• Обновено
Медицински Капачиња За Жени Со Копчиња Долга Коса, 2 Парче Прилагодливо Работно Капаче, Животински Леопард Печатење

Медицински Капачиња За Жени Со Копчиња Долга Коса, 2 Парче Прилагодливо Работно Капаче, Животински Леопард Печатење

DEN 201.44

Залиха
Во магацинот.

100% Полиестер Затворање на врвка. Конска Торбичка И Дизајн На Копчиња-за долга коса, торбичката за опашка ви помага да ја прилагодите косата. Нашите панделки можат да бидат врзани во лак или други форми како што сакате, ве прави да изгледате професионално и брзо. Со копчето околу страната на увото што можете да ги избегнете ремените маски за да ги повредите ушите или да добиете брчки на лицето. Премиум Материјал-хируршко капаче изработено од висококвалитетен полиестер, кој е лесен, удобен, дише, пријателски за кожата, удобен за долго носење. Со добар квалитет на печатење, по миењето, тие нема да се намалат или избледат. Нашиот комплет за капачиња за медицинска сестра содржи 2 буфантни капачиња, кои погодно се менуваат и мијат секојдневно. Дизајн На Памучна Лента за Пот - не само капи со копчиња со дизајн на копчиња, туку и вградена лента за потење преку челото што може брзо да го апсорбира целото потење за да го одржува челото чисто суво и свежо долго време работа, никогаш не влијае на работите, супер удобно особено во лето или долго време носење. Прилагодливи и Перат - прилагодливи капачиња за чистење доаѓаат со еластична лента и лента на задната страна. Можете лесно да ја прилагодите затегнатоста на хируршките капачиња за да одговараат на обликот на главата и стилот на косата. Колку и да е долга и густа вашата коса, оваа капа може целосно да ја покрие. Лесно прилагодете се одзади без да ја стискате главата. Широко Се Користи-погоден е за здравствена заштита, домашна работа, работа во дворот, сликање, дограма, нега на лице, готвење и многу повеќе. Можете да ја добиете најдобрата работна состојба со неа. Тоа е најкласичното задно капаче за самоврзување дизајнирано за секојдневниот живот. Оваа шапка за медицинска сестра е идеален производ за сите. RГДН 2 Парчиња прилагодливи медицински капи со Копчиња и Вратоврска Со Лента За Жени Долгата Коса Ја Апсорбира потта Лесно ја апсорбира потта за време на вашето работно време и го одржува челото свежо. Торбичка за опашка-капачињата за чистење на опашката се дизајнирани да бидат и ласкави и удобни Чувајте ја вашата долга, густа коса под обвивки со нашите стилски и функционални капачиња за чистење на опашката.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

MAXSMLZT Тетоважа Напојување Екран На Допир Т-700 Дигитални Лцд Постојана Шминка Веѓа Мотор Во собата Со Ротациони Ракета V3 Тетоважа

Одлично за обложување и засенчување, Високо ефикасен, научен дизајн на рачка, Лесен Работниот век е два �

DEN 127.84

Касети анги 80 парчиња Мешани 3рл 5рл 7рл 5рс 7рс 7м1 9м1 Кружен Лагер Шејдер Магнум Касети За Еднократна Употреба За Набавки

МЕШАНО ПАКУВАЊЕСекоја кутија од 10 парчиња Предстерилизирани стерилизирани и спакувани во блистер паку

DEN 719.84

2 парчиња работни капачиња со коприва вратоврска назад буфонски капи за дишење на косата, сидро маскирна океанска ајкула

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

DEN 1.33

Kenllas Satin Silk Boundet за жени - Големо капаче за спиење со врзана лента за кадрава лесна плетенка за нега на коса (Црно и злато)

Сатенска хауба со две ленти : Нашите жени сатен хауб е удобно да се носат кои имаат две ленти за прилагод�

DEN 271.84

SOIMISS Работна капа, памучна глава, капаче диносаурус, џемпер, водоотпорен хауб за ноќно спиење, прилагодлива реверзибилна глава на главата

Материјал за капаче за спиење за време на трајна употреба Лесно за миење и сушење Еластичните ноќни кап�

DEN 3.33

4 Парчиња Божиќни Бомби За Капење За Деца, Рачно Изработена Меур Бомба За Божиќни Подароци, Чорапи За Новогодишна Елка Снегулки Ѕвезди,

БОЖИЌНА ТЕМА : Богати божиќни класични елементи, Новогодишни елки, Божиќни чорапи, снегулки, ѕвезди, инт�

DEN 223.84

Подери 2 пакет Работно капаче со копче за жени со долга коса прилагодлива еластична завој вратоврска назад капи, буфан капачиња засенчување

100% полиестер Еластично затворање 【Цврст еластичен опсег】 Еластичниот опсег на задниот дел има засиле�

DEN 1.67

Медицински капачиња за жени со копчиња долга коса, прилагодливо работно капаче од 2 парчиња, цвеќиња од црвена афион цветна шема

100% полиестер Затворање на влечење Дизајн на торбичка и копче за конска опашка За долга коса, торбичката

DEN 1.33

Блескав капаци за чистење на пеперутки капи, жени буфан, работна капа, држач за конска опашка за жени со долга коса покрива 2 парчиња

100% полиестер Затворање на влечење Полиестерската ткаенина е и лесна за удобност и цврсто ткаена за издр

DEN 2.00

Череп капа за спиење Работа капа за капачиња за жени за жени шарени боемски портокалова ретро есен за спиење, работна капа за коса,

Еластичен, полиестер, спандекс, сатен Еластично затворање 【Удобно материјал】 Сатенска ткаенина 96% пол�

DEN 0.33

Бомби За Капење За Деца -9 Пакет Комплет За Подароци За Бомби За Капење, Детски Бомби За Капење Со Нараквица Од Ѓердан За Накит,Органска

?Природни И Органски Бомби За Капење : комплетот бомби за капење се направени со органски шеа путер и есе

DEN 1.33

Womenените што можат да се користат за истегнување на полите, камуфлажа на камуфлажа кафеави двојни слоеви водоотпорна капа за бања за туширање

Направено од 100% полиестер со еластичен опсег за истегнување и сместување на повеќето големини на глава�

DEN 2.67

Комплет За Машина за тетовирање Комплетен Ротирачки Пенкало Сет Игли За Кертриџ За Тетоважа За Трајна Шминка Уметник За Тело За Тетоважа

Мотор увезени од, 10000 Р / Минута 2 делови можат да бидат расклопени Рака жито антилизга дизајн Простор ал

DEN 2.67

Медицински Капачиња За Жени Со Копчиња Долга Коса, 2 Парче Прилагодливо Работно Капаче, Гроздобер Тркачки Автомобили Шема

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

DEN 2.33

Fomiyes 4pcs прилагодлива капа за туширање за туширање за деца капачиња за бања за девојчиња што може да се употреби шампон шампон

сатен Капа за туширање Ева : Одговара за туширање, готвење и бањата, добро вашата коса или може да се прим

DEN 1.33

Избор На Крпи машка Обвивка Прилагодлива Памучна Велур Туш Бањарка Завиткајте Ја Теретаната За Тело Покријте Ја Наметката

Измијте ги и исушете ги прицврстувачите за кука и јамка затворени Измијте ја бањарката одделно од облек

DEN 383.84

2 пакувања прилагодливи работни капачиња буфантна капа со копчиња затегната лента вратоврска за шрафци за жени за жени мажи со овци

100% полиестер Еластично затворање 【Цврст еластичен опсег】 Еластичниот опсег на задниот дел има засиле�

DEN 3.33

Игли За Пирсинг На Ушниот Нос - Уркнал 10 парчиња Игли За Пирсинг На Катетер Канила Игли За Пирсинг На Телото Нерѓосувачки Челик

ПАКЕТ и ГОЛЕМИНА секој комплет за пирсинг игли на катетер вклучува 10 парчиња 16гр игли за пирсинг на кат�

DEN 190.72

Toyvian чистење сунѓер тело чисто тело миење на телото, чинија со сунѓер 4 парчиња пена лофтах сунѓер туш, пуфт животински бања сунѓер бања, додатоци

Тушки за туширање на мали деца : Повеќето ловори од туш одат лошо лесно, но не и наши Телење на телото за к

DEN 162.72

Семено работно капаче за спиење капа, палми, палми остава тропско сино зелено за жени, коса за коса, ноќна обвивка за ноќна облека

Еластичен, полиестер, спандекс, сатен Еластично затворање 【Удобен материјал】 сатенска ткаенина 96% пол�

DEN 3.00

Југуи Клип Кабел Ракави, 125 парчиња Клип Кабел Опфаќа Машина За Еднократна Употреба Електрична Линија Заштитни Кеси Пластична Сина За Кабел

?ШТО ДОБИВАТЕ овој производ вклучува 125 парчиња проѕирни капаци на кабелот за штипки за сина тетоважа з�

DEN 0.33

Музика за хирургија на муоум, музички ноти буфантни капачиња за работна капа со копчиња и лакови за коса за жени со долга коса

100% полиестер Затворање на влечење Компона за опашка и дизајн на копче За долга коса, торбичката за конс�

DEN 134.24

Работно капаче со копчиња Медицинска сестра буфантска уметност Арт Паун остава капаче за чистење со акварел стил за жени долга коса

100% полиестер Затворање на влечење 【Работни капачиња за дишење】 Направени од врвна полиестерска ткаен�

DEN 239.68

Ла СОЛ Ко Сува Четка За Четкање На Телото, Пилинг За Чистење На Телото За Сува Кожа, Растителна Основа Со Сисални Влакна

ПОДМЛАДУВАЊЕ И ЕКСФОЛИЈАЦИЈА НА КОЖАТА : нашите природни сисални влакна помагаат да се отстранат мртви�

DEN 448.00

YaniBest 2 парчиња свилена хауба сатен -хауба за капакот на капакот на капакот на косата - прилагодлива сати на сатен наредена со шлаканица

Материјал и карактеристика : Надворешен памук од 95% бамбус и 5% спандекс, поставувајќи 100% сатен Мек и удоб

DEN 0.67