• Обновено
Liyudl STM32F103 C8T6/ C6T6 System Board MicroController Core Board STM32 STM32F103C6T6 STM32F103C8T6 ARM System Poard и процесор STM32F103 STM32F103C8T6 STM32F103C6T6

Liyudl STM32F103 C8T6/ C6T6 System Board MicroController Core Board STM32 STM32F103C6T6 STM32F103C8T6 ARM System Poard и процесор

DEN 1.67

Залиха
Во магацинот.

4, Употреба на интерфејсот MIRCO USB, можете да направите USB комуникација и напојување, USB интерфејс, компатибилен со обичниот интерфејс на полначот на Andrews Mobilephone 6, Лесно за почеток, постабилен. 2, основната табла е поделена на два реда, доведува до целата I / O порта. 1, таблата заснована на најосновното коло MCU, 8 M и 32768 Crystal Circuit, USB коло за напојување. 3, со интерфејс за преземање на дебагирање на симулација SWD, едноставна и удобна, брзина на дебагирање. 4, Употреба на интерфејсот MIRCO USB, можете да направите USB комуникација и напојување, USB интерфејс, компатибилен со обичниот интерфејс на полначот на Andrews Mobilephone. 6, Лесно за почеток, постабилен. 2, основната табла е поделена на два реда, доведува до целата I / O порта. 1, таблата заснована на најосновното коло MCU, 8 M и 32768 Crystal Circuit, USB коло за напојување. 3, со интерфејс за преземање на дебагирање на симулација SWD, едноставна и удобна, брзина на дебагирање. STM32 F103 C8 T6/ C6 T6 System Board Microcontroller Core Board STM32 STM32 F103 C6 T6 STM32 F103 C8 T6 ARM system board and processor STM32 F103 STM32 F103 C8 T6 STM32 F103 C6 T6 Features : 100% brand new and high quality1, the board based on the most basic MCU circuit, 8 M and 32768 crystal circuit, USB power supply circuit. 2, основната табла е поделена на два реда, доведува до целата I / O порта.3, со интерфејс за преземање на дебагирање на симулација SWD, едноставен и удобен, брзина на дебагирање.4, Употреба на интерфејсот MIRCO USB, можете да направите USB комуникација и снабдување со електрична енергија, USB интерфејс, компатибилен со обичниот интерфејс на полначот на Ендрус Мобилефон.

Основни карактеристики

Chip :
32F103C8T6/ 32F103C6T6 (Optional)Core

Најдобри понуди

SJYDQ Читање Лупа Лупа Очила 10X за Читање Книги И Весници, Набљудување На Инсекти И Хоби, Метална Рамка За Наука Во Училница

Тежина : 220гр Добро Изработено Лупа : Цврсто добро изградено со метални + оптички стаклени леќи, завршна п

DEN 1991.52

Hangyuan Fidget играчки за клучеви, најголемиот дел од клучеви за клучеви, со едноставна играчка за стискање на поп -меурчиња за

【Hangyuan Ослободете ги комплетите за стрес】 30 парчиња ефтини играчки Масовно партија ги фаворизира играч

DEN 127.84

8 Парче 8мм Нерѓосувачки Челик Сламки За Стенли Авантура Угаснувач Патување 40оз Тамблери, 12 Инчен Долги Еднократно Метал За Пиење

Комплет од 8 сламки со вклучена четка за чистење 4 *12 инчи прави сламки, 4 * 12 инчи свиткани сламки, 8 Силико�

DEN 2.33

Маичка за џемпери за жени 1/4 поштенски пад на долги ракави падови на врвови лапел преголема срцева печатење случајна лабава трендовски

Christmasенски Божиќни џемпери Дизајн : Лесен, џемпер со долги ракави, обичен лабав пуловер Носете ја оваа ма

DEN 191.84

Професионални алатки за планини мажи, 10 парчиња/лот најлонски пластичен кабелски жлезда конектор IP68 M22 X 1,5 за 10-14мм кабел

Користете со разни видови 3Д печатачи и друга опрема Различни видови на професионални алатки за 3Д печат

DEN 3.33

КЕНСИНГТОН USB 3.0 7 - Порт Центар, Брзина На Пренос до 5Gbps-3amps За Брзо Полнење Паметни Телефони &засилувач; Таблети, Приклучок

USB 30 за брзини на податоци до 5 Gbps, што е 10 x побрзо ОД USB 2 4 А се достапни за паметни телефони и / или таблети

DEN 2.33

GPPZM компјутер компјутерски вентилатор 4 LED светлина од 120мм компјутер компјутер за ладење на ладење лесно инсталиран вентилатор 12V

Совршен вентилатор за вашиот компјутер е идеално решение за да го изладите вашиот компјутер Одлични пе�

DEN 368.00

Исцелен 2 парчиња завојување спортски влошки на колена атлетска лента тениски рекет запчиња за завојување кохезивни завој завој еластичен

сунѓер Завои : Може да се сече и искине по волја, што е многу погодно Еластична обвивка за завој : Дише и р�

DEN 0.67

ДЕЈА Црвениот Череп Коските За Перење Ги Попречуваат Високите Цврсти Преклопливи За Возрасни Деца Тинејџерски Момчиња Девојчиња

300д Оксфорд И Пвц Материјали за додатоци : рачка од јаже Од коноп, извонредна и едноставна, мека и лесна з�

DEN 1.00

Ваган ЕЛ8588 800 Лумен Интегрирана Соларна Улична Светилка Безбедносен Сензор За Движење На Светлината Од Поплава Водоотпорен Водоотпорен

СЕLCS180111028 BE Ro HSLCS180111013 CR ФКЦТ1850268 02 IP65BG420893 & IEC 605981 : 2019 8 ЛУМЕН, 40 LED СИЛНА СВЕТЛИНА : агол прилагодлива глава �

DEN 1496.00

Letulенска летна обична маица во 2023 година лабава плетенка, скриена стомак, врвови со кратки ракави шифон шифон со блуза кошула со блуза

врвови за жени елегантни Увезено ✈✈✈ обично за 715 дена испорака Белешки за големина !!! : Ве молиме, пров

DEN 2.67

IOPQO Мали мажи Есенско слободно време мода цврста прицврстена тенка јакна со блузи со кардиган масти термички кардиган

Увезени Рачно изработен ѓон black t shirts for men mens t shirt mens tshirt men's work & footwear work shirts for men black shirts for men mens clothes plain t shirts

DEN 558.40

Igsticker кожата на кожата за површинска книга / книга2 13,5 инчи ултра тенки премија заштитени налепници за тело Скини Универзална покривка

Совршено се вклопува во површинска книга / Книга 2 13 Направено од издржлив 3М материјал Отстранете без д

DEN 255.84