• Обновено
Инсталирајте ги AWG 5 мерачи 10 -тина кабли за напојување на батеријата за соларни, авто, RV & Marine, трева за трева - 99,9% бакар без кислород | Жица за батерии/кабел за батериј

Инсталирајте ги AWG 5 мерачи 10 -тина кабли за напојување на батеријата за соларни, авто, RV & Marine, трева за трева - 99,9% бакар без

DEN 0.33

Залиха
Во магацинот.

10ft од 5 кабел за инвертер на мерачи - доаѓа со 1 црвена жица и 1 црна жица Чисто ofc бакарни жици - за максимално пренесување на електрична енергија. Вклучува : (2) 3/8 "и (2) 5/16" прстен терминали (само 1 крај е зафатен за да се овозможи прилагодување). Секој крај на кабелот е запечатен со цевка за намалување на топлина за да се минимизира корозијата (само 1 крај има цевка применета за да се овозможи прилагодување). Овие кабли се вистински спецификации со солидна ПВЦ јакна за крајна заштита. Колички за голф. БОБИРАЕ НА БУРБИДЕР. Чамци од катамаран. Чамци за дингви. Совршено за повеќето поставувања на соларни панели.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

1 парчиња подлога за поддршка на кука и јамка, кои се собираат орбитална сандер полисерска подлога M14 дијаметар на дупката за завртки

Идеално за употреба за полирање мебел, дрво, пластика, метални површини и автомобилски површини Солидна

DEN 1.33

M -jump 6 x 1/2 x 3/4 мека интерфејс кука и јамка за поправка на каросеријата за садови и полирање на сунѓерната подлога за тампон за

Ги намалува вибрациите од алатката за орбитална пескарење за подобри резултати Конфигурациите на дупк�

DEN 121.44

Занаетчија за доверба 11 парчиња Пол за полирање 2 инчи детали за тампонирање на плочата за поддршка 1/8 За бои на палто, восочување на

Усвојување со сунѓер со полимераза со голема јачина, отпорност на абразија на 8 одделенија Користена за

DEN 1180.80

Xmeifeits Универзални алатки 3 инчи тркалезно тркало за полирање почувствувајќи ја волна тампон тампон тампон за полирање со метал

Користете широк спектар на професионални алатки за одржување и сетови на алатки за хардвер во индустри�

DEN 1433.60

Alpha Rider за Auto / ATV CV спојници за прицврстување на оски за прицврстувачи на климери со 20 ленти за уво -продолжение на типот на уво

【Универзално вклопување】 Идеално за инсталирање на стеги на филтри за гориво, пумпи за вода, чизми за CV

DEN 2.00

4 -инчен дијамант за мелење на тркала за мелење на тркала за мелење чаша за мелење на бетонски под подлога за полирање на мермер HC05

1 За бетон, гранит, мермер, варовник висока сјајност Долг животен век Издржливи влошки, подолг живот, поб�

DEN 1012.80

Hilitchi 70pcs единечни прсти за црево за црево од не'рѓосувачки челик прстени прстени за прицврстувачи на црево за цевки за

? Прицврстувачи за црева со единечни уши изработени од 304 не'рѓосувачки челик, отпорен на корозија, нема �

DEN 271.84

Внатрешна алатка за вратоврска, 3/8in Алатка за отстранување на внатрешна вратоврска Алатка со низок профил Алатка за автомобили Рокер

Отстранувач на вратоврска : Оваа алатка е многу погодна за отстранување на внатрешната шипка без да се и

DEN 1169.60

TWDYC CAR ALLE, Алатка за поправка на фарови на фарови, алатка за отстранување на прицврстувачот на клипови, панел на врата, панел за внатрешни

Декоративните стеги се дизајнирани за брзо отстранување на главните делови, клипови, панели на вратите,

DEN 3311.52

Растражувач на подлогата на сопирачката CrayonLab, рачката на подлогата за сопирачките на дискот, тешката алатка за сопирачките, алатката

Издржлив материјал : Распрснувачот на подлогата на сопирачката е изработена од висококвалитетни, трајн

DEN 255.84

Мерач на мерачи на гума за притисок на дигитална гума, мерач на притисок на гуми за гуми за гуми за гуми за гуми со надувување

Мерка за притисок на гумите : Мерач на притисок на гумите Работи совршено во сите временски услови Мерач

DEN 208.96

SLSFJLKJ 6V/12V CAR батерија тестер за оптоварување на батеријата Алтернатор за полнење на системот за тестер на батерија Детектор

Идеално за автомобили, моторни домови и земјоделски возила Погодно за батерии од оловокиселина 6 V12 V, ко�

DEN 1656.00