• Обновено
Р. В. Кровна Лента, Гумена Водоотпорна Лента Мултифункционална Бутил Гума Водоотпорна Лента за Поправка на Одводната Цевка на Покривот 7,5 см х 10м

Р. В. Кровна Лента, Гумена Водоотпорна Лента Мултифункционална Бутил Гума Водоотпорна Лента за Поправка на Одводната Цевка на Покривот

DEN 2.33

Залиха
Во магацинот.

Лесен За Употреба : Едноставна и брза поправка во еден чекор, користење леплива лента без послужавници или неуредни растворувачи за чистење по завршувањето на проектот и не е потребно друго лепило Не Е Потребно Дополнително Запечатување : Водоотпорната завршена силна леплива лента може да одолее НА УВ, влага, пареа, корозивни хемикалии и други истекувања, заштитувајќи го вашиот покрив од екстремни временски услови. Гумен Материјал : Изработен од врвен материјал, еколошки и издржлив, уживајќи добра флексибилност, водоотпорност и силна лепливост. Силна еколошка приспособливост, може да се користи во состојба на вознемирување. Лесна Инсталација : Силна приспособливост на животната средина, може да се користи во состојба на вознемирување. Силните лепливи и флексибилни карактеристики ви овозможуваат да го инсталирате на повеќето површини, идеално на рамни, криви или аголни површини. Широк Спектар На Употреба : р. кровната лента е погодна за поправка на пукнатини, запечатување на отворите на бродот, запечатување на житницата, згради за проширување на зглобовите; совршен за покривни/подрумски/тоалетни хидроизолациони работи и може да се примени на вметнување на ѕидни и цевководи (освен топли цевки), мостови и други сложени средини.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Дизајн на главни случаи официјално лиценциран NHL преголем Детроит Црвен крилја мек гел кутија компатибилен со Samsung Galaxy Tab S7

Дизајн на главни случаи официјално лиценциран NHL производ Стилска, отпорна на гребење, печатена графика

DEN 431.20

Мажи кошули Обичен долг ракав лето 3Д дигитално печатење графичка маица со кратки ракави блузи врвови мека удобна мета

Полиестермешавина ? Дозвола за продажба : ♨save 5% на 1 Изберете ставка (и) ♨save 8+8% на 2 Изберете артикли ♨save 1

DEN 1.00

КОКТЕЛ Со Сребрена Ѕвезда, Бамбусови Коктели, Стапчиња За Храна, Чепкалки За Заби Стапчиња За Мешање Дрво, Дрвени Стапчиња За Мешање

€Материјал : коктел зема се направени од бамбус, екопријателски, биоразградлив Дрвени коктел стапчиња �

DEN 87.84

Декор Носителот Тешки Злато Решетката Пешкир Метал За Минималистички Капа Железнички Капут Вратата Дома Црна Закачалка Модна Врата Едноставна

ВИСИ РЕД КУКАможе да се смета за добар подарок за вашите драги семејства и пријатели, погоден за многу п�

DEN 2.00

Преносен синџир на клучеви за CNC со клуч за протекување/отвор за шишиња/надворешен хексагон и функција на владетел за автомобил/отворено

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

DEN 143.84

62 парчиња налепници за налепници на Национален парк Rocky Mountain, винил водоотпорни решенија за шише со вода, лаптоп, телефон, скејтборд,

Налепници на Национален парк : 62 Национален парк на шумски парки, роман во дизајн, користејќи природни е�

DEN 111.84

Бестч Автомобил ЕДНОНАСОЧЕН Адаптер за 10 Зенитинк М3гпс-1н-к1-са083 ЗТС 4.0.3 ТАБЛЕТ КОМПЈУТЕР ЗТИКС ПОЛЕСЕН Приклучок Кабел За Напојување

Светски Влез : НАПОН DC 1224 V Безбедносна Заштита : прекин на преоптоварување, прекин на напон, автоматско т

DEN 1.33

НУОБЕСТИ 20 парчиња Божиќни Ѕвона Од Џингл Метални Ѕвона Украси За Новогодишна Елка Декорација Приврзоци За Новогодишна Елка

Лесно се прицврстува на јака, висококвалитетен метален материјал Одличен звук на џингл, одличен подаро�

DEN 0.67

28мм IP67 Водоотпорна Метална ЛЕД Индикаторска Ламба Светлосен Сигнал Пилот Автомобилски Брод Машина За Напојување Работа Waring 5V 12V

Боја : Жолта, Напон : 2v Тип На Прекинувач : Прекинувач За Копчиња Потекло : Континентална Кина Тип на ставк

DEN 1.33

Албен Дрво виси знак за добредојде - реверзибилна порака дома или добредојде - 12 x 6 Правоаголна куќа на отворено/затворен декор - знак

Реверзибилен добредојде / Домашен знак Декор Дајте му на вашиот дом или бизнис рустикален фарма куќа из

DEN 159.84

Ilилпт исечени отпорни нараквици, заштита на ниво 5, вклопување во 3Д-удобност, зафат на електрична енергија и супер издржливи нараквици

Увезени Повлечете го затворањето ? SHATE машина за перење за лесно чистење и одржување Брзо сушење, еднокр

DEN 1.33

Мат Црна Лажица Одмор, Држач За Лажица Од Нерѓосувачки Челик За Шпорет, Држач за кујнски прибор За Лажички, Клешти, Шпатула,

2 ПАРЧИЊА Мат Црна Лажица Одмор : Класичен И Едноставен Дизајн на приборот, ќе одговара на сите ваши приб�

DEN 255.68

Xomzema Tailgate Висок Лифт Џек Монтирање, Џек Заградата Носител Заден Приклучок Држач Држач Висок Лифт Монтажа Комплет Додатоци За Ford

€Соодветен Модел€држач За Држач За дигалки со Висок лифт за Форд Бронко Надвор Од Патот 2 / 4 Врата 2021 2022

DEN 1599.84

Двоен Дин Автомобил Стерео Со Резервна Камера, ГПС Навигација За Автомобил, 9 Инчен Hd Капацитивен Екран На Допир Автомобил Радио Bluetooth

●Поддржете Жичен Карплеј И Андроид Автоматско ● ова радио со екран на допир со двојно дин можете да ги �

DEN 0.33