• Обновено
Хаакаа Еднократно Силиконска Вкусна Торбичка-Стиснете Го Садот За Храна За Бебиња Што Може Да Се Полни| Пире За Самохранење, Пијалак За Смути| Торба За Складирање М?

Хаакаа Еднократно Силиконска Вкусна Торбичка-Стиснете Го Садот За Храна За Бебиња Што Може Да Се Полни| Пире За Самохранење, Пијалак За Смути|

DEN 1.67

Залиха
Во магацинот.

100% силикон за храна Нема Пластични Непријатности - безбеден премиум силикон.Совршена Алтернатива на торбичките за храна за еднократна употреба.Бпа, пвц и фталат бесплатно. ●Лесно Стискање И Удобен-Забавен И лесен начин за грицкање домашна добрина во движење.Контејнер за подготовка на храна за бебиња за пире,житарки,смути, јохгурт и многу повеќе. ● Идеален Премин од Шише За Бебиња во Шолја За Пиење - Променлив Проток И отвор во форма На Х.Поттикнување на самохранење,преодно хранење и хранење на мали деца. ●Лесен Ремен за носење, Капак Отпорен На Истекување И Широк Врат-Спречува какво било излевање или неред! Стои исправено за лесно истурање и cleaning.No потреба за инка. микробранова печка и машина за миење садови безбедно. Мултифункционален и Компатибилен со Сите Вреќи За Складирање Мајчино Млеко Хаакаа-Собирајте, чувајте и хранете со еден контејнер!Можете да го користите и како филер за кутии за ручек за вашето дете од предучилишна возраст и деца од сите возрасти. Забавен и лесен начин за грицкање домашна добрина во движење. Контејнер за подготовка на храна за бебиња за пире,житарки,смути, јохгурт и многу повеќе. Сите Вреќи за Складирање Силиконско Млеко хаакаа, Вкусни Торбички и Шишиња Со силиконски Торбички (4,5 мл и 9 мл ) се компатибилни.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Производител На Храна За Бебиња јемирт СО Торбичка ОД 10 ПАРЧИЊА, Станица За Стискање, Цедалка За Пире Од Свеж Овошен Сок Еднократно Чување Кеси

Лесен За Употреба : истурете го меленото пире во контејнерот, исцедете го во вреќата за стискање со трка�

DEN 2.33

Набавки За Одвикнување Предводени од бебиња-Комплет За Хранење Бебиња Кирпи-Силиконски Чинии За Вшмукување, Поделени Чинии, Шолја За Пиење

КОМПЛЕТ ЗА ХРАНЕЊЕ БЕБИЊА СЕВОЕДНО : Доаѓа со се што ви треба за да го започнете вашето бебе на цврста хр�

DEN 575.20

Yyzzh зелена птица музичка нота модел Муслин плескави крпи за бебе 4 пакувања памучни бебиња за миење садови за момчиња за

Големини : 22 x 11 инчи / 56 x 28 см; Вклучувајќи 4 артикли; Еднострано целосен принт ; Материјал : 100% памук (конт

DEN 383.84

Тој Ме Сака Деца Хранење Подароци Постави Мојсеј 4 Парче Поставува Мали Јадења Разнобојни, БПА Слободен, Деца Вечера Сетови Вклучува

Бпа слободен, машина за Миење Садови безбедно (врвот решетката) Поделената чинија е пресечена за да ја з�

DEN 1.00

Aidmom Пумпа За Гради S12 Pro Со Екран На Допир+3 Режими+9 Нивоа, Пренослива Пумпа За Гради Што Може Да Се Носи Без Раце, Пумпи За Носење

Замена / Размена без проблеми 7*24h Поддршка На Клиентите Моќно цицање и ефикасно пумпање! Пумпата за град�

DEN 1.33

Сумнакон Стол Зголемување На Перница-Бебе Дете Деца Доенчиња Преносни Демонтажа Висок Стол Засилувач Перница Перат Дебела Стол

Висококвалитетен МатеријалМодерни влошки за седишта изработени од Лен, сунѓер со висока густина е цврс

DEN 319.84

Ево Најважни Торбички За Храна За Бебиња За Повеќекратна Употреба, Складирање Храна За Бебиња, Силиконски Торбички За Полнење, Торбичка

ЕДНОКРАТНО СИЛИКОН ЗА ХРАНА Бпа, Пвц И Без Фталат, Без Токсини, Отпорност на Висока Температура, Фрижиде

DEN 0.33

2 Пакет Силиконски Брадавица Владетел За Прирабница, Брадавица Мерење Владетел За Прирабница Големина, Мека Силиконски Прирабница Големина

●Задолжителен Помошник За Новопечените Мајки}Новите мајки може да бидат збунети при изборот на соврше�

DEN 63.84

Влошки за нега за повеќекратна употреба Бамбус Перат-Влошки За Гради За Нови Мајки | Андиметали мама Да Биде Подарок: 8 Меки Влошки

?Ова е новата верзија на нашиот производ, совршена за тешки протекувачи : поголема големина и дополнител

DEN 2.67

Дебела новородена бебешка рака перница за доење медицинска сестра перница бебе новороденчиња хранење перница за доење или шише за хранење со

Преносен, компактен, погоден за зафатени семејни патувања, совршен за вашата торба за пелена! Големина 23

DEN 1504.00

NA Храна Одделение Силиконски Детски Снек Чаши Падне Отпорни Преносни Двојно Уво Рачки Со Бебе Слама Чаши Силиконски Учење Пијалок Чаши

Изработен од мек силикон за заштита на нежната уста на бебињата, без пластика, без мирис и безбедна маши�

DEN 699.20

Торба За Изолација На Млеко, Нетоксична Со Ремен За Раце Без Торба За Шише За Нега На Мирис, Лесно Се Отвора Шише Со Вода Повеќето

Доаѓа со ремен за раце, што ви е погодно да го закачите на количка Изолираната кеса е совршена за чување �

DEN 0.67

ЕСЕНСКИ Лисја Од ПЕЧУРКИ ОД ЈИЖ Шема Крпи За Подригнување Од Муслин За Бебе 4 Пакувајте Памучни Крпи За Бебиња Лигавчиња

Големини : 22 х 11 инчи / 56 х 28 см; Вклучувајќи 4 ставки; Еднострано целосно печатење; Материјал : 100% Памук (К�

DEN 1.33

Мекхивер цвеќиња жолта роза бебешки битки за момчиња девојчиња мали деца водоотпорни хранење биб престилка со храна, прилагодлива

Памук Затворање на копчињата 【Лесен за употреба и чистење】 Библиите за хранење за бебиња се дизајнира�

DEN 3.33

Бебе Бибс водоотпорно дете Биб - Биб за хранење со џеб за девојче за новороденчиња за новороденче што може да се перат 6-24 милиони

Полиестер Затворање на кука и јамка Само миење на рацете Дизајн на џеб и лесен за чистењеџебот е намерно

DEN 159.84

Двојна Електрична Пумпа За Гради, Пренослив Анти-Повратен Проток,3 Режими И 9 Нивоа, Силно Вшмукување, Без Болка, ЛЕД Дисплеј,

Qpa Бесплатен Безбедносен Материјал fle 21mm Мека прирабница е изработена од силикон за храна без бпа Шишето

DEN 2.67