрет За Миленичиња Персонализиран Кучешки Кученце Прилагодено Поглавје За Мементо

Ве молиме поставете ја сликата и додајте ја во количката пред да се одјавите Еден печат може да прилагод

DEN 2.67

Таблет Компјутер Случај Тенок Лесен Врежана Пеперутка Шема СТП Кожа Флип Штанд&засилувач; Картичка Слотови Компатибилен со iPad 8-ми Генерал

1Издржливиот материјал ги спречува ефектите од прашина, отпечатоци од прсти, вода, судири и гребнатини.Д

DEN 1.00

Зачудувачки галеб со молив, куќиште, рачно нацртани птици на небото, торба со молив со ткаенини со двоен патент, 8,5 x 5,5, бледо

Големина на случајот 8,5 "W x 5,5" L Разновиден и простран случај на црно молив со печатен капак Направено од

DEN 271.84

ЖУХВ Торба За Перење Тоалет Торбичка Торби Козметичка Торба Женски Чанти За Шминка Водоотпорна Козметичка Торба За Дама

Големина : 20х12х6см Професионалната тоалетна торба може да биде обесена и е многу погодна Тоа е задолжите

DEN 2406.40

Поставено Знаме На дипломат Канада-Знаме На Маса Во Канада, Знаме На Канадско Биро, Канцелариско Знаме, Декорација на Маса, 8 х

Спецификации : знаме мери 85" (Wx L), Висина На Столбот : 11.8" Основен Дијаметар : 2 Пакетот вклучува : 1 x Пластич

DEN 1.67

Цртан Филм Симпатична Мрзлив Простор Ѕвезденото Небо Решетката Организатор со 5 Куки Ѕид Бања Кујна Полица Решетката Мултифункционален

Материјал : полицата на решетката за Палто е изработена од Микрофибер кожа и тврда пластика Димензија : �

DEN 303.68

Инконтиненција Урина Торба За Нозе Вреќи За Складирање Урина Торба За Собирање Урина Против Рефлукс Со Памучни Ленти 500мл

Спецификации : *Кеси за складирање Урина направени од ПВЦ,Можете да ја врзете за ногата со памучната лен�

DEN 1.33

XJZHANG 4 парче масажа за масажа за масажа за маса - цврста боја за убавина за убавина поставува кревет покритие меко креветно здолниште за кревети

【Висококвалитетни материјали】 Покривањето со маса за масажа е изработено од ткаенина од памук и посте

DEN 0.67