• Обновено
Travel USB Plus Меѓународен адаптер за напојување компатибилен со Celkon C5055 за светска моќност за 3 уреди USB Typec, USB-A за патување помеѓу САД/ЕУ/АУС/НЗ/Велика Британија/ЦН

Travel USB Plus Меѓународен адаптер за напојување компатибилен со Celkon C5055 за светска моќност за 3 уреди USB Typec, USB-A за

DEN 830.40

Залиха
Во магацинот.

⚡ 【Најдобар адаптер за патувања низ целиот свет】 : Поточно сертифициран компатибилен со Celkon C5055 за да можете да го користите нашиот универзален адаптер за моќност во 150+ земји, одговара на САД, Велика Британија, ЕУ, Кина и многу други (види слики) Сето ова во еден адаптер за патувања доаѓа во едно парче за разлика од другите што лесно се кршат. ⚡ 【Полнење 3+ артикли】 : Единствениот адаптер за патување што ќе ви треба затоа што можете да додадете која било ставка што ќе одговара, дури и да користите ленти за напојување (не е вклучено) за напојување до или повеќе од 3 дополнителни уреди да поседуваат USB кабел, USB Тип-Ц, испорака на електрична енергија, ПД или нормална САД/Европа/Австралија/Нов Зеланд/Обединетото Кралство, плус 190 повеќе земји (USB кабли не се вклучени). ⚡ 【Адаптибилен најмногу насекаде】 : Мулти прилагодлив двоен/двоен USB -порта центар со 100 V до 240 V затоа што иако моќта треба да биде од 110 V до 220 V, тоа често не е. Ова автоматски го прилагодува излезот за протокот на моќност на секоја земја. Забелешка, не конвертор, не ја конвертира моќта, адаптерот за наизменична струја мора да биде 110-220 V CMPATILED. USB пристаништата се нормални каде било, не е потребен конвестион или адаптер. ⚡ 【Заклучување на пинот за безбеден приклучок】 : Не мразиш кога ќе ги притиснете игличките тоне назад во адаптерот за патувања кога ќе го притиснете во излезот? Овој универзален адаптер за патувања ги заклучува и ги отклучува игличките безбедно во неговите фиксни позиции. ⚡ 【USB конвертор】 : Ова ја претвора моќта во вашите USB порти. И двајцата за да можете да го користите ова во САД, или каде било во 190 земји кои ги поддржуваат игличките за полнење само со еден уред. ⚡ 【Најдобар адаптер за патувања низ целиот свет】 : Поточно сертифициран компатибилен со Celkon C5055 за да можете да го користите нашиот универзален адаптер за моќност во 150+ земји, одговара на САД, Велика Британија, ЕУ, Кина и многу други (види слики). Сето ова во еден адаптер за патувања доаѓа во едно парче за разлика од другите што лесно се кршат. ⚡ 【Полнење 3+ артикли】 : Единствениот адаптер за патување што ќе ви треба затоа што можете да додадете која било ставка што ќе одговара, дури и да користите ленти за напојување (не е вклучено) за напојување до или повеќе од 3 дополнителни уреди да поседуваат USB кабел, USB Тип-Ц, испорака на електрична енергија, ПД или нормална САД/Европа/Австралија/Нов Зеланд/Обединетото Кралство, плус 190 повеќе земји (USB кабли не се вклучени).

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Сина Самовила Детски Ранец Момчиња Основно Училиште Торби Основно Средно Училиште Книга Торби За Тинејџери Градинка Цврст Водоотпорен Лесен

??ПРОСТРАНА Секоја лента е зашиена безбедно и обложена за отпорна на рипување и максимална издржливост ?

DEN 3.33

Скулптура На Сјајна Библиотека За Книги Смола Десктоп,Тука Е Џони, Декоративни Книги, Скулптура Украс Полица За Книги Дома Декор

Декоративните Книжарници изработени од висококвалитетен материјал, издржливи и долготрајниОваа фигур

DEN 920.00

Крем за белило за белило за сите типови кожа | Со млеко и мед за измазнување на кожата, ги затегнува порите | Го отстранува сончевиот тен со белило

Целокупната природна формула : кремот за белило за дескуција е централа на природни состојки, вклучувај

DEN 307.20

Lxdzxy столици за бања, паметен wallид, преклопете го столот за туширање | Клупа за седишта за бања со прилагодливи нозе | 40 × 41

☆ столот за туширање лесно се склопува кога ви е потребно и се врати на идот кога не Заштедува простор к�

DEN 1260.80

Џигфокси Сопруга Подароци Од Сопруг, Романтична Ноќна Светлина, Подароци За Денот На Мајката За Сопруга, Подарок За Роденден На Годишнината

●Романтични Подароци За Годишнината За неа На мојата сопруга, Никогаш не заборавајте дека те сакам Ова�

DEN 156.64

Нека Слободата Прстен Со Ѕвезди Матрица Од Студиор12 | Занает Патриотски САМ Дома Декор | Боја Дрво Знак за јули | Еднократно Милар

СТИЛ : Лесно креирајте совршени додатоци за да ја Направите вашата куќа Дом Одличен за Подароци или Реви

DEN 2.33

VXB BRAND SNSS-5/16-18-2 HEX SOCKET HEAD CAP завртки-Инч на конец-пакет од 10. Направено во јапонски хексадецимални капаци на капакот на капакот

Предмет : SNSS5 / 16182 NBK Завртки за капачето на главата на хексадецималот Количина : 10 завртки Направено во Ј�

DEN 2.00

Производи ЗА Миленичиња НА ли Але12405 Проверете Го Вентилот За Проток На Воздух за Акураиумски Пумпи, Картичка Со 1 Блистер

Овој производ е лесен за употреба Овој производ додава голема вредност Овој производ е произведен во Со

DEN 0.33

Y-lkun ashtray ashtrays за затворен пепел со капаци за домаќинство пластична пепелник со капакот на ветровизорот сферичен запечатен пепелник

Материјал : смола Големина : 8 см и дијаметар од 9 см Боја како што е прикажано Дизајн : Роман, симпатичен, с

DEN 0.33

Екосокс Бамбус Вискоза Половина Перница Пешачење Екипажот Чорапи-Чувајте Ги Нозете Суви, мирис &засилувач; Блистер Слободен

70% Бамбус Вискоза, 25% Полиестер, 4% Гума, 1% Спандекс Повлечете го затворањето Машинско Перење Еко Пријател

DEN 191.84

Конохан 32 Пакет Слушалки Слушалки За Ученици Прилагодливи На Слушалки За Слушалки За Уши Слушалки За Слушалки За Слушалки Во Училница Со

Доволни И Мешани Бои : ќе добиете 32 пакети училишни жични слушалки во 4 бои, вклучувајќи црвена, виолетов�

DEN 2.00

Пухеб Правосмукалка Замена Делови Универзална 35мм Кат Алатка Четка Главата Одговара За Мидеа Правосмукалка Додатоци Сосема Нови

Лесен за инсталирање Голем гумен валјак спречува гребење на тврди подови Широк отвор за вшмукување, чис

DEN 470.40

Налепница тато мрзливо чукање на срцето v1 винил декларација од WleaterDad® - Големина: 8 , Боја: Виолетова - прозорци, wallsидови,

Автентична нова декорација дизајнирана и произведена од Wleater Dad Високо квалитетен оракал 651 винил Надво�

DEN 1.00

Тенергија 9v Nimh Батерија, Висок Капацитет 250mAh  Полнење 9 Волти Батерии За Чад Детектор/Аларми, Десетици Единица, Метал Детектор,

4 пакувајте 9 V батерииТочна замена за стандардни батерии СО ГОЛЕМИНА ОД 9 V Заменете ГИ БАТЕРИИТЕ ЗА едно�

DEN 2.00

7 парчиња загревање пареа маска за очи, топла компресија пареа маска за очи за очи Темен круг отстранување замор олеснување на

Загревањето на пареата за очите усвојува мека и ткаенина што е пријателска со кожата, безбедна и неирит�

DEN 0.33

ТОРБА ЗА Складирање Санитарни Салфетки ОРИУКАН, Преносни Менструални Кеси За Патент За Повеќекратна Употреба, Торбичка За Складирање Тампони

Димензии : 4 7х6, 6х6, 6 инчи (12х17х17 см); изработен Од Оксфордска ткаенина, не водоотпорен Издржлива и високок

DEN 143.84

Н/А Јога Фитнес Топка Полукруг Рамнотежа Топката Згусне Губење На Тежината Масти Горење Обука 25-Инчен Јога Бран Брзина Топката Розова

Неговата надградена верзија има мат површина слична на облак и е изработена од еколошки и нетоксичен ПВ

DEN 513.60

Lamchyar Titanium Keychain, клуч за клучеви со отвор за шишиња, брзо ослободување мал клип на ланец на клучеви за карабинер, прекрасен подарок

【Премиум материјал】 : Овој клип на приврзок, изработен од легура на титаниум TC4, лесен, отпорен на короз�

DEN 158.24

BSNTHO CAMPING вреќи за спиење, 3 сезони топло и ладно време, лесни, водоотпорни вреќи за спиење за возрасни и деца, патувања и на отворено,

Се вклопува за 3 сезони : Големина 31 на 90 инчи (W x L) Нашата вреќа за спиење може да се користи во 3 сезони со

DEN 171.20

Материјали За Продолжување на трепките, 100 ПАРЧИЊА Прстени За Лепило, Држач За Лепак За Трепки За Волумен Вентилатор За Трепки,

ГЛАВНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : прстените за лепило за продолжување на трепките со 2 слотови се специјално диза�

DEN 2.00

2 Парчиња Порцелански Материјал Дапен Сад Со Мека Дрвена Капа Порцелан Дапен Чаша Акрилна Течност Во Прав Држач За Садови За Дизајн На

Содржина на пакетот : ќе добиете 2 парчиња држачи за контејнери со акрилна течност во прав во црнобело; М�

DEN 2.00