• Обновено
3 пакувања Мали канцелариски столчиња за тепих 30 x 48 инчи подна столица, душек, тешка должност со усна чиста правоаголник, мат, лесно се тркалаат за ниско, без тепих з?

3 пакувања Мали канцелариски столчиња за тепих 30 x 48 инчи подна столица, душек, тешка должност со усна чиста правоаголник, мат,

DEN 1.00

Залиха
Во магацинот.

Ефективна зафат : Столот за стол за тепихот е дизајниран со шила од 3,8 мм на дното, што е доволно зафат за одржување на контролирана столица за тркалање наоколу; Подлогата за компјутерски стол за подот на тепихот е повеќе поддржувачка и може да ја држи на низок куп, без куп или подови на тепих на купот Зачувајте го тепих : Транспарентен стол за теписи за вашиот дом или канцеларија за да ги избегнете вашиот низок куп, кадифени, теписи со среден куп, стандардни влошки за килими од канцелариски тркалачки столици кои носат пукање или распаѓање, не се препорачуваат за тврди подови или долг тепих. Подобрува удобност : Луѓето кои работат долги часови на биро може да доживеат болка од болен грб или вкочанет врат, неливиот пластичен кат може да ви помогне да се обидете, а овој пластичен канцелариски тепих мат Без да се грижите за лизгање. Пакетот вклучува : ќе добиете 3 пакувања од 30 x 48 инчи/ 76 x 120 cm, со граница, 0,09 инчи/ 2,2 mm, дебела стол, тој ќе биде доставен со валани пакет за лесен транспорт и рачка, само поставете го Стан по расплетувањето, притиснете го со тежок предмет пред употреба, и тој ќе се врати на рамно. Квалитетен материјал : Свитливиот стол е изработен од сигурен, безбеден, без токсичен, без БПА, и нема испарлив токсин ПВЦ материјал кој е сигурен за долгорочна употреба, површината е фино текстурирана што му овозможува на вашиот стол да се движи лесно, чиста биро за биро беспрекорно Избледува во вашите тепих подови, оставајќи ги боите на матката да заблескаат.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

GUREEIO Bluetooth Слушалки Со Куќиште За Полнење Безжични Слушалки За Уши Половина Слушалки За Уво Со Повици За Поништување Бучава

Брзо спарување : безжичните слушалки со функција За Спарување во еден чекор што автоматски се вклучува �

DEN 319.84

Walnuta 4PCS рамен акрилен гел полски продолжение за продолжување на ноктите четки за цртање совети за сликање виолетова спирала за маникир

4 различни видови глава, лесна за ракување Добро е за најдобрите задачи за детали за сликање, цртање...

DEN 1.67

Puccy 3 Пакет Анти Сина Светлина Екран Заштитник Филм, Компатибилен Со Garmin Тактика Браво Tpu Стража ( Не Калено Стакло Заштитници

Ве молиме имајте предвид дека заштитникот на екранот е флексибилен пластичен филм, А не Калено Стакло Ф�

DEN 207.68

Сина галаксија тркалезна пилула кутија, мини преносна кутија за пилули, погодна за додаток на масло од рибино масло од пилула

Материјал : Сина галаксија тркалезна пилула кутија, метална железна плоча, метал пријателски за животна

DEN 2.67

Црна соларна жица светла на отворено 100 LED LED кристален глобус LightswaterProof USB напојувачки внатрешен двор за кампување за кампување

Сончеви жици светла Надворешно 100 LED кристално светло светло пропусниот патоказ за внатрешноста на внат

DEN 143.84

EYHLKM 30 Слотови Прилагодлив Фиока Одбор Организатор Кутии За Складирање Дома Декор Гардероба Кратка Облека Кутии Разделувач Чорапи

Чувајте ги фиоките уредни и уредни со оваа кутија за организатор 30 прегради што можат да се користат за �

DEN 891.68

Аексит 12мм Сечење Дупка Пили &засилувач; Додатоци Диа Хсс Триаголник Стебло Заби Пресврт Дупка Дупка Дупка Пили 4 парчиња

Дијаметар На Дупчалката : 5мм / 0,2"; Длабочина На Сечење На Пилата За Дупки : 15мм / 0,6"; Дијаметар На Пилата За

DEN 276.16

Baihuiam Рамка Прстен Компатибилен Со Garmin Феникс 7 Сафир Соларни/Феникс 7 Соларни, Нерѓосувачки Челик Рамка Прстен Лепило Покритие Анти

1 Да Бидеме Посебни : Baihuiam Рамка Стил Компатибилен За Garmin Феникс 7 Сафир Соларни / Феникс 7 Соларни(НЕ За Фе

DEN 1.00

Креативен Украс Од Морска Смола Држач За Деловна Картичка Држач За Работна Површина Држач За Белешки Најдобар Подарок За Пријатели Комплет

Цврст Материјал : Овој Држач За ВизитКартичка Е Изработен Од Цврста Смола Тоа е Едноделно, , Не Избледува

DEN 2.67

Анканг Ранец, Возрасни Училиште Торба Повик Колеџ Торба Патување Патент Книжарница Пешачење Дневен Пакет За Жени Мажи, Една Големина

●Опис на материјалот€Екопријателски лесен супер силен полиестер платно и мазен патент Висококвалите�

DEN 0.67

ЗЛКСДП Срце Стакло Тегла Бонбони Печат Шише Килибар Кисела Краставица Овошје Тенџере Кујна Храна Контејнер Кафе Грав Чај Тегла Стакло Занает

Боја : Килибар Капацитет : 660МЛ, 1400МЛ, 2000МЛ Високото боросиликатно стакло може тело, потранспарентно, пов�

DEN 1.33

Средба со полирање од дрво метал 10 парчиња 80мм абразивни пескачки диск за пескарење листови Триаголник шкурка кука јамка за јамка

Многу погодно за ракување со секакви фрагментарни работи и мали поправки Мултифункционално, може да се

DEN 221.28

Метли за кревети, десктоп чистење метла за прашина Поставете корисна чистење прашина за чистење на прашина за тастатура за маса за маса за

Конструкција со високо квалитетна метла, погуста и издржлива ♥ Комбинацијата на метла и прашина може л�

DEN 2.67

Додатоци за канцелариски додатоци за канцеларии за канцелариски додатоци за рачни алатки за домаќинство хартија за хартија за

Прирачникот за уништување е специјално дизајниран за хартија, сметки, сметки, итн Издржлив и отпорен на

DEN 1.33

Алатката Канџ-ју-струг Хекс Колет сет, 7pcs CNC COLLET 5C HEX COLLET поставен за CNC Milling Lathe Tool погодна за сите видови на Латес со вретено

Направен од високо квалитетен материјал за издржливост и цврстина Мала големина, лесна за инсталирање �

DEN 1.33