• Обновено
Подигната индикатор светло црвена 120Vac

Подигната индикатор светло црвена 120Vac

DEN 879.20

Залиха
Во магацинот.

Оваа пилот светлина комбинира трајна светла LED единица и модерни леќи дизајнирани да создадат светла Оваа пилот светлина комбинира трајна светла LED единица и модерни леќи дизајнирани да создадат светла. Оваа пилот светлина комбинира трајна светла LED единица и модерни леќи дизајнирани да создадат светла и видлива светлина што означува. Овој список е за секоја. Апликација дизајнирана за повеќето солидни индустриски апликации, Silver Silver IP оценка IP67, IP69 K осветлен -Напон 120 VAC осветлен / не -осветлена осветлена монтажна дупка големина 22mm NEMA оценка NEMA 1, NEMA 3, NEMA 4 X, NEMA 12, NEMA 13 Оперативна температура -13 ° F - 158 ° F (-25 ° C - 70 ° C) Pushbutton Lens Color Red Series C22 Спецификација CSA CSA Сертифициран | EN 60947 | IEC 60947 | UL наведен, DIN VDE 0600 Тип на пилот -светлосен производ Тежина 0,06 Белешки дизајнирани за груби индустриски апликации Онаму каде што запечатената PB влага и отпорност на корозија 22 mm (IEC стил) се потребни додатоци, додатоци и LED осветлување е потребно дизајнирано за повеќето солидни индустриски апликации.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

20 цветен венец за влезна врата, вештачки декор од влезната врата Венец за пролетно лето Индесајд надвор од wallидниот прозорец Фестивал Фарма

Фарма куќа шарен цвет венец : овој прекрасен венец за привлекување на розови, виолетови и жолти путер И, �

DEN 399.84

Телефонскиот капак на Хонглианг Компатибилен со случајот Redmi Note 9S со 360 ° ротационен ремен, футрола за торбички за торбичка, воена

Компатибилни модели : Нашиот телефон со тешка работа со шок отпорен е совршено компатибилен со Redmi Note 9s и

DEN 1.00

Кодијак ленти за прилагодливи мрежни ленти за тркала доли со вртење на куки за вртење на куки за влечење на гуми од 14 -22 - каиш за доли со

Единствената лента за прилагодување на должината и ширината за реални други автомобили што ги врзуваат

DEN 154.72

Комплет за пурпурна кањон мудрец - - - Бела мудрец мамки за стакло за темјан за медитација за чистење на домови за чистење на ароматерапија

12 валани снопови бели мудрец Секој стап мери приближно 4 инчи долг Упатство за упатства и водич за разма�

DEN 104.00

OTG USB-C 3.0 адаптер компатибилен со вашиот Oppo Pad Air за брзи, верификувани, повеќекратни функции како што се тастатура, погони

USBнаGo⭐ : Вклучете се и компатибилен со вашиот Oppo Pad Air со компјутерски периферни уреди, како што се флешур

DEN 1161.60

КИТАТА Сјај Пенливи iPhone 11 Случај За Жени Девојки Роуз Злато Кралицата Печати Девојка Дизајн, Мека Tpu Силиконски Хибридни Заштитни Искра

Телефон Случај За apple i Phone11 [61" инчи], Со Гламур Прилично Трендовски Убава кожа дизајн на шок доказ заднио�

DEN 159.84

Пакет за украси на забави NoCowarm 80S, сет за декор од 80 -тите години од 80 -тите години вклучува мобилен телефон, микрофон, чевли за уметничко

Комплетни комплети за украси на забави од 80 тите години : Ние нудиме комплетен сет на украси за забави, в�

DEN 511.84

Пакет за закачалки со песни од 50 кадифени палто со закачалки со 24 панталони, куки од розово злато, организатори за заштеда

Боја : светло розово, розово злато Материјал : Кадифе, АБС пластика, метална кука Големина на единечна за�

DEN 3.33

JF-Xuan Дигитален анемометар Мерач на температура на воздухот Анемометар Мерач на температура на воздухот (мерач на ветер во боја

Големина : 165*85*38 (мм) Работен режим : Конверзија на фреквенцијата на брзината на ветерот Приказ : LCD диспле

DEN 1.00

Модул за реле со 4-канали DC 12V со висока ниско ниво активирајќи го оптоварувањето на изолацијата на оптоварувањето 10A DC 30V / AC 250V за

Овој модул користи оригинално реле за квалитет, нормално отворени интерфејси Максимално оптоварување :

DEN 516.80

Сончева сенка на шофершајбната - шофершајбната за сонце во сенка на автомобилот, преклопен УВ Реј рефлектор за сенка на автомобили предниот

Заштитете го вашиот автомобил Високата температура во автомобилот долго време може да го оштети седиш�

DEN 1.33

innewgogo Виолетова Розова Градиент Канти За Складирање Со Капаци За Организирање На Големи Склопувачки Канти За Складирање Со Рачки Оксфорд

●Уникатна Декорација●Нашите корпи за складирање доаѓаат со стилски и уникатни отпечатоци Кутиите за �

DEN 1.00