• Обновено
Лур 7 пакува чаши за читање со безжични часови + 3 пакувања очила за читање полу-раб

Лур 7 пакува чаши за читање со безжични часови + 3 пакувања очила за читање полу-раб

DEN 0.33

Залиха
Во магацинот.

【Купете 1 Добијте 10 пакувања】 : Овој сет доаѓа во 7 пакувања чаши за читање на безжично читање +1,25 и 3 пакувања очила за читање половина раб +1,25, што е најдобриот избор за вашиот модерен живот 【Пакувањето вклучува】 : 10 пакувања очила за читање/ 10 кеси за крпа за пакување. 【Висококвалитетна рамка】 : Рамката на читателите на Лур е направена од висококвалитетен компјутер и метален материјал, кој има стилски дизајн за да ве натера да изгледате професионално и модерен додека работите или читате. 【Лур акрилни леќи】 : Леќите на Лур се висока трансмисија, анти-кора и анти-рефлексивни, кои ќе ги заштитат вашите очи и ќе дадат вистинска визија. 【90 дена гарантирано】 : Очилата за читање на Лур нудат 90 дена гаранција. Секое прашање или проблем, ве молиме contactубезно контактирајте со нас. Ние ќе се обидеме да се решиме. ✔ 7 Пакувајте чаши за читање без безобразно за жени и мажи доаѓаат во 1 моќ по ваш избор. ✔ 7 Пакувајте чаши за читање без безобразно за жени и мажи доаѓаат во 1 моќ по ваш избор. Лур очилата се фокусира на производство на очила за читање кои добро изработени и различни. Овој моден сет на преголеми читатели е супер голема вредност за купување.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Висенг 2 пара Тенки Мини Метални Очила За Читање Компактни Лесни Преносни Читачи со Футрола за Очила за Кутија за Читање +1.5

①МАЛИ и УДОБНИ очила за Читање со Големина на Пенкало, Лесни За Носење Сега! Навистина ви требаат пар оч�

DEN 2.00

Пацифичкиот брег Оригиналниот KD на велосипедистите на велосипедистите од PCSun црни рамки +2.00 зголемување на јасни леќи, мали

+200 леќи за читање на зголемување во оригиналните KD Shatter Proof поликарбонатни леќи што ги надминуваат станд

DEN 0.67

Глобална Визија Преклопни Очила За Читање За Мажи Или Жени +2.0 Зголемување Преклоплива Рамка Од Желка со Јасна леќа &засилувач;

Изработени со ултра цврсти Најлонски рамки кои можат да издржат големо влијание, но доволно лесни за до�

DEN 159.84

ДОИТУЛ 60 Пара Очила Подлога За Нос Овални Очила Практични Очила За Подлога За Нос Замена На Подлога За Нос Очила Влошки За Нос Нелизгачки

ЕВА сунѓер Влошки За Нос За очила : Сунѓерска Подлога за Нос, која нема да биде болна при носење, обезбеду

DEN 2.33

Масовно видување „кандидатот“ поларизираше спортски оптоварувања со целосна рамка, бифокални очила за сонце за мажи и жени

Стратешки поставените скоро невидливи бифокални леќи ви овозможуваат погодно читање на работа кога е п

DEN 1324.80

Во близина на далеку мултифокална прогресивна варифокална женска ретро стилска стилска ритам UV400 Транзиција Фотохромно читање стакло

Увезени Рамка на ацетат Поликарбонат леќи Не поларизирани UV400 мултифокална фотохромна обвивка за прогр

DEN 1.67