• Обновено
2 парчиња чиста акрилна торта штанд торта рисерска торта ниво, тркалезен цилиндричен дисплеј за приказ на екранот, декоративен центар за торта за свадбени забави и

2 парчиња чиста акрилна торта штанд торта рисерска торта ниво, тркалезен цилиндричен дисплеј за приказ на екранот, декоративен центар за торта

DEN 0.67

Залиха
Во магацинот.

? Две различни големини на штандови за торта можат да ја направат вашата торта да изгледа повеќе слоевит ? 【Висококвалитетен материјал】 Овој штанд е изработен од висококвалитетен акрилик, има голема цврстина и силна отпорност на притисок, што може ефикасно да го продолжи животниот век на производот. ? ? Може да биде многу добро во пропустливи и водоотпорни функции. ? Материјал за спецификација : акрилна боја : Јасна форма : Процес на тркалезна : Потребно е склопување на полирање : Нема дебелина : 3мм/0,12in Голема големина на штандот на тортата (Д*Н) : 25*10см/10*4in Мала големина на штанд за торта (Д*Н) : 15*10cm/ 6*4in Бруто тежина : 1,25kg/ 2,76 lbs Нето Тежина : 0,95kg/ 2.09 lbs Големина на пакетот : 28*28*13 CM/ 11.12 IN пакет Вклучен 2*Пополнете ја чиста акрилна торта Забелешка 1. Ве молиме, искинете го заштитниот филм од двете страни на акрилната плоча пред инсталацијата, за да ја вратите високата транспарентност на акрилната плоча. Ве молиме, оставете мала разлика во бојата предизвикана од светлото за стрелање и грешката од 1-3 см поради рачно мерење и проверете дали не ви пречи пред да нарачате.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Прилагодено фото кафе чаши, 11 мл, персонализирани чаши w/слика, текст, име - персонализирани подароци за V ден, момче, девојка, канцеларија,

Целосно прилагодливо : Можете да го прилагодите со вашата фотографија, лого или со вашиот текст Двете ст

DEN 239.20

Луксузен гроздобер декор гроздобер домашен декор Дрвен рачен памучен јаже хартија држач за хартија кујна тоалетна хартија виси држач за пешкири

Бохо стил : Боемски стил Рустикален декор за бања Едноставен и елегантен дизајн, прецизно рачно изработ�

DEN 1467.20

Шишиња за кондимент YHBM Спајс кутија сет за сезонски кутии за зачинување решетки за зачини садови за складирање на контејнери со тегли за крцкање

Материјали за оценка на храна : Овие шишиња можат да се користат повеќе пати без да се загрози квалитето�

DEN 686.40

Хемотон гроздобер чај постави керамички чајник антички стил порцелански емајл кафе сад со рачка за домаќинство декоративно цветање

Погоден е за дома, канцеларија, чајна соба и други места Многу практичен чајник, цврста, умерена тежина и

DEN 496.96

Ретро контејнер за складирање на храна Керамички ориз запечатен резервоар за ориз со капакот со голем капацитет за жито за

【Керамички резервоар за складирање】 корпа за складирање со голем капацитет; дизајниран со кинески сти

DEN 4895.84

Lorvies повторно употребени намирници торби кошарка бејзбол фудбалски преклопување на големи канти за складирање корпи за торбичка

Оксфордска крпа Нема затворање на затворање Материјал 300d Оксфордска ткаенина, цврста ткаенина, не е ле�

DEN 1454.40

GXVUIS емотивен багаж платно торба за жени за жени што може да се употреби за намирници на намирници рамо за купување торби

100 % памук, платно Поставена памучна обвивка Само миење на рацете Торба за шопинг за време на трајно плат�

DEN 2.33

Интек Кејнки Бли1601 ножици за готвење, готвач, црвена, материјал за сечило: нож од не'рѓосувачки челик, рачка: апс смола, Јапонија

Надворешен дијаметар : 8,5 инчи (215 мм) Тежина на производот : 180g Материјал : Не'рѓосувачки челик Надворешен

DEN 396.64

Lorvies за еднократна употреба на намирници слатки крофни жолти розови чиклити преклопување на големи канти за складирање корпа за торба

Оксфордска крпа Нема затворање на затворање Материјал 300d Оксфордска ткаенина, цврста ткаенина, не е ле�

DEN 3.00

Кујнски силиконски мијалник за мијалник, абсорбента на абсорбенти за сушење на абсорбенти за сушење на пад, пад на пад, подлога за мијалник за

Чувајте ја countertop чиста и суво : Силиконската тапа подлога е дизајнирана да спречи прскање на тапа, со 12 н�

DEN 111.84

Електричен процесор за храна LinkChef, мелница за месо од месо од 8 чаши со 4 сечила на дво-ниво, рунда од 250W не'рѓосувачки челик за кујна,

Mini Chopper Link Chef е совршен за сечење, мелење и пирење на состојки во супи, сосови, преливи, топинг, натопи и по

DEN 0.67

22 -ри роденденски подароци за мажи, смешна 22 годишна чаша за кафе за подароци, 1999 година 22 -ри роденденски чаши за него, тато,

Смешен и безвременски подарок за мажи : Овие персонализирани пресвртници за кафе се совршен подарок за �

DEN 3.33

Организатор на решетката со сиво куче Далматијан со 5 куки Wallидна кујна за кујнски решетки за повеќекратна полица за складирање

Материјал : полицата за решетки за палто е изработена од микрофибер кожа и тврда пластика Димензија : ви

DEN 1.33

Cabilock полнети зајак со зајак 4 парчиња цртан филм Велигден зајаче зајаче прибор за јадење за прибор за јадење торбичка за сребро

Особено погодно за велигденски забави, украсување на семејни собири, фестивалски банкет, итн Симпатичн�

DEN 0.33

Qashwey Сакајте го вашето стадо смешно пилешко кафе чаши кригла, луда пилешка дама подароци, роденденски подароци за loversубители

Со капацитет од 11 мл, можете лесно да уживате во омилениот пијалок Направено од керамички материјал, ова

DEN 223.84

Топбатија Европски метални корпи за закуска за закуска: корпа за складирање на грав, големи контејнери за складирање на храна, резервоар

Тој усвојува интересен дизајн на целокупната оценка на производот, додека е практичен, исто така е убав�

DEN 515.20