• Обновено
Аексит пластична обложена рачка за кабел за сечење жица жица од жица од 150 мм долга

Аексит пластична обложена рачка за кабел за сечење жица жица од жица од 150 мм долга

DEN 220.80

Залиха
Во магацинот.

Материјал : Челик на хром ванадиум; Содржина на пакетот : 1 x Плајер за сечење на кабел Име на производот : клешти за сечење на кабел/жица; Вкупна големина : 150 x 50 x 14mm / 6 "x 2" x 0,55 "(l*w*t). Вкупна тежина : 182g; боја : жолта, сива. Капацитет на устата : 9мм / 0,35". Големина на рачката : 100 x 10мм / 4 "x 0,4" (L*W). Материјал : Челик на хром ванадиум; Содржина на пакетот : 1 x Плајер за сечење на кабел. Име на производот : клешти за сечење на кабел/жица; Вкупна големина : 150 x 50 x 14mm / 6 "x 2" x 0,55 "(l*w*t). Вкупна тежина : 182g; боја : жолта, сива. Капацитет на устата : 9мм / 0,35". Големина на рачката : 100 x 10мм / 4 "x 0,4" (L*W). Совршена алатка за сечење кабел, жлебови со 2 големина во флејтите. Подготвување пластичен зафат обезбедува дополнителна удобност и го намалува заморот на рацете. Плерот може лесно да го намали кабелот, тоа е вашиот добар асистент, засилениот врвен раб останува поостри.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

6 Листови Насмевка Лице Нокти Уметност Налепници Самолепливи Пегатини пара Симпатична Жолта Насмевка Среќен Среќен Дизајн Совети За Маникир

Совршен Комплет Налепници за Нокти : налепниците со 6 листови се совршени модни додатоциГолем број на ра

DEN 95.84

Puccy 2 Пакет Анти Сина Светлина Екран Заштитник Филм, компатибилен СО JVC GD-323D20 32 Дисплеј Монитор Tpu Стража ( Не Калено Стакло Заштитници

Ве молиме имајте предвид дека заштитникот на екранот е флексибилен пластичен филм, А не Калено Стакло Ф�

DEN 3.00

АБУФАН Бела Божиќна Капа На Дедо Мраз Божиќна Кадифена Капа Зимска Капа Додатоци За Празнични Костими Фото Кабина Реквизити за Одмор За Деца

Изработен од врвен материјал, издржлив, мек и удобен за носење, лесен, добро чувство на допир и не алерги�

DEN 200.16

Њушарк 1/16 Кобалт Вежба Битови, 10 Пакет На М35 ХСС Метал Вежба Во Собата За Хард Метал, Нерѓосувачки Челик, Леано Железо, Кобалт Вежба Битови

М35, 135° СПЛИТ ТОЧКАНашите Дупчалки Содржат 5% Кобалт, Се Целосно Заземјени за Прецизен Дијаметар на Дупче

DEN 2.00

Цицидораи М5-0,8 х 16мм Сокет Главата Капа Завртки, 304 Нерѓосувачки Челик, Ален Приклучок Диск, Светла Завршница, Целосна Машина

304 нерѓосувачки челик( А270), висока цврстина, има одлична отпорност на корозија, отпорност на ' рѓа и одлич

DEN 207.84

Women'sенски секојдневен печатен џемпери Долга дуксер за печатење на екипажот на екипажот на екипажот со долги ракави, женски

100% синтетичко влакно Затворање на кука и очи Women's Hoodies Color Block Casual Pullover Women Fashion Comgy Sweatshirts Long Sleeve Tops Loose Hoodie Wo

DEN 2.67

Аавипс Комплет За Чистење Брис Микрофибер Плетени Полиестерски Стапчиња Без Влакненца Брисеви За Печатач, Пиштол, Оптика Објектив, Камера,

●Врвен Квалитет●Комплетот За Брис За Чистење Без Влакненца AAwipes FA501 се состои од 5 различни прецизни бр�

DEN 902.40

Мирфане 4 Спакувајте Магнетна Решетка За Зачини-Подвижна Магнетна Решетка За Зачини За Фрижидер, Магнетна Полица За Складирање Зачини

Марката мирфане се фокусира на домашниот пазар за живеење Ние сме сеопфатна компанија за истражување и

DEN 623.84

Алатка За Забно Огледало Во форма На заб: Рачно Огледало Нераскинливо Рачно Огледало На Пациентот Огледало За Шминка Огледало

Заб Во Облик На Забен Огледало Рачно Огледало Стоматолог Подарок Неформално Огледало Обичното огледал�

DEN 1299.20

4ZHUZI маица за мажи, машки долги ракави врвови 3Д пламен печатени кошули со тркалезна врата, тенок спорт случајниот пулвер блузи

Заклучоци на Црниот петок 2023 година Направено во САД или увезени [Совети] машка кошула Ако сакате да доб

DEN 267.20