• Обновено
Tek Styz IPX7 звучник компатибилен со вашиот Samsung Z4 со 13H Водоотпорно време на игра, затворено, патување на отворено 1500

Tek Styz IPX7 звучник компатибилен со вашиот Samsung Z4 со 13H Водоотпорно време на игра, затворено, патување на отворено 1500

DEN 399.84

Залиха
Во магацинот.

? ? ? Вградена функција за повик поддржана од микрофон. Micro USB порта за брзо полнење - голем капацитет на батеријата (до 13+ часа на траење). ? Вклучени додатоци】 : 】е добиете преносна Bluetooth Tek Styz верзија IPX7 Pro TWS звучник со Bluetooth 4.2 и кабел за полнење на Micro USB. Вклучен е блок/адаптер за полнач. Предложете да користите работи за полначот на вашиот мобилен/мобилен телефон. ⚡ Нашиот нов водоотпорен звучник IPX7 е дизајниран да е компатибилен со вашиот Samsung Z4! Specifications : ? ● Уживајте да имате звучник кој не само што е добар изглед, туку кул и преносен на 5 вати што можете да ги земете каде било (повеќе бои за избор) ● Вклучува вграден микрофон? Така, сè уште можете да одите повици додека слушате музика со 5 WATTS моќност ● Овој солиден hi-fi дигитален звучник го прави ова совршено и за патување и за да се случи каде било. ● Новата функција со нашата е дека можете да спарите две од овие заедно за стерео опкружување како Звук! ● Размислете да добиете еден за дома, еден за канцеларија или патувате, така што секогаш ќе бидете затворени преносен звучник и комплет за комбо. Вклучени) ✅ annhancements : ? ● Super Speed ​​Syncing - Брз сигнал Bluetooth 4.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Лзеал Плус Големина Костим За Капење За Жени Костими За Капење Жени Дводелни Костими За Капење За Тинејџери Подароци За Мама

100% Полиестер ?520 дена стандардпревозот.Секој проблем за овој производ, ве молиме контактирајте не, ние с�

DEN 1.67

Стенли Најдобро 45H 7 A 16 J 626 RH 7-пински криви без враќање на стандардот Помалку заклучување на лостот, хотелска соба за гости, сатен хром,

Заклучувањето за заклучување вклучува јасни индикации за „заклучени“ и „отклучени“ состојби Оклопн�

DEN 7677.76

Qiaonnai ZD1226 50g 3 големина природен зелен џед камен груб карпа полиран заздравување примерок Природни камења и минерали паднати камења

Рачен избор на суровини, се гарантира квалитет 100% природен кварцен кристален карпест камен заздравувањ

DEN 1.33

BGZDT Постави во живо дополнително осветлување сидро за убавина мека светлина кутија во затворено фотографија Професионална LED студио

Мека светлосна ламба за убавина, фотографија / Live Fill Light Светли бои, вистинска реставрација , Ефикасна д�

DEN 1.67

Кигаи 3 ПАРЧИЊА Чистење Чистење Сунѓери Мирис Бесплатна Кујна Чистење Рампа За Миење Садови Дрвена Пулпа Сунѓер-Розова Романтична Љубовник

Материјалот е сунѓер од пулпа од меко дрво кој е еколошки и биоразградлив и пријателски за вашите раце Д

DEN 1416.00

Х-DREE Топлина Смалуваат Цевка Жица Заврши Кабел Ракав 50 Метри Долга 1,5 мм Внатрешна Диа Црна (Маникото по каво avvolgicavo терморестрингибилни

Земја На Производство : КИНА; Материјал : Полиолефин Нето Тежина : 55гр; Содржина На Пакетот : 1 х Топлинска

DEN 553.60

Партикиндом Држач За Конуси За Сладолед, Држач За Конуси Од Нерѓосувачки Челик Држач За Конуси За Конуси За Пица Штанд За Украсување

Многу е лесен за употреба Само ставете го сладоледот во шуплината и тој ќе стои стабилно Овој штанд мож

DEN 686.40

1/16 Системски клипови за израмнување на плочки 2000pcs DIY плочки за израмнувач на плочки, систем за израмнување на плочки за керамички

Pock 2000 Клипови за плочки】 Пакет Вклучен : 2000 Клипови за растојание за израмнување (не се вклучени клинови

DEN 1.00

Лиетни Цртан Филм Фарма Имот Животни Петел Крава Свиња Коњ Организатор Фиока Кутија За Складирање Кревет Кади Десктоп Фиока Промена

Микрофибер Кожа Големина : 8х8ин / 20, 5х20, 5см Материјал : Микрофибер кожа и 300 Dpvc, лесно се чисти, само треба �

DEN 0.67

Хемотон Стаклени Контејнери 2 парчиња Стаклена Вода Стомна Со Рачка На Капакот Излив Ладна Вода Котел Чист Ладен Чај Бокал Пијалоци

Голем капацитет, доволно за вашето семејство секојдневно пијат или забавуваат гости на партијатаСоврш�

DEN 0.67

Плус големина 4 -ти јули врвови за мажи патриотски кошули екипаж Ден на независност на врвот на блуза за празници за печатење

????????? врвови за жени / летни врвови за жени / пролетни врвови за жени / женски врвови, облечени обични / жен

DEN 111.68

Симпатична помлада пуловер худи жени тинејџери девојки јагода во стилот на качулка со качулка лабава обични врвови со џебови

Дозвола за продажба! Користете го кодот за да уживате во 50% попуст! ☆ Брз превоз, стандард : 714 дена / забр

DEN 3.00

ЦНВ Студио Јас сум Големиот Корнхолио, ми треба Т. П. Пика За Мојата Дупка, Уметнички Дела, Тс, Мажи, Жени, Млади Винил Водоотпорен

Големина : 5" Винил со Високи Перформанси со Врвен Квалитет направен за надворешна употреба за да издржи

DEN 2.00

Вортекс Медиа Про Бура јакна јакна за камера SLR со голем леќа со мерење од 14 до 23 од задниот дел од телото до предниот дел на

Заштитете ја вашата инвестиција во кое било време! Вклучено / исклучено за 5 секунди Прилагодливи затвор

DEN 287.84

Блузи за жени деловни обични, женски геометриски печати пулвер кратки ракави врвни екипи на вратот на вратот Атлетски тимови

Полиестер, овие обични врвови се лесни, пријателски за кожата и удобно за целодневно абење и издржливос�

DEN 2.00

Преклопен Исправен Стационарен Отпор, Нова Машина За Вежбање Монитор За Вежбање, Двојна Вежба Нагоре-Надолу Степер Чекор Машина

[Пренос на макара] Во Споредба со традиционалниот систем за пренос, терминаторот за бучава нема јазли Пр

DEN 1150.40