• Обновено
Средно училиште Саливан Бервик, Мене база Бејзбол Бејзбол вистинска картичка за фотографии

Средно училиште Саливан Бервик, Мене база Бејзбол Бејзбол вистинска картичка за фотографии

DEN 936.00

Залиха
Во магацинот.

Средно училиште Саливан Средно училиште Саливан Бервик, Мене база Бејзбол вистинска фотографија. Поштенска користена година : 1914. Редовна големина - приближно 3 1/2 инчи x 5 1/2 инчи или 9 см x 14 см. Средно училиште Саливан. Средно училиште Саливан Бервик, Мене база Бејзбол вистинска фотографија. Поштенска користена година : 1914. Редовна големина - приближно 3 1/2 инчи x 5 1/2 инчи или 9 см x 14 см. Со над 2 милиони разгледници од сите категории, имаме една од најголемите понуди за разгледници во светот. Продолжуваме да додаваме нови картички секој ден, но ако не е прикажано бараниот град или град, ве молиме користете ја врската „Контакт продавач“ за да направите директно барање. Сите картички се цени според состојбата на прегледот, локацијата и квалитетот. Вашето задоволство е загарантирано. Ние го засноваме нашето оценување под состојбата на аглите и рабовите на разгледниците. Одделение 1 - Состојба на нане Овие разгледници имаат совршени или скоро совршени агли и рабови. Разгледниците од ова одделение може да бидат користени или неискористени по пошта и може да имаат пишување на фронт и/или назад. Може да има светло пожолтување од возраста или да се биде во албум. Одделение 2 - Во близина на разгледниците на состојбата на нане од оваа оценка имаат лесен агол и/или абење на работ. Овие разгледници сè уште се во убава состојба.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Сала и Оитс Сара насмевка Дарил Хол Johnон Ојтс Група потпиша автограмирана со целосна големина Акустична гитара за сончање

Одличен подарок и колекционерски артикли Брза испорака ширум светот Гаранција за автентичност на живо�

DEN 3.00

Соработниците на Битлси потпишаа автограм со целосна големина Фендер Акустична гитара w/Jamesејмс Спенс автентикација JSA COA - потпишан

Повеќе од 15 години во бизнисот! Молња Брза дневна испорака! Илјадници ТВ и филмски фотографии, скрипти и

DEN 2.67