• Обновено
Шишиња со топла вода со покривка соларна торба за топла вода за олеснување на болката, болни мускули артритис, рачни нозе потопло 2 литар

Шишиња со топла вода со покривка соларна торба за топла вода за олеснување на болката, болни мускули артритис, рачни нозе потопло

DEN 223.84

Залиха
Во магацинот.

【Премиум материјал】 Опфаќа шише со топла вода користете двослојни кадифени ткаенини (95%полиестер+5%спандекс), што помага да се изолира топлата вода, да се спречи изгорена кожата и да ве загрее околу 6 часа 【Одлично проток на протекување】 Шишето со топла вода е изработено од ПВЦ, а капакот е изработен од ПП. Широкиот дизајн на устата е лесен за пополнување вода. Запечатеното капаче за шише помага во спречување на истекување на вода. 【Големина М : 20*30см / 10*12in (2 L). Забележете дека водата за полнење може да се полни само со 2/3, а торбата со топла вода е машината што се мие. 【Топол подарок】 Оваа симпатична/кул торба со топла вода е одличен подарок за родители, деца и пријатели на роденденот, Денот на мајката, Денот на благодарноста, Божиќ и Нова Година. 【Мулти-употреба】 торбата со топла вода може да се користи за ублажување на болката во мускулите, стресот, мигрената, зглобовите и менструацијата. Може да се користи и како торба со ладна вода за деца/мажи/жени или го намалува отокот на раните. "Спецификација : 1. Материјал : ♦ Покрив : Двоен-слој на кадифени ткаенини (95%полиестер+5%спандекс). ♦ Шише со топла вода : ПВЦ.

Основни карактеристики

1. Material:
♦ Cover:
Double-layer velvet fabrics (95%polyester+5%spandex).
♦ Hot water bottle:
PVC.
♦ Cap:
PP.
2. Package:
♦ 1 hot water bottle+1 cover.
3. Size:
♦ S:
15.5*25cm / 6*10in (1L).
♦ M:
20*30cm / 10*12in (2L).
4. Design::
♦ Leakproof:
Sealed cap prevent hot water splitting out.
♦ Easy to fill in:
Wide mouth design.
5. Multi-Use:
♦ It can be a cold water bag for fever children/men/women or reduces wound swelling.:
♦ Keeping warm, relieving muscle soreness, stress, migraine, joints and menstruation. ♦ A great gift for parents, children, and friends.:
6. Tips:
♦ Machine Washable. :
♦ Filling water can only be filled with 2/3.:
♦ If you have any questions about the hot water bag, please email us at any time. :

Најдобри понуди

Злобна тиква и starвездени држачи за далечински управувач PU Fore Caddy Caddy Storager Box со 5 оддели за материјали за домашни канцеларии

СТП кожа Направени во САД или увезени Оваа кутија за складирање на далечински управувач е изработена од

DEN 390.24

Wsид WSSBK Wallид што тече песок за сликање 3Д песочен часовник Подвижен песок уметност слика Пејзаж сликарство за декорација на десктоп за дома

Секое флип може да произведе целосно неповторувачко динамично сликарство Тој е погоден за развој на ин�

DEN 2.33

Mfchy 5pcs/Поставете преносни четки за шминка поставени со кутија за усни за очи за очи за очила за шминка за очила за козметички алатки за шминка

Впечатоците се сонувани Тие применуваат шминка рамномерно и се лесни за чистење Создадете сложена шмин

DEN 979.52

Градежни блокови за девојчиња на возраст од 3 години предводени прсти прстени за прсти, сјај за деца, возрасни светла забава за забава

100% пластика 【Една големина одговара на сите сјај во темните прстени】 Овие деца прстени за девојчиња и �

DEN 11.84

Копче за далечински управувач на рачни отпечатоци, кутија за организатор на кожни организации со 6 оддели за складирање за дневна соба спална

СТП кожа Направени во САД или увезени Материјал : ПУ кожа, многу издржлива Дизајн : Кутијата за далечинск

DEN 459.04

LOLMOT зимска топла облека на отворено загреана за возење на скијање риболов полнење преку загреана качулка во средна тежина надолу со

100% полиестер Препорачана рака / машина за миење со ладна вода, не бели, железо во ниско, виси или линија з�

DEN 718.40

Homoyoyo difusor de стакло дифузери за есенцијални масла стакло есенцијално масло дифузер господар дифузер дрвен дифузер на дифузер машина воздух

Воздушен дифузер нов изглед, дизајн на 3Д стакло Дифузери Отпорен резервоар за вода PP материјал, безбеде

DEN 857.60

ВЕДА ГМО природен памук без компактен компактен редовен и супер тампон, хлор, токсин, пестицид, мирис, синтетика и без боја,

100% природен памук тампоните на Веида се направени од памук без ГМО и се 100% биоразградливи, хипоалергичн

DEN 256.80

Дрвена музичка кутија Укебобо - Вие сте мојата музичка кутија за сонце, подарок за Денот на вineубените, Божиќ, роденден, годишнина, дечко,

Скапоцен подарок имаме значајна порака, врежана во внатрешноста на секоја музичка кутија : „Можеби не �

DEN 0.33

Чевли за чорапи за чорап деца деца деца деца есен и зимски момчиња и девојчиња бебешки подни чорапи не лизгаат црни чевли б

?? Poineg продавница Нови зделки Голема дозвола (Ноќта на вештерките / Божиќ / Нова Година)? Направени во САД �

DEN 76.64

Treedix 180 парчиња Тактилен Прекинувач За Притискање Комплет За Асортиман На Тактички Прекинувач За Далечински Управувач Со Автомобил

●Висококвалитетен прекинувач●дизајн на механизам Со Висока прецизност, чувствителна работа, долг раб

DEN 0.67

Графички култури на врвот на тренингот на врвовите за жени за жени, печати велигденска блуза врвови на ракави за ракави на ракави за жени

Азиска големина, нарачка 12 со големина на новогодишната ноќ за жени 2023 година Направени во САД или увезе

DEN 41.76

Совети за реверзибилни спреј за спреј, совети за распрскувач на воздухот, без распрскувач на распрскувачи на распрскувачи на распрскувачи

Квалитетни материјали : Реверзибилна млазница за спреј за спреј за воздух е составена од 304 рачка од не'р

DEN 3.00

Десктоп клип за обработка на дрво BZBMGMO 2 компјутери, прилагодливи тела за стегање и алатки за обработка на дрво, за дупка од

Силен и издржлив, завртката е изработена од не'рѓосувачки челик Sпроизводот е изработен од сите метални,

DEN 431.84

Санитарна торба за складирање на салфетки, торба за период, торба со тампон, торба за шминка, сина табла starвездена риба, образец

Оксфордска крпа, сунѓер Material Материјал за торба со период : Оксфордска ткаенина, сунѓер Материјалот е си

DEN 1168.00

Еко-достојни 25 вати 12V надвор од решетката соларна панел SAE Connector Комплет: Водоотпорен соларен панел 25W + прилагодлив заграда за

⚡ Function Функција】 Сончевиот панел и контролорот за полнење формираат основен соларен комплет надвор од

DEN 959.68

Clispeed 4 парчиња по стрими за танцување, дете, уникатна забава, без змејови, украсување боја украс на виножито реквизити, рачен тркач

Дакрон Играчка за сензорни ленти Овие производи се лесни и лесни за употреба и издржливи, нема да ве нат�

DEN 3.33

X-Gree 5 парчиња сина плоштад лемење железо за заварување за чистење чистач за чистење на сунѓер (5 парчиња сина плоштад S-алдаторе

Земја на производство : Кина; Материјал : сунѓер Нето тежина : 13g; Содржина на пакетот : 5 x сунѓер за чистењ�

DEN 190.40

Женски врвови се кријат стомак туника лето лента за печатење плетенка цврста маичка со кратки ракави со кратки ракави, обичен блуза за фустани

Comm Компорен материјал со висок квалитет на материјал, истегнат, мека и дишеност Удобно допирање и лабав�

DEN 0.33