• Обновено
Конвертори на напон на напон DCMWX® 48V36V трансформација на 12V чекор надолу инвертори за напојување на автомобили Влез DC30V-58V излез 12V1A2A3A5A6A9A10A12A13A14A15A18A20A Водоотпорна моќн?

Конвертори на напон на напон DCMWX® 48V36V трансформација на 12V чекор надолу инвертори за напојување на автомобили Влез DC30V-58V

DEN 1510.40

Залиха
Во магацинот.

Влезен напон : DC48 V36 V (30 V-58 V DC); Излез : DC 12 V20 A MAX; Конвертор на моќност на не-изолиран DC/DC Направено од увезени главни компоненти и алуминиумска обвивка, ефикасност на високи трансфер од 95% максимум, ниска топлина генерирана и стабилна изведба. Лесна инсталација : Постојат четири жици, црвената жица е за влез +; црната жица е за влез; жолтата жица е за излез +; црната жица е за излез -. Безбедно за употреба : 100% водоотпорен и отпорен на шок, влажна доказ и анти-прашина, заштита од прегревање, заштита од преоптоварување, преку тековна заштита, може автоматско враќање во нормална состојба. Kindубезно белешка : За да функционирате заштита од краток спој, ве молиме поврзете го осигурувачот од влезната страна; Без заштита од обратна поларитет, правилно инсталирајте ја позитивната жица и негативната жица. Влезен напон : DC48 V36 V (30 V-58 V DC); Излез : DC 12 V20 A MAX; Конвертор на моќност на не-изолиран DC/DC. Направено од увезени главни компоненти и алуминиумска обвивка, ефикасност на високи трансфер од 95% максимум, ниска топлина генерирана и стабилна изведба. Лесна инсталација : Постојат четири жици, црвената жица е за влез +; црната жица е за влез; жолтата жица е за излез +; црната жица е за излез -. Безбедно за употреба : 100% водоотпорен и отпорен на шок, влажна доказ и анти-прашина, заштита од прегревање, заштита од преоптоварување, преку тековна заштита, може автоматско враќање во нормална состојба. Kindубезно белешка : За да функционирате заштита од краток спој, ве молиме поврзете го осигурувачот од влезната страна; Без заштита од обратна поларитет, правилно инсталирајте ја позитивната жица и негативната жица. Имаме многу други слични производи, ве молиме, пребарувајте го зборот "DCMWX" на. Опис на профилот : DC48 V36 V (30 V ~ 58 V) до DC12 V (20 A MAX) DCMWX Конвертори на напон/конвертори на напон/автоматски конвертори на напон/регулирано напојување на напон/регулирано напонско напојување /Фиксен излезен конвертор на напон и повеќекратна паметна заштита. Добар квалитет, висока ефикасност на конверзија, долг животен век, интелигентен мек почеток со ниска струја, кинески познат бренд DCMWX. Може да се користи долгорочна работа на конверторот на DC12 V 1 A/2 A/3 A/4 A/5 A/6 A7 A8 A9 A10 A11 A12 A13 A15 A18 A20 A.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Божиќни торби за подароци за подароци цреша-цвеќиња-пракса-цвеќиња-градинарски биволски карирани карирани торбички торбички за забава

Елементите со карирани елементи : Црвена и зелена карирана, бојата е класична и е во согласност со Божиќ�

DEN 2.00

Микро 100 РР-187-20 Жлеб Алатка-Задржување Прстен, 3/16 Ширина.150 Прој, 1/2 Мин Родена Диа, 1-1/4 Максимална Длабочина На Отворот,

Дизајниран за генерирање жлебови за задржување на прстенот Полирано поделено лице за подобрено задржу�

DEN 1224.80

Владетелите на N/A агол мераат три квадратни лизгачки Т-ниво со дрвена рачка на ниво на мерење Алатка за мерење Дрвен мерач

Ротатибилен плоштад Погодно за какво било мерење на аголот Тип : Триаголник владетел Материјал : пласти�

DEN 2542.24

Travel USB Plus Меѓународен адаптер за напојување компатибилен со HTC Myst за светска моќ за 3 уреди USB TypeC, USB-A за патување помеѓу САД/ЕУ/АУС/НЗ/Велика

⚡ 【Најдобар адаптер за патувања низ целиот свет】 : Конкретно сертифициран компатибилен со HTC Myst за да м

DEN 344.00

Магнетни Нож Блок Дрво Ножеви Држач За Складирање Двојна Страна Магнет Магнетни Нож Одбор Кујна Прибор За Јадење Блок Со Анти Лизгање Влошки

ДВОСТРАН МАГНЕТ : Блокот Со нож Со Магнет е направен од врвно дрво,кое нуди магнетна површина со двојни с

DEN 0.33

Пиво Сад Јадења Прибор За Јадење Поставува Пиво Пиење Кригла Меламин Чинија Сад Рамен шусел е-пошта кан е-пошта кан и Чаша: Гроздобер Отворено

САД ЗА СЕРВИРАЊЕ МЕЛАМИН : Изработен од висококвалитетен материјал, производот е издржлив и практичен з

DEN 3.33

Цвет Графички Надворешна Облека Тинејџерски Девојки Долг Краток Ракав V Вратот Чипка Памук Бранч Надворешна Облека Дуксер За Жени АЈ

2023 Облека За Печатење Крави За Идеи За Подароци За Жени Долга Кратка Облека V Вратот ✈ ✈ ✈Испорака : оби

DEN 63.84

Думајвеј Индустриски Приврзок Светлина, 3-Лесен Метален Кафез Рустикален Висечки Приврзок Светла Таванот Со Стаклена Сенка За Кујнски

Думаивеј е професионален производител на осветлување, обезбедуваме најдобар квалитет и најобилна кате

DEN 624.00

ХХХХДХДП корејска Кутија За Ручек Микробранова Стаклена Кутија За Ручек Со Преграда Канцеларија Кутија За Ручек Овошна Салата Кутија

Постојат запечатувачки токи од двете страни Целото тело е одвојливо, лесно се чисти и може да се избере �

DEN 9488.64

Организатор на чевли за чевли за чевли за чевли за чување чевли за чување чевли за влез во кабинет мултифункционално нордиско дрво

Цврста конструкција и стабилна да застане на земја Погодно за седење на неа за да ги носите или отстрани

DEN 9986.40

uxcell 50w 100k ом 5% алуминиумски отпорник на отпорник на отпорник на алуминиум монтиран алуминиумски отпорник на отпорник

Материјал : Отпорник на рана од жица со легура со алуминиум Не препорачувам да го користите за поправка �

DEN 611.20

Шенгиј стил гроздобер рамка за фотографии 4x6, овална античка рамка за слика за приказ на таблети, декор за домашна галерија, бронзено

Елегантен ретро дизајн : Бојата на бронзената граница се совпаѓа со ретро исклучителната форма на лак И�

DEN 384.00

Капа за олеснување на мигрена во Kinsco, може да биде ладна топла компресија, физичко капаче за олеснување на главоболката, мраз за

? главоболки Дизајнот на меки гел не врши толку голем притисок врз очите, лицето и главата како тврди пак

DEN 0.67

Аексит 9 парчиња сребрена жица тркала и четки тон тон не'рѓосувачки челик чаша чаша чаша четки за чистење на тркала за чистење

Главен материјал : метал, челик; Содржина на пакет : четка за челична жица од 9 парчиња x Име на производот

DEN 1.67

Yijunmca слатка 25 тијара и појас постави роденденски подароци за жени принцеза роденденска лента за глава, ринестон тиара, круна комплет

✔ „Среќен 25 ти роденден“ сет на Саш и Ринестон Тијара ✔sash направено од мека ткаенина, круна на тијара н

DEN 2.00

Унисекс Ув Заштита Од Сонце Ракави За Раце, Ладење Ракави Везови Цвеќиња Од Слонови, Штит За Покривање На Раката За Спортови На Отворено

Машинско Перење Dim димензија : 1 Пар; Големина : С10х7х41см, М12, 5х8х43см, Л13, 5х9х45см, ХЛ14, 5х9, 5х47см, 2ХЛ15, 5х10х50см..

DEN 0.33

Сет За Пила ЗА ДУПКИ ЗА СУНГАТОР, Комплет За Пила Со Дупки Од 7 Парчиња. 1-1/4, 1-1/2, 2, и Дупчалка За Дупчалка Од 2-1/8 инчи За Дрво, Пластика,

●Безбедност И Издржлив Q : Висококвалитетен термички обработен јаглероден челик со висока јачина и цвр�

DEN 151.84

Бисери за нокти налепници на ринестон 2800 парчиња 3Д само лепило бел бисер за шминка очи лице камења за тело накит DIY занаетчиски 4 големина

Стилови на бисери : 3Д очи се соочуваат со шминка привремена тетоважа само лепила бели бисерни накит нал�

DEN 1.33

Kikidor 9x6ft Средновековен дрвен замок врата позадина на грчки стил уметнички дизајн железна порта Фотографија позадина банер старо

★ Изглед на материјал Материјалот на оваа позадина е надградба на винил Заднината има шема за печатењ

DEN 1.33

N/A 19 парчиња четки за боја за акрилно сликарство четки за боја уметник детали за бои четка поставена за акварел сликарство

Овие најлонски влакна се меки, густи и чисти, и тие отскокнуваат совршено секој пат кога ќе ги четкате за

DEN 774.40

Кутија за контејнери за везење, JustDollife 3 сетови дијамантски кутија за сликање 28-мрежа за контејнери за мода, кутија за пластично

Апликација : Контејнерот за складирање може да се примени на дома, салон за нокти, занаетчиска продавниц

DEN 0.67