• Обновено
Petzl Mgo Отворено 60 затворен пеликан кука конектор карабинер 60мм

Petzl Mgo Отворено 60 затворен пеликан кука конектор карабинер 60мм

DEN 1.33

Залиха
Во магацинот.

Наменето за поврзување со метални структури или со кабли и шипки со голем дијаметар Поднесена точка за поврзување за директно прицврстување на MGO отворена за апсорбирана или лента за Grillon. Ако лентата е оштетена, конекторот може да се користи повторно. Посебната точка за поврзување помага да се задржи карабинерот натоварен на својата главна оска. Ергономска рачка за отклучување. Спецификации Материјал (и) : Алуминиумска сертификација (и) : CE EN 362, E. дизајниран за поврзување со метални структури или со кабли и шипки со голем дијаметар. Поднесена точка за поврзување за директно прицврстување на MGO отворена за апсорбирана или лента за Grillon. Ако лентата е оштетена, конекторот може да се користи повторно. Посебната точка за поврзување помага да се задржи карабинерот натоварен на својата главна оска. Ергономска рачка за отклучување. Спецификации Материјал (и) : Алуминиумска сертификација (и) : CE EN 362, E. Auto-заклучување насочен конектор со големо отворање на портата, а затворената точка за поврзување MGO Open 60 е насочен конектор за автоматско заклучување со многу голема отворање на портата за врска за врска до метални структури или до големи дијаметар кабли и шипки.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Основни Работи За домаќинството Природна Кутија За Садови 530 Со Капак И Рачки | Корпа За Складирање За Мали Чинии За Чинии Платно Со Кафеава

ИЗДРЖЛИВА ТВРДА еднострана кутија за складирање со рачки и отстранлив капак за да помогне во организир�

DEN 198.08

Брзо поврзување градинарско црево наводнување 8/11 директно конектор за бод црево 8/11 капка подигнување бодликава двојна конектор 3/8 Врска

Лесниот конектор за поврзување за континуиран проток на вода е одлична алатка за поврзување на градина�

DEN 548.48

Држач за боксови И Монтирање Компатибилен Со Smartisan Nut Pro - Solar Rejuva Држач За Велосипеди, Држач За Велосипеди Со Банка За Соларна

⚓ [БЕЗБЕДЕН и ЗДРАВ] Држач За Боксови И Монтирање Компатибилен Со Smartisan Nut Pro Безбедните загради со силик�

DEN 0.67

Заморно 1 х 20 Кинетичко Закрепнување &засилувач; Комплет За Јаже За Влечење Макс 48.000 фунти Јачина на Кршење СО 2 ПАРЧИЊА Синтетички

Пакетот Вклучува : 1x Кинетичко Јаже, 2x Синтетички Меки Окови, 1x Торба за Складирање Материјал За јаже : на

DEN 1.67

Beuu Cat и тиква кардиган - плус големина отворена предна лабава лабава вклопена средна должина кардиган Ноќта на вештерките животно кимоно

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

DEN 111.84

Ноќта На вештерките Подарок Кутија Шапка Еднократно Ладен Кафе Ракав Со Рачка Неопренови Чаша Ракав За Сода, Млеко, Чај, Пијалаци, Пиво

●Издржлив Материјал●овој леден ракав за кафе е изработен од издржлив неопрен со висока густина со фле�

DEN 207.84

Здраво3d свилена двојна боја 3D филамент за печатач Сјаен PLA филамент 1,75мм +/- 0,05мм, филаментот тежи 2,2 фунти, црвено црно

❤ ПЛА со две бои со 2во1 : добијте сјајна печатена површина од 3 D свила со мазен изглед и свилен сјај на го�

DEN 415.84

Nuogo 8 пакет 4x4 алуминиум пирамида пост капачиња за покривање на оградата на горните капачиња за 4 '' x 4 '' номинални натписи

Големина на производот : Нашите внатрешни димензии на насловната страница за пирамида за ограда се 3,63 "x

DEN 3.00

4GB Дрво Облик НА Срце USB Флеш Диск USB Дискови Меморија Стап Палецот Дискови USB Стап USB 2.0 Пенкало Диск Датум Складирање Поштенски Диск

Достапниот капацитет : 3,5 GB3,8 GB, FAT32 е фабрички стандарден формат на диск, кој е компатибилен со Windows и Mac OS;

DEN 606.40

Јоход 4 парчиња Корпи За Складирање Памучни Постелнини, Водоотпорни Корпи За Складирање Што Се Склопуваат, Организатори На Плакари

ВОДООТПОРЕН И ИЗДРЖЛИВМинималистички дизајн со издржлива густа катјонска ткаенина е дизајниран за мод

DEN 227.20

Најдобар Кпд-Сертифициран Јавен Сметководител Некогаш Кафе Лажица Чаша Подароци За Пријател-Лажица Врежан Нерѓосувачки Челик | Во Собата на

Најдобар КпдСертифициран Јавен Сметководител Некогаш Кафе Лажица Чаша Подароци За ПријателЛажица Вре�

DEN 1.67

Сонгаа Ротирачки Организатор На Накит, Послужавник За Прикажување Кутија За Накит Со 4 Слоја За Прстени За Обетки нараквици ѓердан, Мала Кутија

Ротирачка кутија за накит, дизајн од 4 слоја и 360 степени слободно ротирачки, ротирајте во кој било изгле�

DEN 153.44