• Обновено
Митутојо 395-374-30 Бмд-4Мх Микрометар, ИП65, Сферично Лице, 3-4, 0.00005/0.001 мм

Митутојо 395-374-30 Бмд-4Мх Микрометар, ИП65, Сферично Лице, 3-4, 0.00005/0.001 мм

DEN 2.67

Залиха
Во магацинот.

Дизајниран за мерење на дебелината на ѕидот на разни цевки Со Запирање На Крцкање за постојана сила. Ип65 заштита од вода/прашина. Оваа серија има две комбинации на мерни лица : сферично-рамен тип и сферично-сферичен тип. И двете се на врвот на карбидот. Дизајниран за мерење на дебелината на ѕидот на разни цевки. Со Запирање На Крцкање за постојана сила. Ип65 заштита од вода/прашина. Оваа серија има две комбинации на мерни лица : сферично-рамен тип и сферично-сферичен тип. И двете се на врвот на карбидот. Митутојо 395-374-30 БМД-4"МХ, Микрометар, Сферично Лице, С-с, 3-4",.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Beantech Викери КОНФЕРЕНЦИЈА 10x ЗУМ HD Камера со Дијагонално Видно Поле од 90 Степени, Флексибилни Контроли На Тава и Навалување, Сива

Никогаш Не Пропуштајте Друг Момент : со 90 степени на дијагонално видно поле и 10x оптички зум, никогаш не п

DEN 3.00

Кинески Змеј Кожен Послужавник За Сервирање Послужавник Со Рачки Декоративен Послужавник За Домашна Кујна Дневна Соба

Кожа Произведено во САД Или Увезено Материјал : Изработен од кожа, не е лесен за бледнее, многу издржлив..

DEN 433.44

Лцд Пишување Таблета За Деца, 10 Инчен Шарени Цртање Таблета Лавра Одбор, Учење &засилувач;Едукативни Играчки за 3 4 5 6 7 8 години Девојки

Не користете остри предмети за гребење на екранот Вклучени мали предмети, внимавајте на безбедноста на

DEN 2.67

Сигма 135мм ф/1.8 ДГ Хсм Арт Леќа За Леика Л, Црна, Пакет со 82мм Филтер Комплет, Флекс Леќа Сенка, Леќа Заврши, Комплет За Чистење,

СИГМА 135мм ф / 18 ДГ ХСМ АРТ Леќа Капа За ПРЕДНИ Леќи Капа За Задни Леќи Хауба за Леќи (ЛХ88003) Сигма 1 Годин

DEN 777.60

Фиока За Кожен Камериер, Држач За Преклопен Квадрат За Коцки, Плоча За Организатор На Комода За Клуч За Монети За Промена, Цртан Филм

Големина 11, 5х11, 5х3 см (расклопена големина16х16 см) МатеријалИзработен од висококвалитетна микрофибер ко

DEN 1.00

Држач За Четки За Шминка ЗА Патување МОЦУ, Футрола За Четки За Шминка, Силиконски Трендовски &засилувач; Пренослива Торба За Козметички

Голема Торба За Четка За Шминка За Складирање : овој држач за четка за шминка може да собере 1520 четки ког�

DEN 111.84

XWWDP рамна глава керамика Мерач на дебелина на дебелина Микрометар Процент на висока прецизност на покажувачот на мерач на мерење на

Опсег на мерење : 010mm / 025mm / 01 mm Толеранција : ≤ ± 0,02мм / ≤ ± 0,03мм / ≤ ± 0,005мм Со рачката на зафат, активирање

DEN 5940.48

ЈИДКМ Тегла За Чување Сад За Шеќер Зачини Тенџере Стаклена Тегла Контејнер Зачини Држач За Кутија За Зачини Со Капак и Лажица

Еден сет вклучува една тегла со капак, една лажица Теглата за зачини со уникатен дизајн ќе донесе малку �

DEN 1.67

VXB Бренд Јапонија MJC-65CSK-ERD 7/8 инчи до 7/8 Инчен Вилица Тип Флексибилни Спојка Спојка Создаден 2 Дијаметар: 7/8 Инчен Должина Спојување:

Спојка Создаден 1 Дијаметар : 7 / 8 инчи Спојување Создаден 2 Дијаметар : 7 / 8 инчи Должина На Спојување : 90 Сп

DEN 9784.32

1936 година во Newујорк Лонг Ајленд Трисентентнички половина долар странски монети Американски комеморативни монети антички занаети

Materialениот материјал со висок квалитет : Направен од висококвалитетен легура материјал, голема сила, отп

DEN 1.00

Doitool 1 ролна климатик прозорец лента за прозорец со лента за прозорец за зимска временска заптивка за прозорци транспарентни канали со касети

Изолација на климатизерот : Лентата за запечатување на времето е и водоотпорна филмска лента за запеча�

DEN 1568.00

М5-0,8 Х 10мм, ДИН 933 / ИСО 4017, Метрички, Шестоаголни Завртки За Капачиња, Дупчиња Погон, Целосна Нишка, А4 Нерѓосувачки Челик

Шестоаголните завртки за капачиња се произведуваат до построги толеранции во споредба со шестоаголнит

DEN 3566.08

48 дупки се тркалаат на обвивка платно пенкало молив за четка за скицирање торбички торбички молив држач за јаглен моливи за тркалање

Case Случај нагоре : (Моливчиња не се вклучени) Оваа обвивка за молив со платно е направено од високо ква�

DEN 159.84

РКНХХАЈ ЕМФ Алатки За Заштита Од Зрачење, Работна Облека За Електромагнетно Зрачење Заштита Од Радијација Сплит Костум Професионална Облека

[Сите сребрени влакна] : работната облека против зрачење е изработена од висококвалитетни сребрени влак

DEN 3.00

Комплет За Датотеки За Стапала за Педикир, Отстранувач На Калус За Стапала Со Слад, Отстранете Ја Тврдата Кожа За Влажни И Суви Стапала,

●Кажете Збогум На Сувата Мртва Кожа}Ги Отстранува грубите закрпи, совршено решение за суви, бесчувстви�

DEN 207.68