• Обновено
Убиец Филтер Замена ЗА ЕПЕ/ЕПЕНШТАЈНЕР 1901H3LL

Убиец Филтер Замена ЗА ЕПЕ/ЕПЕНШТАЈНЕР 1901H3LL

DEN 1.67

Залиха
Во магацинот.

Заменува p/n 1901 H3 LL Гордо Направени во САД. Произведени со најквалитетни материјали достапни на пазарот, загарантирани!. Строга Контрола на Квалитетот за супериорен производ. производот може да варира од сликата. 1901h3ll EPE/eppensteiner филтер елемент замена ние гарантираме производи со највисок квалитет на располагање. Нашите филтри за замена гарантирано ќе ги исполнат или надминат сите спецификации НА ОЕМ. Сите предмети означени Како Замена или Еквивалент не се поврзани со оригиналното производство на опрема, броевите на деловите треба да се вкрстат само.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Рачен Дренажен Пневматски Филтер За Воздух ОД ТИПОТ СМЦ И Единица За Регулатор НА Притисок AW5000 - 10 1 Инч со Рачен Третман На

Рачен Дренажен Пневматски Филтер За Воздух ОД ТИПОТ СМЦ И Единица За Регулатор НА Притисок AW5000 10 1 Инч С�

DEN 2.00

ЕМД Милипор Мф-Милипор СМВП14250 Мешана Целулозна Filерска Филтер Мембрана, Хидрофилна, Големина на Порите од 5wm, Дијаметар На

Обична Или решеткана Површина Хидрофилна Влажност Работна температура 55°C максимум Биолошки инертните

DEN 1.67

Лабораторија 1200416 Одделение Термички Обработени Кварц Стакло Микрофибер Филтер, Врзивно Средство Ултра Висока Температура Кварц Стакло,

Епа метод 5 кварц 5,0 см Кварц стакло микрофибер филтер за температури до 1150 °C Ги Исполнува или надминува

DEN 1689.92

Сарториј 18053-Д Сартолаб П20 Филтри За Притисок, Автоматско Проветрување, Женски Влез За Заклучување Луер, 0,2 um, 612 мм Излез

За употреба со лабораториски пумпи Сурфактант слободен целулоза ацетат мембрана Земја на потекло : Гер�

DEN 643.20