• Обновено
Jiliguala 39 Color 25cm прилагодено шиење најлонски калем затворен крај невидливи патенти за вреќи со DIY, облека 9,84 инчи)

Jiliguala 39 Color 25cm прилагодено шиење најлонски калем затворен крај невидливи патенти за вреќи со DIY, облека 9,84 инчи)

DEN 179.04

Залиха
Во магацинот.

Материјал : најлон Должина на патенти : 9,84 инчи/ 25 см. Совршен за шиење или DIY. Лесен за употреба и лесен за инсталирање на овие патенти. Материјал : најлон. Должина на патенти : 9,84 инчи/ 25 см. Совршен за шиење или DIY. Лесен за употреба и лесен за инсталирање на овие патенти. Функција : Сосема нов и висок квалитет. Совршен за шиење или DIY. Направено од издржлив материјал и убави бои, совршена декорација за разни производи. Лесен за употреба и лесен за инсталирање на овие патенти.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

150 ПАРЧИЊА Кабел Брави Силиконски Прекинувачи За Врвки За Влечење, Силиконски Мек Нелизгачки Затворач За Јаже Со Црн Еластичен Кабел,

①Содржина на пакетот : 150 парчиња Заклучување на прилагодувачот на кабелот Боја : Бела една големина €И�

DEN 95.84

Витализарт Шифон Свила Лента 1.5 х 75 Yd Рачно Изработени Излитена Работ 15 Ролни Избрани Панделки За Подарок Завиткување Невестински Букети

●ГОЛЕМИНА€ : 1,5 инчен x 5 двор по ролна Вкупно 75 јарди ●ПРЕМИУМ СВИЛЕН ШИФОН® : неговата чистота и мекост

DEN 591.84

Махавимока 10 парчиња текстура Површински метални копчиња иглички без шиење и без алатки копче за инстант замена за занаетчиство

Количина : 10 парчиња копчиња Size : 25mm / 1" in diameter, Pin size : 11mm long Material : alloy metal, Color : gold Great for your corduroy pants, skirt, jeans, vario

DEN 1.33

Табела за проширување на машината за шиење, преклопна табела за продолжување на нозете, вградена во владетел само за 2685A машина за шиење

Табела за продолжување на машината за шиење】 Табела за продолжување близу до машината, беспрекорно пов

DEN 408.16

18 x 12 МАТ за шиење на самоуцелување, Идемтет Ротари сечење мат за занает, табла за намалување на табелата со табела со сечила за рачно

【Исечете со довербановиот антиселекција на IDemeet е супер флексибилен и може да се спротивстави на пошир�

DEN 143.84

Stobok 8pcs пена венец занает за деца украси занаети украси за венци на венец за DIY проекти околу формата пена прстен пена крофна

Полистиренски венецОвие пени во форма на прстен во DIY се безбедни и мазни за да обезбедат одлични перфор

DEN 1241.60

Хекисн Пластични Игли За Шиење Со Големи Очи, Шарени Безбедносни Игли За Врзување, 2 Различни Големини Игла За Шиење Предиво, Игли

●Издржлив : иглите за шиење се направени од пластика, мазни и durableIt ќе трае долго време +2 Големини Задово

DEN 63.84

Нсилу 1-1/2 инчи, Розова Лента За Пакување Подароци 50 Јарди Совршен Венец За Свадбена Забава Шиење Самостојни Додатоци За Коса Декорација

Висококвалитетен Материјал : Изработен од 100% полиестер, лентата е издржлива, мека и не е лесно збрчкана �

DEN 2.67

Sequins азбучна буква за лепенка за маица џемпер железо на додатоци за облека извезени закрпи за поправка на декорација на апликации

Квалитетни лепенки : закрпи за везови се плетени со игли и навои, така што тие не се лесни за кршење, не с

DEN 1.33

PL сет од 3 компјутери. Пица помфрит хамбургер брза храна шива железо на везена апликација знак знак закрпи костум за облека

Ironелезо на лепенка или шиење на лепенка : Спецификација : Хамбургер приближно големина : 2,36 "x 2,55" (H x w) / п�

DEN 156.48

6 парчиња вредност на големо многу девица Марија Марија Гвадалупе крштевајќи злато сребро извезено железо на лепенка на лепенка

Продадени од 6 парчиња многу, ако купите 3 добијте 18 парчиња, ако купите 5 добијте 30 парчиња 7 "x5" или 3,5 "x2.75"

DEN 1408.00

Пријатен шаблон за правење шаблони со инструкции, ткаенина пред сечење и ватирање, 3 големини јасни акрилни садови за завиткување,

Пакет вклучува : 3 x облик на облик на облик на облик на облик, ткаенина од виткање од 18 x, 9 x предисечено об�

DEN 1.67

Muzoct 4PCS за мерење на лента за мерење на каросеријата 60 инчи за заклучување и мерење на копчето за мерење на мерење на телото

Мерки на кој било дел од телото : Погоден за мерење на дел од телото како рака, бутина, теле, градите, поло�

DEN 79.84

Обоката железо на везени закрпи, зелен скелет во лепенка за шишиња, панк -череп -значка шива на амблем аплици DIY за јакни од елек, облека,

Цврсто и издржливо : Оваа лепенка може да биде железо или да се шие на која било облека, никогаш нема да и�

DEN 811.20