• Обновено
Реикс целосен заден леден пакет за повреди што можат да се користат за еднократно и мраз на вратот со каиш

Реикс целосен заден леден пакет за повреди што можат да се користат за еднократно и мраз на вратот со каиш

DEN 0.67

Залиха
Во магацинот.

Поголемо покривање на задниот дел од мразот за максимално олеснување на болката- ладното обвивка е ново дизајнирана со мека кадифен страна што е корисна за да се примени без завиткување на пешкир Плишната обвивка помага постепено да се прилагодува на студот и да се избегне вода за кондензација што капе од ладење. Дополнителна голема големина 13 "x21" е за целосен бек, исто така работи добро на вратот и на рамената. Две еластични ленти го прават овој голем гел леден пакет да остане на место и да понуди ефективна ладна терапија за да ги смири повредените мускули, зглобови и ткива. Долготрајната и флексибилна -Оваа обвивка за леден врат за повреди останува мазно и остварливо кога е замрзнато, се полни со 30% повеќе гел обезбедува да обезбеди добра должина на времето на ладна терапија. Гелите за завиткување на вратот се дистрибуираат рамномерно за сеопфатен третман со целосен врат. Разновидна и примена без раце на ладна терапија-Две еластични ленти обезбедуваат гел мраз пакет да се обезбеди околу повредената област за примена без раце и целосен опсег на движење. Може да се користи седење, стоење или лежење, што го прави одлично за домашна употреба и ефикасен за смирување на болки и болка. Покрај примената на задниот дел, може да се примени на раце, нога или на кој било друг дел. Еластичните ленти се отстранливи, можете да ги отстраните лентите кога ќе легнете за да го користите ледениот пакет. Трајно- Метежот за еднократно мраз е цврсто изработено со двострана раб за да се спречи протекување за максимална повторна употреба. Овие мраз пакувања за повреди со торба за еднократно користење вклучени за складирање во замрзнувач за непосредна употреба. Одлично за грчеви во мускулите, непријатност во вратот и спортски повреди. Сертифицирани безбедни и целосно загарантирани- сите ледени пакувања на ревикс се изработени од врвен материјал. Благодарение на уникатниот стил, фините детали и занаетчиството, мразните обвивки ќе бидат одличен подарок за вашите најблиски. Покрај тоа, тимот за поддршка на клиентите на Revix обезбедува поддршка и услуга за продажба на клиентот ширум светот. Ве молиме, ни ги порачувате вашите грижи, наскоро ќе бидеме во контакт со вас со задоволителни решенија. Ние сме посветени на испорака на квалитетни производи на нашите клиенти со ултра нега и сигурни услуги по продажбата. Поголемо покривање на задниот дел од мразот за максимално олеснување на болката- ладното обвивка е ново дизајнирана со мека кадифен страна што е корисна за да се примени без завиткување на пешкир.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Симпатична Мачка Автомобил Амблем, Метални Животински Коски Авто Налепница Налепница, Цртан Филм Тигар Круг Бронзена Значка За Автомобилската

Материјал : амблемот на мачката е изработен од цврста еколошка легура на цинк, не е лесно да се деформира

DEN 207.84

Кратко Притискање На Ноктите, Шарено Акрилно Притискање На Ноктите Вештачки Лажни Нокти Совети за Жени и Девојки 24 ПАРЧИЊА

Материјал : овие шарени лажни нокти се направени од здрав материјал ЗА СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, кој нема лут ми�

DEN 918.40

Кинески Змеј Кожен Послужавник За Сервирање Послужавник Со Рачки Декоративен Послужавник За Домашна Кујна Дневна Соба

Кожа Произведено во САД Или Увезено Материјал : Изработен од кожа, не е лесен за бледнее, многу издржлив..

DEN 433.44

Хаоди Ној Текстура Кожа Телефон Случај, Флип Шок Отпорни На Гребење Отпорни Покритие За apple iPhone 12 Мини 5.4 Инчен[Kickstand] [Слот Картичка]

Екстра Тенок Телефон Паричник Случај : Iphone Случај со концизен картичка стојат / слот, носење на вашата кр

DEN 885.76

АМОСФУН 2023 Дипломирање Клуч за таблички за нараквици на нараквици за нараквици за нараквици за тастатура за табели за нараквици

метал, пластика Класа од нараквица од 2023 година : Клучето за клучеви може да ги организира клучевите или

DEN 163.04

Крвав Танкард, Персонализирана Кригла За Пиво, Видео Игра Врежано Пиво Штајн, Подарок За Денот На Таткото, Подарок За Младоженци, Прилагодена

Тоа е совршен подарок за љубителот на пивото! Чашата од нерѓосувачки челик во дрвената обвивка на кригл�

DEN 463.84

ЉУБОВНИК Керамички Мали Урни За Човечка Пепел-Држи 4,3 Кубни Инчи Пепел-Рачно Изработени Декоративни Мини Урни За Човечка Пепел - Погребни

Овие керамички мини урни за пепел исто како и ликовната уметност, прекрасно сјае со топол и мал сјај во с

DEN 255.84

VXB Бренд Јапонија MJC-40CSK-EGR 14mm до 5/8 Инчен Вилица Тип Флексибилни Спојка Спојка Создаден 2 Дијаметар: 5/8 Инчен Должина Спојување:

Спојка Создаден 1 Дијаметар : 14мм Спојување Создаден 2 Дијаметар : 5 / 8 инчи Должина На Спојување : 66...

DEN 4216.32

Дигитална Камера за инстант Печатење За Деца, Надградба На Селфи Детска Камера, Дигитална Видео Камера Со Нула Мастило со Хартија

●Детска Камера за Инстант Печатење За Селфи И Фотографија : оваа камера за мали деца ја прифаќа техноло�

DEN 0.67

NZXT H5 Проток Компактен Atx Средна Кула Компјутер Игри Случај - Висок Проток На Воздух Перфориран Преден Панел-Калено Стакло Страничен

ПРОТОК НА ВОЗДУХ СО ВИСОКИ ПЕРФОРМАНСИ : Перфорираните предни и горни панели го насочуваат филтриранио�

DEN 1519.84

1936 година во Newујорк Лонг Ајленд Трисентентнички половина долар странски монети Американски комеморативни монети антички занаети

Materialениот материјал со висок квалитет : Направен од висококвалитетен легура материјал, голема сила, отп

DEN 1.00

Холобо 30 Парчиња Мини Стаклени Шишиња Со Затворачи Од Плута, Празни 2 Форми Мало Шише Со Желби Чисто Шише За Лебдење Ситни Стаклени Тегли со

СПИСОК за ПАКУВАЊЕќе добиете пакет со 30 парчиња празни мини стаклени шишиња,2 форми,15 парчиња за секоја �

DEN 191.84

Мепра AZC10Z71105 Фантазија Овошје Вилушка - [Пакет од 48], Бледо Роза, 17.5, Нерѓосувачки Челик Машина За Миење Садови Безбедно

БЕЗБЕДНИ САДОВИ ЗА МИЕЊЕ САДОВИ : Приборот За Јадење Мепра е дизајниран да биде издржлив и целосно безбе

DEN 12264.80

VXB Бренд Јапонија MJC-65CSK-ERD 7/8 инчи до 7/8 Инчен Вилица Тип Флексибилни Спојка Спојка Создаден 2 Дијаметар: 7/8 Инчен Должина Спојување:

Спојка Создаден 1 Дијаметар : 7 / 8 инчи Спојување Создаден 2 Дијаметар : 7 / 8 инчи Должина На Спојување : 90 Сп

DEN 9784.32