• Обновено
Корејска Лажица од нерѓосувачки Челик И Стапчиња За Јадење Од Нерѓосувачки Челик

Корејска Лажица од нерѓосувачки Челик И Стапчиња За Јадење Од Нерѓосувачки Челик

DEN 2.00

Залиха
Во магацинот.

● Одлична издржливост : Комплет од 8 парчиња корејски лажици за супа изработени од висококвалитетни полирани нерѓосувачки челици, свиленкаста мазна завршница со силна отпорност на ' рѓа и отпорност на корозија ● супени лажици со Долги Рачки : должината на рачката на лажицата е 6,46".Совршената тешка рачка е цврста и погодна за употреба. ● Материјал : металните стапчиња за јадење Од 5 Пара се изработени од нерѓосувачки челик 304, доволно цврсти за основна секојдневна употреба, отпорни На ' рѓа и издржливи, добра цврстина, нетоксични и невкусни. Дизајн на функција : дизајнот На антискид функција е совршен за новите почетници да научат да користат стапчиња за јадење на вистински начин. Обезбедени со жлебни врвови, стапчињата за јадење обезбедуваат зголемена контрола на тестенини, суши, ориз и многу повеќе. ● Безбедна машина за миење садови : беспрекорен дизајн, ласерско боење, без избледување на бојата по миењето. лесно за чистење во машина за миење садови или вода, мазната површина ви носи удобно чувство за рака. Корејска Лажица од нерѓосувачки Челик и Стапчиња за Јадење од Нерѓосувачки Челик.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Машинска алатка подмачкување месинг масло цевка фитинг 4 6 8mm компресија на цевка за компресија Ферула цевка за компресија

Материјал : бакар Сертификација : Ништо Потекло : Кина на копното Материјал : бакар Сертификација : Ништо.

DEN 225.28

Аудио кабел Компатибилен со засилувач на миксер за звук редовно 3 пински XLR машки до двојно XLR женски сплитер кабел злато позлата

Аудио кабел Компатибилен со засилувач на миксер за звук редовен 3 пински XLR машки до двојно XLR женски спл�

DEN 1.67

Канализационата камера HBUDS, мозоци камера, 9 -инчен HD монитор водоводна камера змија со светлина, IP68 водоотпорна канализација за инспекција

【Професионална канализаторска камера】Северот латерали стануваат нечисти со времето, што резултира в�

DEN 9599.52

Езеро 5305 не-загреана диспензерот за мобилни садови во стилот на кабинетот, три цевки и 5-3/4 Максимална големина на садот со дијаметар

Диспензерот за јадење на садот на езерото, не загреаниот, стилот на кабинетот, затворената база, мобилна

DEN 515.20

Талисман4У заштитен автомобил Мезуза со патници молитвена свитка еврејска starвезда на Давид и Хошен Мезуза од Израел Ерусалимска

Заштита на автомобилот Мезуза со патници молитвена скролувачка starвезда на Дејвид и Хошен Стоунс Ерусал

DEN 1.33

Навистина купете ТВ -корица на отворено 55 - 58 - со долниот капак - 600D водоотпорен ТВ -покритие и водоотпорен материјал за заштита од прашина,

Големина одговара 54 "W x 35" H x 4 "D Компатибилен со модерните 55 '' 58 '' LCD, LED, плазма телевизор на повеќето бре�

DEN 415.52

Замена на 6 пакувања за компатибилна со кертриџот за филтрирање на филтрирање на APEC RO-Perm-Универзален 10-инчен кертриџ компатибилен

Замена за обратна осмоза стандарден филтер за 10 инчи Замена за обратна осмоза стандарден филтер за 10 ин�

DEN 1.00

BHVXW Компјутер случај за компјутерски ладилник ладилник за ладење RGB LED LED 12V 6PIN 120мм тивко компјутерски ладилник за ладење RGB случај

Седум сечила на вентилаторот, ефикасна дисипација на топлина Дизајнот на светлината RGB го прави вентила

DEN 1315.20

Гума за миење садови за миење садови Biitfuu O-прстен, за замена на комплет за заптивки за заптивки на заптивки, 12 големини, 12

Мешачите на гума од прстени може да се применат долго време и не се грижите за неговата издржливост Апли

DEN 169.12

ZSBLXHHJD Абразивна шкурка 10 пакувања детали за глувчето детали за шкурка и јамка за пескарење диск 5 дупки за пескарење Поставете 40-100 алатки

Зрната од песочник од песок се отпорни на абење, ефикасни и ефикасни, а абразивниот е рамномерно распоре

DEN 3.00

Пеперутка вибратор совршено прилагодено облечен во гаќички клиторикал g место вибратор секс стимулатор, имитирајте го прстот со далечински

Совршено опремено вибратор на гаќички Удобно вклопување, ергономска крива основа за затворање , криви

DEN 383.84

Универзитет во Висконсин Медисон Пак - Налепница Графички - Авто, wallид, лаптоп, ќелија, налепница за камиони за прозорци, автомобили,

Направено од висококвалитетен водоотпорен материјал Водоотпорен, без бледнее, лесен за лепење или кора

DEN 78.72

Гума метла тепих гребло за миленичиња коса, прашина, метла за отстранување на крзно со пискава, преносна детали за отстранувач на лежишта, гума

【Идеална метла за чистење на миленичиња коса】 Електростатските гумени влакна делува како магнет за да

DEN 0.33

Заштитник на екранот на Клунис ТВ, анти-сина светлина/мат анти-сјај ЛЦД-екранот за заштита на екранот Направете го светло мекото олеснување

★ Заштитник на мат замрзнат екран филмот за приказ обезбедува анти сјајни ефект, направете ја телевизи

DEN 835.20