• Обновено
Reed Switch Developments Corp, 2501-1960-10K, Magnetic Reed Sensor + Actuator комплет, алуминиум, SPST-Form A, 60W 400V 3A, QTY: 1 комплет

Reed Switch Developments Corp, 2501-1960-10K, Magnetic Reed Sensor + Actuator комплет, алуминиум, SPST-Form A, 60W 400V 3A, QTY: 1 комплет

DEN 2.33

Залиха
Во магацинот.

Анодизирано куќиште во стил на алуминиум, цилиндер со навој, 3/8-27 нишки, вклучени 2 месинг ореви Водачи : 18 "Стандард, 22 AWG, ПВЦ изолиран, 105 ° Celsius, UL 1007/1569, CSA Type TR-64. Вода боја : црна. Оценка за контакт со трска со висока моќност. Признати за нас (UL) и канадски (CUL) requirements under the Component Recognition Program of Underwriters Laboratories Inc. - UL File # : E102207. Anodized Aluminum Cup-style Housing, Threaded Cylinder, 3/8-27 Threads, 2 Brass Nuts Included. Leads : 18" standard, 22 AWG, PVC Изолиран, 105 ° Целзиусови, UL 1007/1569, CSA тип TR-64. Води боја : црна. Оценка за контакт со висока моќна трска. Признати за нас (UL) и канадски (CUL) барања во рамките на Програмата за препознавање на компонентите на Laboratories Anderwriters Inc. - UL File # : E102207. Собрание на магнетски прекинувач/сензор од Reed Switch Developments Corp. Основана во 1967 година, 100% жени во сопственост (WBE сертифициран), РСД со седиште во САД беше еден од првите пионери во индустријата во дизајнот, развојот и производството на стандардизирана пакувана магнетна трска за сензори за прекинувач Технологии, прилагодени сензори за магнетна трска, прекинувачи и склопови на сензори за близина.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Doitool тркалезна плантарирана вазна штанд 10 см тркалезен дрвен штанд вазен дисплеј основен дрвен дисплеј штанд дрвена база

Исто така, може да биде добар подарок за вашите пријатели и членови на семејството вазна база на дрво...

DEN 186.72

Апстрактна стилска линија сликарство пеперутка цвет неонски знак, животинска тема рачно изработена ел жица неонска светлина знак, домашна

► Ова е знак за жица EL (електролуминисценција), истакна дека нема да биде толку светло како традиционалн

DEN 3.33

Венкомг1 машка сурфање Брзи суви шорцеви тенки буги кратки панталони плажа Хавајски панталони кои пливаат шорцеви за дишење

Големина на логистика? Стандардно време на олово : 816 дена Извршена испорака : 37 дена Поднесено во рок од 2

DEN 70.24

Еареко Шарени Насликани Тркалезна Таблета Случај / Таблета Кутија / Пилула Случај / Случај-Три-Оддел Пилула Кутија / Таблета Случај

Кутија за апчиња со мала големина за вашиот џеб, чанта или патна торба, за дневни лекови Цврста Метална К

DEN 3.00

CFS КОМПЛЕТНА ФИЛТРАЦИЈА УСЛУГИ EST.2006 Компатибилен За Американски Водоводџија W. 5CBHD 155170-51 0.5 Микрон Тежок Јаглероден Филтер

Компатибилен Со Американскиот Водоводџија W 5 CBHD 15517051 5 Микрони Тежок Јаглероден Филтер (долг 10 Инчи) ОД CF

DEN 3.00

4 Пакет Сода Може Организатор За Фрижидер,Фрижидер Организатор Канти, Може Да Се Пие Носителот складирање &засилувач; Дозерот Канта За

Голем КапацитетГолемина во : 13,8 € 5,9 € 4,13 инчи, држачите за конзерви со поп сода држат до 9 лименки (12oz) Ак�

DEN 239.84

34 Парчиња Велигден Кошница Полнети За Девојки со 24 Парчиња Велигденски Јајца, Коса Клипови Врски Додаток, Ѓердан Нараквици Играчки

Пакет вредност : има 24 парчиња пластични велигденски јајца и 34 парчиња велигденски полнила за корпи, кои

DEN 271.84

Алатки за заклучување, Висококвалитетен Цврст Издржлив Лесен За Употреба Мијалник За Пружински Бранови Со М3 М4, М5, М6, М8, М10,

ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ од НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК : Изработени од висококвалитетен материјал од нерѓос

DEN 392.00

Мала Торба За Шминка, Патент Торбичка За Патување Козметички Организатор За Жени и Девојки, Летно Време Плажа Кокосово Дрво

Водоотпорен МатеријалИзработен од кожа, не грижете се дали предметите во торбата ќе се навлажни, одржув

DEN 222.40

Голема Точка На Среќа Тиква Лепенка - Партија Мини Корист Кутии-Fall, Ноќта на Вештерките Или Благодарноста Партија Третираат Бонбони

Кутиите За Бонбони ОД Тиква ВКЛУЧУВААТ 12 кутии за фолија за есенски забави од тиква Кутиите за лекување

DEN 223.84

едноставно Човечко Кат Монтирање 8 Огледало За Шминка Со Тркалезен Сензор Со Осветленост За Контрола НА Допир, Зголемување ОД

СИСТЕМ ЗА СВЕТЛО ТРУЛУКСна 800 лукс и со индекс на рендерирање на бои (CRI) од 95, системот за светло trulux тесн�

DEN 1792.00

48 Пластични сјајни врвови на врвовите - Спин - врвови на врвови - мини играчки - мала играчка за нови новини - забави за забави - подарок

Масовно пакет од 48 пластични врвови 4 десетина Врвовите се 1,75 "x 1,25" Овие мали пластични врвови доаѓаат в

DEN 175.84

Windowзебридал Деца Цртан Филм Прозорец Завеси Момчиња Елен Мечка Животински Прозорец Третмани Завеси 52 Wx90 L Лав Зебра Пасишта

Висококвалитетна Кадифена Ткаенина, Мека и пријателска за Кожата €Завеса Сет Q : Сет вклучува 2 панели о�

DEN 0.33

Сет За Подлоги За Тркалезна Маса Шакос Од 5 Подлоги Во Облик на Клин Со Тркалезна Подлога Отпорна На Топлина Душеци За Перење

Направено од 70% пвц 30% Полиестер, Сет од 5, вклучувајќи 4 клинови и 1 централно тркалезно место Кошница Тка�

DEN 223.84

Роденденската Забава во ширенхуа Фаворизира Пакување Кутија За Подароци Од Цреша Розова Тркалезна Кутија За Подароци Boite Dragees De Mariage

1Посебен дизајн и уникатен Стил, Симпатична и Fashion.It совршен е за свадба, забава или какви било специјалн�

DEN 2.67