• Обновено
Контејнери за складирање на храна Керамичка кујна за складирање на храна сад за складирање на ориз за складирање керамички канистри сетови за контејнери за склади

Контејнери за складирање на храна Керамичка кујна за складирање на храна сад за складирање на ориз за складирање керамички канистри сетови

DEN 415.84

Залиха
Во магацинот.

♥ [Керамички резервоар за складирање] : корпа за складирање со голем капацитет; дизајниран со кинески стил, со две бои, што значи добри желби; Прекрасен изглед, донесете извонредно визуелно искуство, совршена декорација на вашата кујна ♥ [Лесно за чистење] : Овој цилиндар на ориз усвојува дизајн со голем дијаметар, што го олеснува ставањето на раката во цилиндерот за ориз за чистење. Лекамиката е тврда, тешко се гребе и мазна, така што нечистотијата и маслото можат лесно да се измиваат . ♥ [Асистент на кујната] : Дизајн на складирање на ориз со голем капацитет, лесен за чување и организирање, мултифункционална корпа за ориз, може да се користи за да се постават ориз, брашно, лековити материјали и разни сушени овошја, оброци, итн. Со функција на свежо задржување , обезбедува здрава храна за семејствата. ♥ [Не-лизгање на рачката] : Усвојувајте го дизајнот во форма на птици, не само декоративниот ефект е добар, туку и лесен за преземање и ставање. ♥ [Не-лизгање] : Глазурата не се нанесува на дното на керамичката тегла, што го прави дното грубо и има подобар анти-лизгачки ефект. ♥ [Керамички резервоар за складирање] : корпа за складирање со голем капацитет; дизајниран со кинески стил, со две бои, што значи добри желби; Прекрасен изглед, донесете извонредно визуелно искуство, совршена декорација на вашата кујна. ♥ [Лесно за чистење] : Овој цилиндар на ориз усвојува дизајн со голем дијаметар, што го олеснува ставањето на раката во цилиндерот за ориз за чистење. Лекамиката е тврда, тешко се гребе и мазна, така што нечистотијата и маслото можат лесно да се измиваат . ♥ [Асистент на кујната] : Дизајн на складирање на ориз со голем капацитет, лесен за чување и организирање, мултифункционална корпа за ориз, може да се користи за да се постават ориз, брашно, лековити материјали и разни сушени овошја, оброци, итн. Со функција на свежо задржување , обезбедува здрава храна за семејствата. ♥ [Не-лизгање на рачката] : Усвојувајте го дизајнот во форма на птици, не само декоративниот ефект е добар, туку и лесен за преземање и ставање. ♥ [Не-лизгање] : Глазурата не се нанесува на дното на керамичката тегла, што го прави дното грубо и има подобар анти-лизгачки ефект.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Кошница за еднократно шопинг, симпатична муза, преносни преклопни пикник намирници торбички за перење, торба за торба за купување тота

300d Оксфордска крпа 【Голем капацитет】 22 Големата торба за корпи за шопинг ви овозможува да спакувате хр

DEN 768.00

Милтон Дуо DLX 500 Термостиел 24 часа топло и ладно вода шише, 1 парче, 500 мл, сребро | Доказ за протекување | Канцелариско шише | Салата

Боја : сребро; Материјал : не'рѓосувачки челик; Содржина на пакетот : 1 парче дуо DLX Термостел шише со вода

DEN 3.33

Кригла за кафе, термос, кригла за патување со кафе, термос за топли пијалоци, термос на кафе, класична проверка Аргиле Сартен вино црвено

★ Изолирана големина на чашата : 26x6,7 см / 10 ★ Изолиран кригла Материјал : Кригла за кафе е направена од 304

DEN 1230.40

Eyigylyo 3 компјутери Велигденски торби за корпи за зајаче, велигденски зајачки уши торбички торбички за еднократна употреба на намирници јута

Памук, јута, постелнина Памук, јута, постава за постелнина Материјал : Цврста велигденска торба е израбо�

DEN 1.00

Големи правоаголни корпи за складирање, Чудовишта стари плакари за складирање на плакари Организирање корпи за полици, расадник играчки

Оксфордска крпа Нема затворање на затворање Материјал 300d Оксфордска ткаенина, цврста ткаенина, не е ле�

DEN 1.00

Гидцг Вок - нелеплив Вок Од Нерѓосувачки Челик За Домаќинство Мултифункционален Шпорет За Индукција На Тенџере За Готвење Апликација

● [Премиум Материјал] Користете висококвалитетен, цврст, не ' рѓосувачки, киселински и алкално отпорен н

DEN 611.20

Организатор на фиоки за зачини на yimisya акрилик 2 пакувања 4 гуми јасна експанзивна решетка за зачини за организатор на фиоки

【Пакет со голема вредност】】 Getе добиете 2 поставени 4 гуми за зачини за зачини, 1 сет / 114 парчиња црни нал

DEN 3.33

Месечината ноќни уметнички дела сликарство за еднократно ледено кафе, starвездени ноќни неопренови изолаторски чаши за ракави за пијалоци

Леден ракав за кафе : Изберете од 4 големини на неопренови изолирани ракави за чаши Мал 1618 мл; Среден 2224 м�

DEN 0.33

Лилибели 17 мл вакуум изолирани не'рѓосувачки челични шише со вода Спорт кафе патување со чаша Фрачка Оригинална кожа завиткана БПА бесплатно,

Обем : 17oz (500 ml) Ова е совршено за канцелариски или спортски кампување со велосипедизам за возење велосип�

DEN 1.33

Кригла за кафе, термос, кригла за патување со кафе, термос за топли пијалоци, термос на кафе, апстрактна лента во боја, геометрија

★ Изолирана големина на чашата : 26x6,7 см / 10 ★ Изолиран кригла Материјал : Кригла за кафе е направена од 304

DEN 1099.20

Ruiyuxin lasmine сирена и месечина калај за рекламирање знак дома декор бања wallид уметност убава живописна боја метална гроздобер градинарски

Чувајте ја храната свежа 7x подолго : заптивната вакуум за храна го отстранува воздухот од специјално ди�

DEN 111.84

Cenekphy кујнски мијалник Кади организатор на решетката за решетката за сунѓер со отстранлив фиока за одвод, не'рѓосувачки челик Rushproof

✅ 【Разумна партиција】 Во споредба со другите кујнски мијалнички кади, нашата решетка е поголема Димен

DEN 2.00

ОБР шише со вода од не'рѓосувачки челик изолирано шише со вода за топли и ладни пијалоци, 500 мл/17oz момчиња и девојчиња термози колба за

【Шишиња од не'рѓосувачки челик од не'рѓосувачки челик】 Ова изолирано шише со вода е изработено од 18 / 8 н

DEN 265.92

Национална поезија памучна тота торба k vonnegut што може да се пеат за трговски земјоделци повеќенаменски алдеј американски торба

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

DEN 192.00

Quul Не'рѓосувачки челик магнетна полица силна и издржлива за фрижидер зачини за складирање кујна Организатор кујна за зачинети

Силен и издржлив : Решетката се одликува со густ нерѓосувачки челик, кој е од пластичен, издржлив, а реше�

DEN 2.00

Кригла за кафе, термос, кригла за патување со кафе, термос за топли пијалоци, термос на кафе, лисја од банана лисја растителни шема

★ Изолирана големина на чашата : 26x6,7 см / 10 ★ Изолиран кригла Материјал : Кригла за кафе е направена од 304

DEN 1.00

Cabilock Јасно Стакло Кафе Чаши Стакло Тенџере Нелеплив Сос Тенџере Дрвена Рачка Путер Потопло Тенџере Тава Со Рачка Тестенини Тава Кујна

Поништи лесен и удобен за чистење и лесен за чување кога не се користи Дрвената рачка е цврста и издржли�

DEN 1.67

ЈХБДН Алуминиумски Тенџере За Готвење Индукциски Шпорет За Млеко Тенџере За Готвење Тенџере За Готвење Алуминиумски Садови За Готвење

*Рачката е лесна за држење и удобна за допир,со ефективна топлинска изолација и против попарување *Ужива

DEN 2.67

Птица од тиква Птица сончоглед, еднобојно замрзнат кафеав ракав со рачка, ракав за чаши за сода, лате, чај, пијалоци, пиво

【Трајлив материјал】 Овој замрзнав ракав за кафе е изработен од издржлива неопрена со висока густина с�

DEN 3.33

Комплет за складирање на вакуумски кеси за филамент Fiamce 3D печатач, 10 × запечатени торби за запечатени вакуум, 1 × автоматски вакуумски

[Содржина на пакетот] Комплет за вакцини вклучува вакуумска торба*10 (114inch за 1 кг лажица), автоматска ваку�

DEN 1.00

Контејнер од не'рѓосувачки челик Cabilock 2 парчиња од не'рѓосувачки челик тегла за шеќер тенџере со контејнер за зачинување со контејнер

Мала големина, мала тежина и лесна за носење, поседува практична и преносна функција Тегла за метални за

DEN 0.33

Диспензерот за држачи за чепкалка за заби во Boinov со чепкалки за заби, дрвен диспензер за заби, слатки држачи за чепкалка за заби,

〖Големина〗 Преносен диспензерот за чепкалка за заби е компактен и удобен, 2,37 "(L) x 2,37" (W) x 3,72 "(H) Може да им

DEN 0.67

Торби за купување на памучни жици fzbnsrko, 2 пакувања памучни торби со памучни мрежи случаен стил што може да се употреби памучна мрежа за

Материјал : Торбата со памучна мрежа со повеќе бои што треба да изберете е цврста, издржлива, миење и удо�

DEN 3.33

Плоча за садови за сушење решетката за саксија за садови, повеќе клеточен wallиден gиден, поставен со g плоча, метална сушење тавче за

Боја : Црно бело Функционални карактеристики : Складирање Главен материјал : Ironелезна уметност + боја на

DEN 0.33

Санта Барбара Дизајн Студио Sippin ' Убав Подарок За Мајка Девојка Пријател Металик Злато И Бела Каменина Кафе Кригла, 14-Унца, Мајка

БЕЛА КЕРАМИЧКА ШОЛЈА ЗА КАФЕ со убава златна рачка и чувство што гласи : Гориво За Мама ДИМЕНЗИИ : Мерки в

DEN 264.00