• Обновено
Филм за заштитник на екранот Puccy 3, компатибилен со Asus Rog Strix Scar 17 G732lxs 17,3 TPU стража (Не заштитени стакло за заштита)

Филм за заштитник на екранот Puccy 3, компатибилен со Asus Rog Strix Scar 17 G732lxs 17,3 TPU стража (Не заштитени стакло за заштита)

DEN 431.68

Залиха
Во магацинот.

Ве молиме, внимавајте дека заштитник на екранот е флексибилен пластичен филм, а не калено стакло TPU материјал со мазна површина, одржувајте високо чувствително на допир и брзо препознавање на отпечатоци од прсти. Цврстина на 4 H може ефикасно да одолее на дневните гребнатини. Својствата за само-лекување му овозможуваат на филмот да се опорави од ситни гребнатини и да го задржи вашиот екран нов. Без прашина, без меур, супер лесно инсталирање на супер лесно. Ве молиме, внимавајте дека заштитник на екранот е флексибилен пластичен филм, а не калено стакло. TPU материјал со мазна површина, одржувајте високо чувствително на допир и брзо препознавање на отпечатоци од прсти. Цврстина на 4 H може ефикасно да одолее на дневните гребнатини. Својствата за само-лекување му овозможуваат на филмот да се опорави од ситни гребнатини и да го задржи вашиот екран нов. Без прашина, без меур, супер лесно инсталирање на супер лесно. Детали за производот : 1. Го штити вашиот уред од тврда цврстина, абразија, гребнатини, оштетување како што се спуштање и судир. Користење на силиконски лепило што е лесно да се исклучи, обработката на безжичен воздух ги елиминира воздушните меурчиња, а адсорпцијата се одвива природно. Површината има облога за отпорно на масло отпорни на отпечатоци, така што можете брзо да ја избришете со светло бришење. Тоа не влијае на тенкото, меко чувство на допир, работењето на допир и чувствителноста.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Standебари за чадори за чадор, држач за чадори, чадор стои чадор штанд бизнис во хотелското лоби, може да има 45 долги и кратки чадори,

◆ Висококвалитетен материјал : Рамката е изработена од железна боја, што обезбедува одлична сигурност �

DEN 4287.84

Zerodeko 3 сетови крем кутија женски најважни работи за да одат контејнери со капаци за усни садови за полнење со празен сад празен сад за сад

силикон Контејнер за путер : ❤ Cadence Containers Contayers Патувајте контејнери за шминка Поставете празен силикон�

DEN 350.24

Самоуправа на свилен екран матрици здраво летни матрици мрежи трансфери на матрици за еднократно шема на матрици, DIY сликарство за занаети

Material Материјал за промиум : Стиновите на свилен екран се изработени од висококвалитетна мрежа, неиритир

DEN 207.68

Vifemify Планински велосипедски рамки ленти најлонски не-лизгачки повеќенаменски ленти за еластични тркала за фиксирање на тркала

Најлон материјал : Направено од високо квалитетен најлон материјал, силен и издржлив, може да ги поправи

DEN 1131.20

Креми за складирање од 60 парчиња за складирање пластични капаци на капаци празен шрафски прашок за очи за очила за домашни патувања

Контејнери за лосион Пополнете, еколошки, за шампони, мешавини од есенцијално масло, лосиони за тело, те

DEN 539.20

Градници за жени дами спортски градник чипка чипка непречено притискање без челичен прстен секси пријатна долна облека

Car Грижа : Миење на рака во ладна вода, без белило, виси или суво ❤ Услуги : Ако не сте задоволни од предме

DEN 426.08

Летечкиот змеј е моето среќно место. Змеј летаат плетенка кожна нараквица, lyубовен змеј летачки подароци, врежана нараквица за пријатели,

Змејска нараквица со плетенка со плетенка Оваа класична нараквица со плетенка со јаже е совршен подаро

DEN 3.00

DVTEL LED розова мачка неонски знак, акрилни неонски светла забава миленичиња продавница бар соба wallид висечки декорација ламба

★ Висококвалитетни неонски знаци светла, голема осветленост, долг животен век, побезбеден и потрајни И�

DEN 750.40

Kmyx гроздобер стил во затворен простор, зелена LED биро за светло со лабачка стакло ноќна ноќна ноќна светлина погодна за коридор

Материјал за ламби за масаСветилката во кревет е изработена од стакло и абслабави, обезбедувајќи ретро

DEN 0.67

Stobok 9PCS мобилна камера Телефонска веб -камера покритие паметен телефон веб -камера покритие Компјутери лаптопи лаптопи лизгач на

Покрив за приватност на веб камера со лаптоп : Може да биде да се покријат повеќето веб камери на компјут

DEN 1142.40

Зеродис 12 пакувања Електропланирачки завртки за заграда од не'рѓосувачки челик, затворени простории за рекламирање на ноктите

Широка употреба : Може да се примени на најразлични билборди, знаци, украсни слики и нокти за органско ре

DEN 186.24