• Обновено
Механичка тастатура за игри на Redragon K555-RGB-BA и комбо со глувчето жичен RGB LED позадинско осветлување, макро клучеви, тастатура за одмор на зглобовите и 5000 DPI глувче за ге

Механичка тастатура за игри на Redragon K555-RGB-BA и комбо со глувчето жичен RGB LED позадинско осветлување, макро клучеви, тастатура

DEN 3.33

Залиха
Во магацинот.

RGB механичка тастатура со макро клучеви; 116 Копчиња Механичка тастатура за игри со сопствени механички прекинувачи Брзи механички копчиња со средна отпорност Прецизно активирање, звук на звук на кликнување и тактилни повратни информации 12 мултимедијални клучеви со прскање, клучот за победа може да биде оневозможен. обликувани тастатури за кристално чисто осветлување. Метал и АБС конструкција, брз USB кабел со златен позлатен USB конектор. Ергономска тастатура со брз одмор на зглобот и цврста конструкција на алуминиум / АБС-одделение од авиони; Тастатурата за игри со компјутер е ергономски дизајнирана и конструирана од алуминиум од авион-одделение и ABS со механички клучеви поставени на плочи и прекинувачи кои стојат до тешки услови за игри. Одморот за одвојување на зглобот ви дава удобност што ви е потребна за маратонските сесии за игри. Wired RGB задно осветлување MMO Програмабилен компјутер за игри со игри со Weigt Tunning; Ергономски Redragon M710-RGB „Memaean Lion Chroma“ игри глушец до 10000 dpi (1000/2000/3000/5000 dpi/10000), 1000 Hz стапка на гласање, забрзување од 20 G. Сензорот со висока прецизност обезбедува точност на точката, додека микро прекинувачите од одделение за игри обезбедуваат долговечност, поголема издржливост и екстремна реакција. Копчиња за програмирање на корисникот 3 Профили на корисници. Над 16 милиони RGB Chroma осветлување и ефекти на дишење и 7 препрограмирани. Ергономски гејмер глушец со високи карактеристики; Ергономскиот двосмислена форма на глувчето за игри Redragon M710 се вклопува природно за лево и десничани корисници, го намалува стресот додека дава супериорна продуктивност и ефикасност. Текстурираните странични зафати даваат самоуверен и удобен зафат. Анти-лизгање тркало за движење, трајни мазни влошки на нозете на тефлон за крајна контрола на игри. Сет за прилагодување на тежината со 8 парчиња (2,4g x8) за совршена рамнотежа. 8 програмабилни копчиња. Компатибилност на тастатурата за игри и игри со игри : Windows 10, Windows 8, Windows 7, Windows Vista или Windows XP, ограничена поддршка за тастатурата Mac OS. Работи добро со сите големи компјутери брендови и компјутерски игри. Содржина на пакетот : Redragon K555 RGB „Indrah“ тастатура за игри со позадинско осветлување, M710-RGB „Memane Lion Chroma“ гејминг глушец и Упатство за корисникот.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Док-точка за полнење и тврда торбичка за Окулус потрага 2/Мета Потрагата 2 со додатоци за слушалки за сите-во-еден VR, Stand Mount Station

Сите во еден полнач 2 За да ја заштитите USB портата, не ги отстранувајте често магнетни конектори Компати

DEN 0.33

2 Пакувајте безжичен контролер компатибилен со PS4, далечински управувач со Bluetooth со 6 -оски гиро сензор и аудио функција GamePad - црна

Широка компатибилност : Целосно компатибилен со конзолите PS4 / SLIM / PRO, исто така компатибилни со Windows 7 / 8

DEN 1.33

Дарт Вајдер - Quest 2 VR слушалки и контролор кожа, винилна декларална кожа за VR слушалки и контролор, додатоци за заштитни

Заштитете го вашиот VR : мазна и тенка налепница за винил го штити вашиот контролер VR 2 од прашина, отпечат

DEN 320.00

Кајви за дизајн на Kiwi Design Tracker и појас за целосна следење на телото VR, компатибилен со потрагата 2 и SteamVR, надграден палми/нозе

Ременот, лентите за палми и лентите за нозе се специјално дизајнирани за HTC Vive VR Tracker, компатибилен со HTC Vi

DEN 1.00

Слушалките за VR за деца и возрасни, слушалки за очила за игри со виртуелна реалност со далечински управувач, слушалки за звук на звук

Тип на опрема, синхронизација на четири оски, прилагодување на растојанието од предметот, постабилно и �

DEN 966.40

Snpurdiri 60% Безжична Тастатура За Игри И Комбо На Глувчето, LED Батерија на Полнење со Позадинско Осветлување 2000mah, Мала Мембрана,

●Соодветна Комбинација На Глувче За Тастатура За Игри, тимот На Снпурдири работи напорно за да развие к

DEN 623.84

Копче за силиконски заштитник на школка Mugeymyd за Окулус потрага 2 со капакот за заштита на леќи, лесни и издржливи додатоци за преден

1 (дизајниран за заштита на OculQuest2) дизајниран за OculQuest2, совршено се вклопува без да се лизне и го штити до�

DEN 2.00

USB Жичен Лет Стап Џојстик За WINDOWS КОМПЈУТЕР, Со Вибрации Функција Контрола На Гас, 12 Програмабилни Копчиња, Лет Џојстик Контролер,

Quality и DESIGNКористејќи висококвалитетни материјали и дизајн на ergономија, удобно е да се држи Антилизгачк�

DEN 1.33

LXXSH Bluetooth Звук Бар Игри Звучник безжичен&засилувач; Жичен 14w Моќни Драјвери Сабвуфер RGB Светлина Звучни Ленти За Компјутер Телефон

Обезбедува извонреден стерео звук за аудио што го одзема здивот Создадете фантастична атмосфера за под

DEN 1.33

Слушалки За е-Спортски Игри Преносни Слушалки За Игри Стерео Поништување НА Бучава Компјутер Слушалки За Игри СО Слушалки ЈАНГ1МН

Одлични перформанси за време на повик : празнина од алуминиумска легура, вграден модул за микрофон за на

DEN 438.40

Сара-у 2PCS Метал Мобилни Ајкула Игра Џојстик Компатибилен ЗА PUBG Мобилни Игри Активирањето Копчето Оган Цел Клуч L1 R1 Стрелач

● Уникатен изглед, процес на мелење +Сина ајкула серија мобилни игра помошни артефакт € Висока вреднос�

DEN 3.00

Vigros Мачка Уво Игри Слушалки Со MIC RGB LED Светло, Трепка Блескав Стерео Слушалки, 7.1 Стерео Звук Опкружувачки Слушалки Преку Уво

СЛАТКИ СЛУШАЛКИ ЗА УШИ ЗА МАЧКИ со ШАРЕНА ТРЕПКАЧКА СВЕТЛИНА оваа цртана тема Bluetooth слушалки е симпатич

DEN 0.67