• Обновено
U од Котекс чисти и безбедни макси влошки, тешка апсорпција, 132 брои

U од Котекс чисти и безбедни макси влошки, тешка апсорпција, 132 брои

DEN 319.84

Залиха
Во магацинот.

У од Котекс Исчистете го истиот доверлив производ што го сакате, сега со нов изглед! Целиот ден чисто чувство : овие менструални влошки се апсорбираат за да ви дадат чисто, суво чувство во текот на целиот ден; Сигурна безбедност со до 100% заштита без протекување до 10 часа. Извонредна удобност : U од страна на женските влошки на Kotex се прават со памук, мек допир што се вклопува удобно. Нежно на кожата : хипоалергичен, дерматолог-тестиран и направен без мириси, лосиони и природна гума латекс. Секоја подлога за период на kotex е индивидуално завиткана за да можете да го однесете каде било на чекор; U од kotex женски производи се FSA, HSA и HRA-квалификувани во САД. U By By Kotex Clean & Secure Maxi влошки се периодот за заштита што е дизајнирана за вас. Направени со уникатна абсорбента технологија, овие влошки за периоди нудат до 100% заштита без протекување до 10 часа за целодневно чисто чувство. Овие хипоалергични влошки се тестирани за дерматологот да бидат нежни на кожата и се направени без мириси, лосиони, елементарен хлор, пестициди и природна гума латекс. Плус, тие имаат памук, мек допир за вашата удобност за да можете да се фокусирате на вашиот ден, а не на вашиот период.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Бејкер Рос FC204 Nativity Scratch Art Decorations - Пакет од 12, Божиќни уметности за гребење и занаети за деца, детски занаетчиски комплети,

Детски Божиќни занаетчиски комплети : Секоја декорација има специјално обложена површина за гребење и �

DEN 1.33

ААЗЈСС есенски палта за жени, трендовски долги зимски парки тинејџерки со долги ракави домашни парки парки топли цврсти дуксери

Материјал : Памук и полиестер Долг палто со долги пафери со бесење со аспиратор и аспиратор за крзно...

DEN 955.04

Soullife 6 пакет Кинетичка биро за вртење на играчки за играчки за порибување на корпи за деца, метална фигурална топка, оптички илузија

Изработено од алуминиум во воздушно одделение и висококвалитетни R188 10 топки лежишта Тивко лежиште, зву�

DEN 671.84

DIY 5D комплети за сликање на дијаманти за возрасни деца, комплети за везење со дијаманти за дијаманти за возрасни вкрстени бод

Комплет за сликање со дијамантски дијаманти : Нашите комплети за сликање со дијаманти за возрасни имаат

DEN 127.84

Вентилатор за вентилатор за климатик преносен ладилник за ладилник за ладење на ладилници за ладење 4 брзина со 7 бои LED светлосна

【Надградете го вентилаторот за климатизација】 : Едноставно истурете малку ледена вода во резервоаро�

DEN 479.84

Покани За Роденден На Куче лефолон, 20 Картички За Покани Со Пликови, Покани За Роденден На Кученце За Мажи Или Жени, Украси За Роденден За Момчиња

Редовна Големина : овие прекрасни картички за покани за роденден се мерат 4 х 6 инчи (В х Л) Ќе Добиете : 20 п�

DEN 1.67

Реа Аркас Сјај во темниот прав, 180G сјаен пигмент во прав за епоксидна смола, Гло флуоресцентна боја за ликовна уметност, DIY занаети,

Jumbo Pack : Постојат специјално избрани 6 неутрални бои (30g по шише, вкупно 6,35oz), зелена, сина, аква, виолетова,

DEN 2.33

Организатор На Електроника, Козметичка Торба, Организатор На Патувања За Електроника, Технолошка Торба, Пејзаж На Белиот Коњ

● Големина На Организаторот на полначот : 15х24х8 см / 5, 9х9, 44х3, 14 инчи ● Материјал За Организатор на патува

DEN 1244.80

jucyuanhang прилагодлива рака на монитор, 360 ° вртење на монитор, алуминиумска легура, какво било прилагодување на аголот, олеснување

1 Подобрување на удобноста и продуктивноста : Овој двоен монитор може да го подигне мониторот на нивото �

DEN 0.67

Торба За Шминка Патна Козметичка Торба Едрилица Сидро Волан И Спасувачка Торба За Тоалет Организатор Торбичка Со Патент и Рачка

#Материјал : Добро изработена Од Еколошка полиестерска ткаенина со влечење патенти +Лесен и Издржлив : л�

DEN 143.84

ГУФИ Сет Пердув Прашина Рака Метла Меки Влакна Прашина Четка Прашина За Чистење Дома Мебел Хотел Канцеларија Автомобил Природен Мискантус

2 Влакната се направени од природен Мискантус, со густ и густ дизајн Растителниот материјал е антистати�

DEN 344.00