• Обновено
Sockorange 20 пакет 1 x 30 инчи 800 Gtin со високи перформанси Силиконски карбидни пескачки ремени Сандер појас -Испитување за острење и мелење метали за острење и мелење, дрво,

Sockorange 20 пакет 1 x 30 инчи 800 Gtin со високи перформанси Силиконски карбидни пескачки ремени Сандер појас -Испитување за острење и

DEN 1451.20

Залиха
Во магацинот.

20 пакувања 800 решетки 1 x 30 инчи високи перформанси силиконски карабидни ремени за пескарење Рамни споеви : Нашите силиконски карбидни појаси користат фино технологија за полирање за да обезбедат рамни споеви што не се лесни за пролевање или оштетување на вашите алатки или материјали. Премиум и трајно абразивно : Ние користиме силиконски карбид материјал кој има голема цврстина и цврстина, силна издржливост и може брзо и ефикасно да ги заврши задачите за мелење, намалувајќи ги вашето време и трошоци. Мазен ефект на полирање : влакнестата структура на силиконскиот карбид материјал може да обезбеди мазна и рамна површина на песочниот појас, спречувајќи ги закопките или гребнатините, обезбедувајќи попрецизно и прецизно полирање. Разновидни апликации : Погоден за мелење метали, шума, пластика и други материјали, може да се користи во проекти за DIY, обработка на дрво, метали и други полиња. 20 пакувања 800 решетки 1 x 30 инчи високи перформанси силиконски карабидни ремени за пескарење. Рамни споеви : Нашите силиконски карбидни појаси користат фино технологија за полирање за да обезбедат рамни споеви што не се лесни за пролевање или оштетување на вашите алатки или материјали. Премиум и трајно абразивно : Ние користиме силиконски карбид материјал кој има голема цврстина и цврстина, силна издржливост и може брзо и ефикасно да ги заврши задачите за мелење, намалувајќи ги вашето време и трошоци.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

МЕТОДОТ ДБ Сон Монтирање | Таблет Монтирање, Држач За Мобилен Телефон За Дб Метод Сон Машина | Телефон Стојат Дома Салата Додатоци

УДОБНОСТ и УДОБНОСТ : тешко е да се најде место каде што можете да ја поставите вашата машина и во исто вр

DEN 544.00

Илфорд Мултиград V RC Делукс Бисер Површина Црна &засилувач; Бела Фото Хартија И 2x HP5 Плус 35mm Филм Ролна Вредност Пакет, 190gsm,

25x Илфорд Мултиград V RC Делукс Бисер Површина Црна И Бела Фото Хартија2x HP5 Плус 35mm Филм ролнаИлфорд Гаран�

DEN 839.84

Хепа Филтер 3 Пакет, Перење, Еднократно, Заменливо, Погодно За Бренд Портутиф В1 8000па Безжична Рачна Правосмукалка, Филтер За Висока

FQ&A : Колку долго треба да ги чистам хепа филтрите? Отстранливите и рачно перат хепа филтри треба да се чи�

DEN 959.84

Торбичка ЗА Торбичка ЗА Патување ЗА Носење УСБ-Кабел Организатор Џебен Додаток Патент Паричник, Психа Вител Виножито Решетка Круг

Водоотпорен МатеријалНе грижете се предметите во торбата да се навлажни, одржувајќи ја чиста и уредна В

DEN 335.84

Est Граница Ѕид Декор Знак Уживајте Во Вашиот Измет 12X13, Бања Над Тоалет Смешни Симпатична Црна Метал Виси Декорација За Полица

Прекрасни, забавни и привлечни дизајни за изразување на вашата личност и визија, правејќи го вашиот дом

DEN 319.84

Bbsj Двонасочна Шок Доказ Метал Бирање Дебеломер 0.01 Висока Резолуција Нерѓосувачки Челик Верние Дебеломер Длабочина Дијаметар

Опсег на мерење : 0150 мм / 0200 мм / 0300 мм Точност : 0,01 мм Грешка : псж 0,02 мм Материјал : владетел нерѓосувачк�

DEN 3.33

Торба За Сортирање Торба За Вадење Вреќа За Ѓубре Мултифункционален Кабинет Оксфорд Крпа Виси Торба ЗА Складирање ГД8

Оксфорд ткаенина Предвремено затворање 100% Сосема Нов И Висок Квалитет.Материјал : Боја На Крпа : Бела Си�

DEN 3.00

Прекрасен Јонски Камен Вулкански Негативна Енергија Приврзок Многу Приврзок Ѓердани &засилувач; Приврзоци Лажни Дијамант Ѓердан

Носете Приврзок Над Вратот Или Ставете Го Директно На Погодените Делови од Телото (На ПрКолено, Грб, Рам�

DEN 179.20

Румхут 2 пакет Пластично складирање на сликарство со дијаманти 24 решетки за прилагодување на мали кутии за складирање со 4 парчиња

Случајот за складирање е изработен од премиум пластика и можете да видите предмети внатре јасно и лесно

DEN 383.84

Автоматско Отворање На Конзерви, Пренослив Автоматски Мазен Раб Отварач На Конзерви Со Едно Притискање За Отворање Конзерва За Постари

Користејќи материјал ЗА СТОМАЧНИ МУСКУЛИ со висока цврстина, главата на секачот е изработена од легира�

DEN 267.20

1000 парчиња Луксузна Лаванда Виолетова Свила Ливчиња Од Роза Со Пеперутки Свадба Цвет Факор Декорација Цвет Девојка Кошница РП015

Дојдете со 20 парчиња рачно изработени пеперутки, правејќи ги нашите ливчиња од роза да се издвојуваат о�

DEN 223.20

Подарок За Социјален Работник Најдобар Ефин ' Социјален Работник Некогаш Кригла Кафе Чаша Смешни Соработник Подароци

На вашиот пријател, член на семејството или колега ќе му се допадне оваа кригла за кафе! Тоа е совршена к�

DEN 287.20

Rootainer-Премиум Задржувач Случај Со Клип-Кул Солиден Држач за Држачи, Штитник За Уста Или Invisalign-Деца &засилувач; Возрасни-Безбедно

ИСКУСЕТЕ ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТЗаштитете ја вашата почетна инвестиција на скапи држачи или писки со екстра т

DEN 3.00

Полици за складирање на полици за складирање HTLLT Полици за складирање на полици за складирање на полици за складирање на полици, 4-ниво, 4-ниво

Собрание : Лесно за склопување, со упатства и додатоци за склопување, можете лесно да го соберете овој ре

DEN 547.20

Носорог Спасување Пропустливи Градите Печат, Итни Траума Облекување, Прва Помош Комплет Стерилни, Рана Нега Ифак Резерви, 6 Брои

●Респираторен Третман ● Оваа заптивка за градите со вентилација за СПАСУВАЊЕ НА НОСОРОГ се применува �

DEN 624.00