• Обновено
3/32 x 3/8 ПИНС 316 Не'рѓосувачки челик - QTY -100

3/32 x 3/8 ПИНС 316 Не'рѓосувачки челик - QTY -100

DEN 3.33

Залиха
Во магацинот.

Пиновите на Dowel се произведуваат на пневматска опрема за даул и доаѓаат во пред-секни должини и дијаметри Овие иглички на Dowel се користат во многу апликации како засилени споеви, полици за поддршка и разни хобистички апликации. Пиновите од не'рѓосувачки челик се отпорни на корозија во различни оценки. За околини кои бараат исклучително отпорен производ (како што е солена вода), препорачуваме 316 не'рѓосувачки челик. 18-8 и 304 оценки од не'рѓосувачки челик се сметаат за стандард во индустријата и имаат квалитети отпорни на корозија. Дијаметар : 3/32 ". Засилени споеви. Дијаметар x должина. Засилени споеви. Полици за поддршка. Градење играчки.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Дрво обработка Чекор вежба метална вежба метална вежба бит титаниум легура спирален жлеб чекор вежба бит 4-12/4-20/4-32mm чекори за сечење

Погодно за општо дупчење на челик, не'рѓосувачки челик, бакар, алуминиум и други површини Снабдување со D

DEN 483.36

Анголии 2 парчиња макара од не'рѓосувачки челик висечки жица макара ролери со тешка жлечна тркала за товарење жица јаже кабел за товарење

Подигнување на кука за вртење на кран професионален и практичен дизајн со убав изглед, лесен за носење и

DEN 2.67

Пластично стакло заштитен филм на Atfolix компатибилен со Futaba 7pxr стакло заштитник, 9H хибриден стаклен FX стаклен екран заштитник на пластика

Подобро од стаклото : За разлика од вистинското стакло или калено стакло, овој заштитник на пластиката FX

DEN 1.33

Aibiin 8x6ft Среќна Нова Година позадина 2023 година Злато и црни балони Временски часовник Фотографија Позадина Нова Година на

Големина : 8ftx6ft (висина од 2,4m ширина x 1,8m) Материјал : Тенка винил професионална фотографска крпа без џеб, �

DEN 479.84

Sockorange 20 пакет 1 x 30 инчи 800 Gtin со високи перформанси Силиконски карбидни пескачки ремени Сандер појас -Испитување за острење и

20 пакувања 800 решетки 1 x 30 инчи високи перформанси силиконски карабидни ремени за пескарење Рамни споев�

DEN 1451.20