• Обновено
NTE Electronics 3W224 Metal Film Oxide отпорник, 5% толеранција, аксијално олово, 3W, доказ за пламен, отпор од 2,4 килограми ом

NTE Electronics 3W224 Metal Film Oxide отпорник, 5% толеранција, аксијално олово, 3W, доказ за пламен, отпор од 2,4 килограми ом

DEN 2.00

Залиха
Во магацинот.

Производи за забава Телекомуникациска опрема. Индустриска (МРО) опрема. Како отпорници за замена во сите видови апликации каде безбедноста е загриженост. Производи за забава. Телекомуникациска опрема. Индустриска (МРО) опрема. Како отпорници за замена во сите видови апликации каде безбедноста е загриженост. Линијата за квалитет на пламен на пламен, резисторите на NTE е дизајнирана за замена и употреба на оригинална опрема. Комплетната линија на ретардант на пламен на NTE се движи во можност од 1/16 вати до 300 вати со вредности кои се движат од 0,010 ом до 22 мег ом. Видови како што се тркалезна керамичка и стаклестото тело жица се дизајнирани со конструкција која обезбедува долг живот, издржливост и сигурност. Квалитетните отпорници на NTE сигурно ќе обезбедат високи перформанси по ниска цена.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

М6-1,0 х 16мм Шестоаголна Завртка Со Шестоаголна Навртка, Големи Рамни Подлошки И Подлошки За Заклучување Хардверски Комплет,

Големина На конец : М61,0 мм; Теренот на Конецот : 1,0 мм Пакетот Вклучува : М6 х 16мм Хексадецимален болт (ДИН933

DEN 0.67

Виовијан 1600мл Стаклена Тегла Со Капак Од Бамбус, Херметички Тегла За Складирање, Стаклен Канистер За Ореви За Кафе, Кујнски Контејнери

? Големина на производот : 15,5 см (6,1") Х 15см (5,9") Х 9,5 см (3,7"); Отворање за Тегла : 9,5 см (3,7") Капацитетот е 1600ml (54 F

DEN 2.67

Финкос Главен Агол На Ротација 95 СТЕПЕНИ S25S-MDUNL15 ЦПУ Струг Внатрешна Дупка Вртење Алатка Одговара 55 Степен Пастила Сечилото -: S32T-MDUNL15)

Вметни Ширина( мм) : S32 TMDUNL15 Употреба : Алатка За Внатрешно Вртење Цврстина : HRC4549 Број на модел : S25 SMDUNL15...

DEN 2542.72

Случај За Целосно Ново Издание На Поттикне 10-Та Генерација 2019 Година-Издржлив Капак Со Автоматско Будење/Спиење, Погоден Само За Модел

Ве молиме Имајте Предвид Дека Овој тенок случај одговара Само На Поттикне (10Та Генерација)2019 (Модел Бр J9

DEN 161.60

ПРЕДВОДЕНИ Ракети На Патиштата Светла За Итни Случаи Трепкачки Предупредувачки Ракети Светла За Безбедност На Рефус Покрај Патот

9 Режими На Трепкање : ќе добиете 44 парчиња предводени ракети на патиштата напојувани од 3 ААА батерии (ба

DEN 2.00

Катчон, Светло Сина 2 Број На Балон-40 Инчи | Џин, Син Број 2 Балон за Украси за 2 роденден За Девојче | Два Балони За Украси за 2-ри Роденден

2 балони за вториот роденден 2ри роденденски украси за момчиња Број 2 балони за украси за забави за ајкул�

DEN 1136.00

Комплет за подлога од 6 Со Метален Држач Кожни Подлоги Чаша Подлога За Масичка Абсорбента Подлога За Затоплување На Куќата Подарок За Заштита

Ќе добиете 6 парчиња зелени кожни подлоги и метален држач, можете да ги поставите и користите во секоја п

DEN 191.84

Хоуси Новиот Ремен За Часовници од 26 22 ММ ЗА Гармин Феникс 6Х 6 6с Про 5С Плус 935 3 ЧАС Часовник Брзо Ослободување Силиконски Лесен Лента За

Земја Како Што Е Означено Затворање на бравата 100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на дол

DEN 2.00

Visionis FPC-8268 4 Врати Контрола На Пристап Електричен Штрајк Не Успее Безбедно Неуспех Безбедно, Време Присуство TCP/IP Wiegand Контролер

Вклучува цдсофтвер Вклучено е напојување и кабел за напојување Инсталирајте жици не се вклучени...

DEN 2.33

Светлина на сликата за проследување на таблета за цртање на таблета за цртање таблета за деца деца играчки подарок за девојчиња момче

Здраво, јас сум слика, пронајдена во 2011 година, со седиште во Newу Jersyерси САД посветена на понуда на одлич�

DEN 1.67

Термометар За Шпорет На дрва Магнетски, 0500 Термометар За Шпорет Со Плоча За Бирање Од Алуминиумска Легура, Термометар За Печки

Главна Примена : Термометрите се користат во шпорет на дрва, шпорет на гас, шпорет на пелети за да се избе

DEN 2.67

Ледиарна Кошер Светилка, Светилка За Читање За Шабоси, Сребрени Столни Ламби И Ноќна Светлина За Спална Соба Во Дневната Соба,

Дизајниран За ШабосБез допирање на прекинувачот, само нежно извртувајте го горниот дел од светилката ш�

DEN 3.00

Рачни Камиони Рачни Камиони Количка За Купување Пренослива Преклопна Рачна Количка Задебелена Челична Цевка Рамка За Качување Плаќање

Квалитетен материјал : Метална челична рамка + 600д Хидроизолација Оксфордска ткаенина + триаголно тркал�

DEN 1144.00

Глицерин Зеленчук - 1 Галон-Не ГМО-РСПО-Одржлива Дланка Базирана-УСП-Кошер-Чисто-Фармацевтско Одделение-Безбедност Запечатен HDPE Контејнер

во кулинарската индустрија како засладувач, згуснувач, растворувач и навлажнувач во машини за замаглув

DEN 3.33

Мини Линеарен Електричен Погон, Отпорен НА Абење ОД Алуминиумска Легура 750N 12v Висока Цврстина 400mm Мозочен Удар Линеарен Активатор

[Принцип на работа] Откако моторот ќе се забави со брзини, се придвижуваат пар навртки за завртки за да с�

DEN 1.00

Mdesign Кујна Мијалник Пумпа И Складирање Caddy Послужавник Во Собата За Контра-Течност Сад И Рака Сапун Диспензерот И Држач За Четка Организатор

СКЛАДИРАЊЕ СО СТИЛ : диспензерот за течен сапун Што Може Да се Полни го одржува сапунот за раце или садов

DEN 1.00

Безбедносен Дом Безбедно, Дигитална Кутија За Заклучување На Тастатурата Безбедни Документи Паричен Накит И Скапоцености, 1,8 Кубни Стапки

●БЕЗБЕДЕН СИСТЕМ ЗА ПРИСТАП : Користете високотехнолошка електронска тастатура за да се осигурате дек�

DEN 1.33

ТОПИНЦН Смола Симпатична Фигура Модел Часовник Чаши Чаши Чинии Чаши Дисплеј Штанд Мултифункционален Држач За Часовници За Поставување

Широка Примена : Усвојува универзален дизајн, овој штанд може да се користи за поставување на повеќето м

DEN 2.00

Мониста За Изработка На Нараквици, Глинени Монистра Од Пони Нараквици Комплет За Правење Мешани Акрилни Тркалезни Мониста Со

€Шарм Нараквица Изработка Комплет Количина100 Парчиња Занает Монистра За Изработка На Накит €Накит Мон

DEN 127.84

Мелодисузија Пренослива Електрична Вежба За Нокти со 10 Парчиња Капачиња За Брусење На Ноктите Дупчалки За Нокти 180 Фини Ронки

Мултифункционален : Дизајниран со 6 видови метални битови (исто така работи со сите видови 3 / 32 " битови н�

DEN 985.60

Амбесон Егзотична Торба За Перење, Живописни Папагали На Цветни Гранки Со Орхидеи И Филодендрон, Корпа За Попречување Со Рачки

Мерења13" Широк х 19 " Висок Повеќенаменски организатор на корпи за перење, играчки, книги, крпи НАПРАВЕНО �

DEN 972.80

ЈАЈЗА! 12v LED Драјвер За Напојување, 30w Водоотпорен Ip67 Трансформатор, 100V-260V AC ДО 12v DC Конвертор, Адаптер За Префрлување СО Постојан

Оваа серија на напојување е достапна ВО 30 W, 60 W, 150 W, 300 W со излезен напон ОД DC 12 V / 24 V Овие водоотпорни тран�

DEN 0.33

Кутија за Ручек отпорна на истекување, Изолирана Бенто Кутија За Мажи Жени Возрасни, Кофа За Ручек За Повеќекратна Употреба

1 4х6, 3х6ин / 24х16х15, 5см; Материјал : 300д оксфордска ткаенина, бисерен памук, еколошка алуминиумска фолија; д�

DEN 329.60

PATKAW Женски Манекен Рака Рака Прстен Дисплеј Штанд 2pcs Накит Организатор Дисплеј за Нараквица Закачам Ѓердан Накит Држач За Рака Синџир Прстен

Женскиот рачен модел елегантно ја прикажува вашата колекција накитСилна отпорност на абење, отпорност

DEN 0.67