• Обновено
Виолини жици 4/4 целосен сет, костум за жици со виолина на виолина, со никел позлатена топка глава, со 2 комплети виолина лак за коса, за лак за виолина и виолина

Виолини жици 4/4 целосен сет, костум за жици со виолина на виолина, со никел позлатена топка глава, со 2 комплети виолина лак за коса, за лак

DEN 537.60

Залиха
Во магацинот.

Пакетот вклучува : getе добиете 4 жици на виолина и 2 комплети виолина лак за коса Доволно за да ги задоволите вашите потреби. Големина : акорди 1-4 се 0,26 мм, 0,36 мм, 0,5 мм, 0,73 мм, долги околу 56 см. Големината на косата на виолина лак е околу 74 см / 29,1 инчи. Текстура на материјал : Е низа (1 -ви) е мерцеризирана низа од не'рѓосувачки челик; А, Д, Г акорди (2, 3, 4 -ти) се изработени од челично јадро и жица од жица. Косата за лак на виолина е изработена од висококвалитетна коњска опашка, со конзистентна боја, лесна за примена на розин и многу блиску до жицата. Карактеристики на производот : Низата на виолина има голема јачина, силна флексибилност, не е лесна за кршење и е антикорозија и отпорна на абење. Низата на лак за виолина е изработена од висококвалитетна коњска опашка, нетоксична и невкусна, со висококвалитетна временска и силна флексибилност. Широко користени : Универзални жици на виолина можат да одговараат на сите големини од 1/2, 1/4, 3/4, 4/4. Ова е идеален избор за ученици од виолина и музичари од сите нивоа. Ако не сте задоволни од производот или има проблем со производот, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе го решиме за вас.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Организатор за занаетчиски складирање на лилјаци за топење смола занаети за занаети лето кул лижав за домашни украси за канцелариски пенкала

100% полиестер Изработка на модели : ќе ви овозможи да ги намалите формите од материјалите за покривање н

DEN 931.20

Јардве Зелена Конха Природни Украси За Резервоари За Риби Декор За Статуи Комплети За Растенија Украс За Десктоп Школка Аквариумски

Синтетички Материјал Комплет за растенија : украси за резервоари за риби, изработка на модели, исто така

DEN 217.28

ГИХОЈА Компатибилен Со Куќиштето За Паричник Samsung Galaxy S23, Фолио Фолио Футрола Од Кожа Со Ремен За Зглоб и Држач За Магнетно Куќиште

Компатибилен Модел : Компатибилен Со Samsung Galaxy S23 €Висок квалитет q : Изработен Од висока pu премиум кожа и �

DEN 2.00

Организаторите на шетачи на бебето од розово розово, универзални со 2 држач за чаши и одвојување на лента за рамо, голем капацитет,

100% полиестер Структура на торбата за складирање на шетачи : торбата за складирање има 2 држачи за чаши, џ�

DEN 1.33

Womenените обични јакна од слатката џеб џеб патент палто со леопард печатење јакна жени плус панел со големина со долг ракав палто

100% полиестер Погледнете ја табелата со големина и изберете една големина пред да купите Затворање на да

DEN 2.67

Дрво обработка Тенка алатка за пила за пила за пила, алатка за тенка табела, прилагодлива гранична ограда за прилагодување на оградата, за

Алуминиумска легура : Алатката за тенка табела за пила за пила е изработена од висококвалитетна алумини

DEN 447.84

Кујнски сумо не'рѓосувачки челик сунѓери сет со рачка 40 грама - пакет од 12 - големи чистачи од не'рѓосувачки челик - метални влошки

✔ Супериорно чистење кујнски сумо не'рѓосувачки челици Не'рѓосувачки челик се вашиот најдобар пријате

DEN 271.84

Ambesonne камин метална кутија, дизајн на цртани филмови за дневна соба со Божиќно основно дрво и сегашни кутии, повеќенаменски

Големина на кутија 7,2 "широк x 4,7" долг x 2 Декоративна и пространа метална кутија за складирање со капак...

DEN 2.67

КАКУРИ Јапонски Столар Чекан САКИКИРИ Удар за Нокти 13 мл, Професионална Алатка За Чекан За Нокти За Обработка на Дрво, Тежок Јапонски

ЈАПОНСКИ ЧЕКАН СО СЕТЕР ЗА НОКТИ : професионален чекан за обработка НА дрво наречен САКИКИРИ може да воз

DEN 540.80

LIANXIAO - Десктоп Живо Пополнете Светло, 10-Инчен LED Прстен Светло 26CM, Фотографија Selfie Артефакт, Држач За Мобилен Телефон За

Кога правите селфи : можете да изберете различни светла според потребите на сцената за да создадете пош�

DEN 0.67

Торбичка За Период На Портокалово Цвеќе, Вреќи За Период За Училиште За Тинејџерки, Торба За Складирање Санитарни Салфетки За Женски Производи

Висококвалитетен Материјал : Изработен Од ткаенина за собирање, сунѓер, оксфордска ткаенина, нашата тор

DEN 175.84

Преносни Торбички За Електронски Организатор Геометрија Гроздобер Торба За Складирање Кабел За Патување За Хард Дискови, УСБ, СД Картичка,

_Материјал : 900Д шифрирана Оксфордска ткаенина +Димензии : 5, 9х9, 44х3, 14 инчи / 15х24х8 см +Повеќе прегради : 2 го�

DEN 1147.20

Заштитник на екранот на Атфоликс компатибилен со шоуто Amamn Echó 2. Филм за заштита на екранот, анти-рефлективен и шок-апсорбирачки FX FX FAST

(!) Ехо шоуто (2 генерација) има заоблен не рамен дисплеј Затоа, филмот за заштита на екранот е намерно ди�

DEN 371.04

Вадео Пропан И Пилот Собранието На Природен Гас, 3 Начин Пилот Замена За ХХТ, Величествен, Монесен, Темко, Вермонт Одлеаноци Камин И

?Се користи за природен гас и Пропан гас ?€Замена број на Делот 10002264 ?●Материјал●пилотсклопот на приро�

DEN 1.33

Soulgenie Naturofloplus anema торба - 4 кварта за длабоки клизми - отворена фонтана за лесно чистење и хигиена - нема протекувачки адаптери

Во суштина разноврсна користете го за полесни клизми од 1 или 2 литарски и дипломирани на повисоки клизм

DEN 2.00

Boxwave Case Компатибилен со Alcatel 1B - Елитна кожна торбичка за месинџер, синтетички кожен покритие дизајн на пликови за алкател 1Б - Брегот

? [Clease Design] Case Boxwave Case компатибилен со Alcatel 1 B (2020) Чист и колк современ стил на класичен дизајн на пликови, е

DEN 367.20

SEWACC 10 парчиња Контејнери За Монистра Јасен Сад Со Капак Држач За Плетење Држачи За Игла За Шиење Шишиња Со Игла Предиво Држач За Игла

ЦЕВКИ ЗА СКЛАДИРАЊЕ на ИГЛА за ШИЕЊЕ Изработени од премиум јасен пп материјал, можат да користат за врем

DEN 1.33