• Обновено
Тапа со единечна рачка за мијалник за бања со 4-инчен палуба плоча, метално склопување на мозоци и линии за снабдување со вода CUPC од Phiestina

Тапа со единечна рачка за мијалник за бања со 4-инчен палуба плоча, метално склопување на мозоци и линии за снабдување со вода CUPC од Phiestina

DEN 720.00

Залиха
Во магацинот.

★ Плоча за палуби, метални линии за одвод и снабдување вклучени ★ — - Matching 4 -инчен ескутон, метален притисок што се појавува одвод и цревата за снабдување со потврда за cupc се погодно вклучени во кутијата ★ Лесен за инсталација ★ — - Дизајнирано за инсталација со единечна дупка. Сите компоненти за инсталирање ќе бидат вклучени во полето и може да бидат инсталирани од себе. ★ Заштеда на вода ★ — - без оглед на притисокот на водата, може да обезбеди постојан проток од 1,2 галони во минута, без прскање, нудејќи поудобно искуство. ★ Вклучени додатоци ★ — - Метал Поп и се појават наводните линии за водоснабдување со CUPC се погодно вклучени. ★ Поставете за инсталација со една дупка или 3 дупки ★ —-дизајнирана за да одговара на конфигурации со единечна дупка или 3 дупки, 4-во конфигурации. Погодната плоча за палубата е вклучена за инсталација со 3 дупки. ★ Плоча за палуби, метални линии за одвод и снабдување вклучени ★ — - Matching 4 -инчен ескутон, метален притисок што се појавува одвод и цревата за снабдување со потврда за cupc се погодно вклучени во кутијата. ★ Лесен за инсталација ★ — - Дизајнирано за инсталација со единечна дупка. Сите компоненти за инсталирање ќе бидат вклучени во полето и може да бидат инсталирани од себе. ★ Заштеда на вода ★ — - без оглед на притисокот на водата, може да обезбеди постојан проток од 1,2 галони во минута, без прскање, нудејќи поудобно искуство. ★ Вклучени додатоци ★ — - Метал Поп и се појават наводните линии за водоснабдување со CUPC се погодно вклучени. ★ Поставете за инсталација со една дупка или 3 дупки ★ —-дизајнирана за да одговара на конфигурации со единечна дупка или 3 дупки, 4-во конфигурации.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Хемвеј епоксидна боја пигмент во прав боја луксузна ултра -распрскувачка боја метални пигменти за епоксид, смола, полиуретанска боја, накит и

Разновиден премиум пигмент во прав Додадете зачудувачка метална завршница во боја на најразлични прое

DEN 1.33

Шарен сет на држач за цвеќиња во бохо, сет, подлога за отпорна на топлина на тенџере 2, што се користи за готвење микробранова скара и

Големината на држачот за садови за влошки за печка е 8 "x 8"; 2 x држачи за тенџере, едниот со џеб, а другиот б�

DEN 2.00

Кожа алатка за удирање, мултифункционална алатка за занаетчиска кожна занаетчиска алатка за цвеќиња за пробивање во форма на удирање

Висок квалитет : Алатката за кожа на кожа е изработена од висококвалитетен материјал, висока цврстина, д

DEN 578.40

16-14 AWG конектори за затегнување на топлината - 100 парчиња сина изолирана водоотпорна електрична морска автомобилска жица за приклучување

Висок квалитет : Конекторите за затегнување на топлината за намалување користат тешки бакарно јадро, си

DEN 1.00

Надвор од Божиќни украси топки Велигденска врата виси украс од венец дрвена врата виси мачки автомобил што виси украс балони

Божиќни украси за украси центри за гроздобер дрвена венец гном украс пакет акрилик дијамантски мониста

DEN 50.88

Количка за тркалање од 3 нивоа, цврста количка за складирање, организатор на кујнски полици, организација и складирање на алишта, организација

Лавици за складирање со тркала : Уживајте во зголемена флексибилност со единицата за полици Полици од н�

DEN 1781.12

Pigpigboss детелина Дијамант сликарство за сликање сет 10 парчиња дијамантски сликарство со држач со држач за среќа дрво остава срамнок дијамантски

☘ Вклучен пакет ќе добиете 10 парчиња DIY Diamond Sainting Coasters + 1 парчиња држач за прицврстување + 1 сет на дијама�

DEN 1350.40

Kelonis анти-сино светло заштитен екран за ТВ, филтер за филтрирање со сина светлина со сина светлина, олеснување на видот на очите за

★ На кого му треба повеќе филтер за сино светло : несоница, студенти, канцелариски персонал, loversубители �

DEN 1631.52

HJHG Ноќта на вештерките блескави Волшебни капачиња предводени светло светло светло -светло -фестивал на духови, облечете се блескава

[Декорација на Ноќта на вештерките] : Дизајнот на духови, со светла, ќе донесе силна атмосфера на вашата з

DEN 2.33

DSFEOIGY 3D HD Wallид монтиран Проекциски екран на платно предводена од проектор со висока осветленост 120 инчи-60inch за домашно кино за

Погодно е за преносна завеса за мека проекција на отворено, преносна и не бразда инсталација, едноставн�

DEN 2200.32

Новороденче Фотографија Реквизити Двослоен Плете Новороденче Фотографија Завиткајте Ќебе За Бебиња Момчиња Девојчиња Позирајќи Реквизити

Qusture flowsMeft НовороденчеИзработени Од Супер Мека плетена ткаенинаДвослоен мек допир.висококвалитетната �

DEN 239.84