• Обновено
Гутерман бр.

Гутерман бр.

DEN 2.67

Залиха
Во магацинот.

Бренд : Гутерман Количина : секоја. Состав : 100% рајон. Инструкции за перење : што се перат на 95 степени. Gutermann No 40 Sulky Rayon Machine Engridery Thread 200m 1203 - Бренд за информации за секој производ : Гутерман Количина : Секоја боја : 1203 Состав : 100% Упатства за перење на рајон : Изработка на должина на 95 степени : 200 метри.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Ирисгарден Помпони Меки Меки Кадифен 2см Голем Помпон 20мм Шарени Пом Пом Топка За Деца САМОСТОЈНИ Ракотворби Занаетчиски Материјали

Изработен од висококвалитетен еластичен материјал, без мирис, безбеден и издржлив, пријателски за кожа�

DEN 1345.60

Jetec 1/2 Инчен Двојно Пати Пристрасност Лента Пристрасност Врзување Лента Широк Пати Памучна Лента За Шиење Шевовите Обвивка Цевки Ватирање

Мерење : ширината на лентата за пристрасност со двојно преклопување е приближно 1 / 2 инчи, вкупната должи

DEN 0.67

TTNDstore 3mm Бонбони Боја Еластична Лента Маска Гумена Лента Лента Ушен Кабел Низа Уво Виси САМ Заштитни Додатоци За Шиење-55685

Совршен за шиење,занает,облекување итн Издржлив материјал, не е лесен за ' рѓа Домашна машина за шиење, т�

DEN 2.67

Hombour фустан форма манекен торзо, женско биста за шиење маникин, форма на подножје на облеката со штанд за приказ, дизајн на облека, црна

【Висококвалитетни материјали】 : Манекенот за шиење е изработен од надградена ткаенина од бура и пена с

DEN 1119.84

Пинови за копче на американското Португалија знаме за иглички со значка за ранец, симпатични пинови за брош за украси за забави

Алуминиумска легура Направени во САД или увезени 🎁 Направено од висококвалитетен материјал за алум�

DEN 214.24

Muxgoa 150 парчиња обележувачи за обележувачи за занаети, клучни ланци за изработка на накит, ресни на жици, мини реси за марки

Вклучен пакет 150 парчиња свилени реси за занаети во златна боја, живописна боја и голема количина за да �

DEN 3.33

Меканикс рамен еластичен кабел за шиење 1/8 инчи 3мм 109 јарди плетејќи тешка кабелска кабел за кабел за занаети DIY виолетова црвена боја

Еластична лента, со висока еластичност, главно се користи за разни шиење, како што се пантолони за шиење,

DEN 93.44

Gtaaoy 6pcs Мал брош пин, модни моментално копчиња за жени кошула, иглички за копче за брош, без шилести копчиња за блузи, мали безбедносни емајли

Мулти модни стилови : getе добиете 6 парчиња женски кошули со копче за брош во различни стилови, вклучувај�

DEN 3.00

Винколор мини колометар, за фаќање во боја, совпаѓање, споредување, заштеда, мерка на боја и дигитални вредности на бојата веднаш, анализатор

【Апликации】 Овој мини читач на бои е дизајниран за препознавање на боја Еден едноставен клик е доволен

DEN 1.00

Еластична Лента Точка Силиконски Поддржан Држач Еластична Нелизгање за Облека &засилувач; Додаток За Долна Облека 5 Јарди По Ролна

5 двор пакет на држач еластична во јасна пластична кутија или ОПП Кеса Материјал : Најлон; Нелизгачка сил

DEN 116.80

Комплети за машини за создавање на копчиња NRVTRC - Зелен DIY копчиња за инсталација на машини за производство на копчиња со 58мм

1 Вклучувања на машината за создавање на копчето DIY PIN PIN : 1*машина за одвојување на копчињата 、 1*58mm Прои�

DEN 1.67

Сет од 2 мали мини жолти подморници Симпатични закрпи за лого на цртани филмови шијте железо на везена апликација знак знак за лепенка

Ironелезо на лепенка / шиење на лепенка, спецификација : приближно големина : 0,98 "x 1,57" (h x w) / количина : 2 па�

DEN 1.67

Клипови за настани со 3Д-кукавици | Bibsnaps & Security Lock Bib клипови, тркачки бибсини, трка без пинови, елиминирајте ги безбедносните

Обезбедете го најчистиот и најзелениот пат до завршувањето на линијата Лесен за употреба на најчистиот

DEN 271.20

IHKFILAN Двоен соочен сатен лента 1,5 инчи x 25 јарди двострана цврста полиестерска лента за подароци за завиткување на партии за коса,

Најдобар занаетчиски додаток : ширина од 11 / 2инч доаѓа во 25 години по ролна, 100% лента со полиестерска тка�

DEN 95.84

Ironелезо на закрпи a-z шие на сјајни азбучни закрпи искрин ригинестони и елегантни бисери Англиски букви закрпи Апликации за облека

Материјали за привлекување очи Ironелезото на закрпи е изработено од полиестерска крпа, висококвалитете

DEN 127.84

Артибетер Чипкафронт Перики 6 парчиња Еластична Лента за Шиење Прилагодливи Ремени За Еластична Лента Перики Зафат Еластична Плетена Лента

Ефективни, можете да го купите овој производ по прифатлива цена Додатоци За Перика За Коса Еластичната �

DEN 382.40