• Обновено
Акрилна Витрина, 11х11х11 Инчни Акрилни Кутии За Коцки За Прикажување, Јасни Витрини Со Мат Црна Основа И Капак за Колекционерски Предмети и Фигури

Акрилна Витрина, 11х11х11 Инчни Акрилни Кутии За Коцки За Прикажување, Јасни Витрини Со Мат Црна Основа И Капак за Колекционерски Предмети и

DEN 1.00

Залиха
Во магацинот.

Најдобра Заштита за Колекционерски Предмети, акрилна кутија со дизајн отпорен на прашина дава целосна заштита за вашите колекционерски предмети, фигури и играчки Супер дебела 1/8-инчна проѕирна акрилна обвивка и 1/5-инчна акрилна основа при големо влијание нема да се скрши. Најдобар Ефект На Прикажување, кристално чист акрилик обезбедува добар поглед на вашите експонати. Прецизното ласерско сечење и компактната конструкција нудат оптимален држач за прикажување на колекционерските предмети и играчките. Лесно Се Склопува, само неколку чекори за сами да изградите акрилна кутија, едноставна, не е потребна вештина. Акрилното куќиште доаѓа со упатство за употреба со обоени илустрации и комплет комплет за склопување, ќе ви помогне лесно да го поставите. Лесен За Користење И Добро Изработен, сите рабови на секој акрилик се полирани, сите агли се заоблени, сите површини со заштитна фолија, подготвени за употреба дизајн, пакет за бунари со кутија за подароци, вклучен е корисен комплет за склопување (1 пар ракавици за еднократна употреба и 1 парче крпа за чистење). Големина На Кутијата За прикажување (Должина х Ширина х Висина) : Надвор 12х12х12 инчи; Внатре 11, 76х11, 76х11, 88 инчи инчи. Повеќе големини во формат на пејзаж и Формат на портрет се достапни од нас. 5х3, 93х6, 7 инчи (12, 7х9, 98х17, 01 см). 6х6х7 Инчи (15, 2х15, 2х17, 7 СМ). 8х8х9 Инчи (20, 3х20, 3х22, 8 СМ). 8х8х12 Инчи (20, 3х20, 3х30, 4 СМ). 10х5х5 инчи (25, 4х12, 7х12, 7 СМ). 12х8х8 Инчи (30, 4х20, 3х20, 3 СМ). 13х6, 7х6, 3 Инчи (33, 0х17, 0х16, 0 см). 14, 5х11х11 Инчи (36, 8х27, 9х27, 9 СМ). 2х3, 2х3, 2 Инчи (8, 12х8, 12х8, 12 СМ). 4х4х4 Инчи (10, 1х10, 1х10, 1 СМ). 5х5х5 инчи (12, 7х12, 7х12, 7 СМ). 6х6х6 Инчи (15, 2х15, 2х15, 2 СМ). 7х7х7 Инчи (17, 78х17, 78х17, 78 СМ). 8х8х8 Инчи (20, 3х20, 3х20, 3 СМ). 9х9х9 Инчи (22, 86х22, 86х22, 86 СМ). 10х10х10 Инчи (25, 4х25, 4х25, 4 СМ).

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Вирезол Ледени Штипки, Грчеви За Планинарски Чизми и Чевли За Снег Качување Шила Држачи за Влечење Со Синџири За Мажи Жени

●Надградена Верзија На 24 Шила ●ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ ШИЛА од НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК : отпорни на Абење 24 повеќе

DEN 383.84

ВЕЛОРЕ 10 парчиња ВКЛУЧЕНО/Исклучено / ВКЛУЧЕНО 3 Пински 3 Позиција Мини Заклучување Прекинувач ЗА Вклучување НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА

Име на производ : Прекинувач За Вклучување;Тип : СПДТ (Брава);Позиција : 3 (ВКЛУЧЕНОИСКЛУЧЕНО) Дијаметар на

DEN 1.00

Оша Знак За Итни Случаи - Комплет За Прва Помош | Крут Пластичен Знак | Заштитете Го Вашиот Бизнис, Градилиште, Магацин &засилувач; Продавница

ИСКЛУЧИТЕЛНО ИЗДРЖЛИВ : сите наши производи ЗА безбедност НА ОША се направени од материјали од комерциј

DEN 1.67

Рикипо 3 во 1 Колектор За Прашина за Нокти Со Вежба ЗА Нокти, 65w Вакуум За Собирање Прашина ЗА Нокти, Професионална Електрична Вежба За Нокти

?3 ВО 1 Мултифункционален Колектор За Прашина За Нокти : машината може да се користи за полирање , собирањ�

DEN 0.67

Синоер 4-Пакет Држач За Гуми Поставете Решетка за Складирање гуми, Држач За Ѕид На Решетката За Гуми, Голема Кука За Гаража Од 10 инчи,

●Повеќекратна Употреба●тешките гаражни ѕидни куки се лесни за инсталирање (вклучен хардвер за монтир�

DEN 1.33

Плик Стил Автомобилски Еластични Багажникот Мрежа Товар Нето За Субару Наследство 2020-2023 - Премиум Багажникот Организатор И Складирање-Багаж

Плик Стил Автомобилски Еластична Багажникот Мрежа Товар Нето За Субару Наследство Производствени Годи

DEN 3.33

Ексембе Среќно Држење На Мачката Послужавник За Ситници Декоративен Држач За Прстен Сад За Складирање Накит Црна/Златна Опашка

Материјал : Изработен од врвна керамика со висок оган Дизајн : Особено извонредна и елегантна црна глазу

DEN 351.84

4 Инчни Броеви На Букви Матрици, 36 Парчиња Еднократно Азбука Шаблони Испреплетени Матрица Комплет За Сликање На Дрво, Ѕид, Ткаенина, Карпа,

Quality и Безбеден Материјал : овој дигитален образец е изработен од еколошки материјал за ДОМАШНИ МИЛЕНИЦ�

DEN 143.84

Куроко Премиум Стп Кожен Капак Со Ремен За Раце, Држач За Пенкало за кутија нова про 7.8/кутија нова 2/кутија нова 3/кутија нова 3 Боја

Специјално дизајниран за boox boox нова про 78 / boox нова 2 / boox нова 3 / boox нова 3 боја Премиум Стп Кожен Капак Со В

DEN 161.60

Хасаки Мобилен Телефон Мулти Агол Мрзливи Десктоп читање фаблет Заграда Мека Перница Двоен Агол Филм Решетката За Складирање Торба

Интимен Дизајн : Едната страна е дизајнирана со џеб за складирање на вашите мали предмети, другата стран

DEN 2.00

н/Блескав Ефект Декорација На Аквариум Вештачка Ноќност Корали За Резервоар За Риби Лажен Подводен Пејзаж На Растенија

Тип : Корални Орнаменти Големина на производот : 14 Специјален материјал, без загадување и штета на водни�

DEN 2.33

Богатствата на каролина BB2066TBC Џек Расел Териер Денот На Благодарноста Висок Момче Гушкач, Може Ладилник Ракав Гушкач Машина Перат Пијалок

Совршено Вклопување : Дизајнирано за цврсто вклопување на поголеми лименки или шишиња со пивце кои се д�

DEN 1.33

TWTADE 4Pcs Моментален Прекинувач За Рокер 3 Pin 3 Позиција-Исклучување - + 4 парчиња Моментален Прекинувач За Рокер 3 Pin 3 Позиција-Исклучување

За KCD12123 : Вкупна Големина : 21 x 14,6 x 26,5 mm / 0,8 "x 0,57" x 1,04 "(L*W*H); Големина На Дупка За Монтирање : 12,1 mm x 19mm / 0,47 "x 0,78

DEN 1.67

Булизер Мрежа Жица Одбор, За Меморандум Слика Панел Ѕид Декорација За Соба Канцеларија Мат Слика Виси Уметнички Дисплеј Рамки

❀Висококвалитетен материјал : Изработен од врвна метална жица, надворешноста е рамномерно испрскана с�

DEN 319.84

BANYCE 3 Пакет 3 Инчен Широк Нерѓосувачки Челик Цврст Свеж Чип Клипови Тешки Храна Торба Стегач, Сите Намена Воздух Тесни Зафат

®ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МЕТЕРЈАЛ●Користете нерѓосувачки челик, издржлив за употреба со годиниСекој од клип

DEN 127.84

UPKOCH 10 парчиња Може Да Постави Преносни Капаци За Тегли За Конзервирање На Ладилници Изолација Може Ракави Мраз Капак За Пијалоци Може

Неопренови Пивото може да ракави Изработени од врвен неопренови материјал, издржлив, практичен и може д

DEN 1.33

Симпатична Животинска Азбука Лав Еднократно Ладен Кафе Ракав Со Рачка Неопренови Чаша Ракав За Сода, Млеко, Чај, Пијалаци, Пиво

●Издржлив Материјал●овој леден ракав за кафе е изработен од издржлив неопрен со висока густина со фле�

DEN 2.33