• Обновено
Рачно Нацртана Круна Држач За Памук Контејнери За Бањи Тегли Со Капаци Поставете Тегла Со Тркалезна Подлога За Памучни Брисеви Топчести Кругови Соли За Капење Кон?

Рачно Нацртана Круна Држач За Памук Контејнери За Бањи Тегли Со Капаци Поставете Тегла Со Тркалезна Подлога За Памучни Брисеви Топчести Кругови

DEN 2.67

Залиха
Во магацинот.

€_ИДЕАЛЕН КОНТЕЈНЕР за СКЛАДИРАЊЕ на ГОЛЕМИНА q : нашиот држач за памучна подлога мери : 475 (D) СО капак, големината без капакот Е : 3. Две пакувања за избор : 2 пакувања / 4 пакувања. Идеален за складирање и организирање мали предмети како памучни брисеви, памучни топчиња, забен конец и лесен за чување и пристап. €®ВИСОКОКВАЛИТЕТНА ПЛАСТИКА● : Проѕирниот држач за памучна подлога е изработен од пластика, со мазни рабови, тенки и издржливи. Тоа нема да се скрши како стакло, и побезбедно за употреба. Проѕирен дизајн, јасно можете да ја видите внатрешноста. Горниот капак и телото може да се вклопат совршено, отпорен на прашина и водоотпорен, лесен за отворање и затворање, складирање и пристап. €®Складирање и ОРГАНИЗАЦИЈА q : држачот за памучна подлога е идеален за складирање и организирање мали предмети како што се памучни брисеви, памучни топчиња, памучни влошки, соли за капење, пенкала, штипки, лакови, гумени ленти, клипови за хартија, копчиња итн. Овозможувајќи Ви Лесно да најдете предмети и да ги одржувате чисти и хигиенски. Одржување на бањи, суети чисти и уредни. €_ПРЕКРАСНИ УКРАСИ за ДОМОТ● : стилскиот држач за памучна подлога има проѕирен дизајн, со прекрасно отпечатен на телото, а содржината може јасно да се види, комбинирајќи ја убавината и организацијата. Обезбедува доволно простор за складирање на мали суштински и одговара на вашиот стил на декор на домот, тој е идеална декорација на домот. €_ОДЛИЧЕН ПОДАРОК : Стилски канистри за бања со убаво печатени, мали и слатки; може да складира и организира мали најважни работи и заштеда на простор, практични и убави. Совршен како подарок за загревање на куќата, подарок за туш за бебиња, подарок за роденден, подарок за Денот на Мајката, подарок За Денот на Благодарноста, подарок За Ноќта на Вештерките, божиќен подарок, подарок За Одмор за жени, семејство, пријатели. €_ИДЕАЛЕН КОНТЕЈНЕР за СКЛАДИРАЊЕ на ГОЛЕМИНА q : нашиот држач за памучна подлога мери : 4.75 (D) СО капак, големината без капакот Е : 3. Две пакувања за избор : 2 пакувања / 4 пакувања. Идеален за складирање и организирање мали предмети како памучни брисеви, памучни топчиња, забен конец и лесен за чување и пристап. €®ВИСОКОКВАЛИТЕТНА ПЛАСТИКА● : Проѕирниот држач за памучна подлога е изработен од пластика, со мазни рабови, тенки и издржливи. Тоа нема да се скрши како стакло, и побезбедно за употреба. Проѕирен дизајн, јасно можете да ја видите внатрешноста. Горниот капак и телото може да се вклопат совршено, отпорен на прашина и водоотпорен, лесен за отворање и затворање, складирање и пристап. €®Складирање и ОРГАНИЗАЦИЈА q : држачот за памучна подлога е идеален за складирање и организирање мали предмети како што се памучни брисеви, памучни топчиња, памучни влошки, соли за капење, пенкала, штипки, лакови, гумени ленти, клипови за хартија, копчиња итн. Овозможувајќи Ви Лесно да најдете предмети и да ги одржувате чисти и хигиенски. Одржување на бањи, суети чисти и уредни. €_ПРЕКРАСНИ УКРАСИ за ДОМОТ● : стилскиот држач за памучна подлога има проѕирен дизајн, со прекрасно отпечатен на телото, а содржината може јасно да се види, комбинирајќи ја убавината и организацијата. Обезбедува доволно простор за складирање на мали суштински и одговара на вашиот стил на декор на домот, тој е идеална декорација на домот. €_ОДЛИЧЕН ПОДАРОК : Стилски канистри за бања со убаво печатени, мали и слатки; може да складира и организира мали најважни работи и заштеда на простор, практични и убави.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

СУПЕРИОРЕН Премиум Памучен Комплет За Рачни Крпи Од 6 Парчиња, Кадифени Меки Крпи За Спа, Теретана, Бања, Гостинска Бања, Салон, Кујна, Декор,

Памук РАСКОШНА УДОБНОСТ : Овие крпи се изградени од врвни памучни влакна, што ги прави природно силни; ко

DEN 1.67

Аптекарски Тегли Организатор За Складирање Бања - Симпатичен Држач За Диспензерот Qtip Суета Канистер Тегла Стакло Со Капак За Памучни Брисеви,

Функционална, исто така, одлична идеја за подарок за мама, пријател, сестра, соработник или скоро секој ш

DEN 183.84

САВКФ Крпа За Бања За Домаќинство Пешкир За Бања За Возрасни пешкир за Бања чисти Памук Задебелена независно Завиткана Крпа

Мека и удобна, издржлива и цврста Површината е рамна, мека и мека Висока густина, не е лесно да падне...

DEN 1.00

СПАРТА 40007C05 Полиестерска Повеќенаменска Четка За Вентили, Четка За Монтирање, Тркалезна Четка Со Полиестерски Влакна, Боја

Точка Пакет Димензија : 32 Точка Пакет Тежина 1,0 Фунти Точка Пакет Количина1 Тип на производЧЕТКА ЗА ЧИСТ�

DEN 591.84

Ткиво Носителите Ткиво Кутија Ретро Европски стил Ткиво Кутија Покритие Високо-Крајот Држач Ткиво Кутија, Дома Декорација За

Исклучителната и практична кутија за ткиво може да се стави на домашната маса или во автомобилот,што е п

DEN 1844.64

Фен За коса Стојат, Фен Стојат Рацете Слободни Со Висина, Стабилна Отстранлив Вшмукување До База За Бања Жени, Лавици, Полици &засилувач;

Флексибилниот врат ви овозможува без напор да го прилагодите протокот на воздух во Совршен додаток за ф

DEN 1462.40

Дрвена Кутија За Ткиво, Ретро Кутија За Складирање Салфетки Правоаголен Држач За Ткиво На Лицето За Домашна Канцеларија автомобилска

● Хуманизиран Дизајн●кутијата за ткиво е едноставна и удобна за земање и ставање; материјалот од легур

DEN 648.00

Неахом прилагодлива висечка туш кади полица, виси над туш за туширање, организатор за бања, организатор на бања, држач за решетки за складирање

Прилагодлива висина за прилагодено складирање Три височини за да изберете, да овозможите да поддржуват

DEN 0.33

Вера Ванг | Прекрасен Солидна Колекција | Турски Памук Пешкир Сет-Декоративни Луксузни Хотел &засилувач; Спа Квалитет Бања Постелнина,

100% памук ВКЛУЧУВА : (1) крпа за Капење, (1) Крпа за Раце и (1) Крпа за Перење КАРАКТЕРИСТИКИ : Завиткајте се во

DEN 534.88

Четка За Тоалет ВО БЕДРЕ, Силиконска Четка За Тоалет ТПР И Четка За Тоалетна Чинија Со Држач Поставен Ѕид Виси Четка За Тоалет Силиконски

Мравките лесно се чистат и ги отстрануваат дамките на блиската површина на столицата со мали гребнатин�

DEN 0.67

Лазиро Нерѓосувачки Челик Бања Чистење Тоалет Четки Држач Поставува Дома Хотел Четка Во Собата Директно Рачка Агол Четка

Компактната големина не зазема многу простор, а елегантниот дизајн одговара на различни стилови на бањ�

DEN 1059.20

СЛАМА Бања За Домаќинство Бесплатен Туш Туш Бања Држач За Тоалет Пиштол За Прскање Фиксна База На Седиште Биде Млазница За Закачување Кука

100% сосема ново Изработен од материјал ЗА СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, изграден за да се спротивстави на корозија и

DEN 245.28

Дебела Телескопска Багажник За Кади Пренослив Туш Држач За Проширување Решетка За Складирање Када Полица Бања Мултифункционален Организатор

Овој производ не само што може да се користи како послужавник за кади, туку и како биро за лаптоп, држач з

DEN 1193.60

Диаод Хотел Пешкир Решетката СО Пешкир Полица Четкани Никел Пешкир Лавици За Бања Ѕид Монтирани Од Нерѓосувачки Челик

+ Облик од нерѓосувачки челик, процес на полирање, + Едноставна атмосфера #Дизајнот на полицата може да б�

DEN 1006.40

Попкоци Сребрена Туш Завеса &засилувач; Четкани Никел Туш Завеса Куки-72х72 Водоотпорен Перат Искра Сјајот Ткаенина Туш Завеса

МАЗНАТА површина СО ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ се спротивставува на водата и промовира формирање на водена мушка

DEN 3.00

Исцелен Изолиран Држач За Чаши За Кафе Стојат Пренослива Чаша Канцелариска Шолја За Кафе 6 парчиња Држач За Чаши За Еднократна Употреба Држач

Пластика КАРТОНСКА ХАРТИЕНА ЈАКНА Фината изработка и прекрасниот изглед ја обезбедуваат неговата попу

DEN 0.33

интерхаса! Автоматски Сапун Диспензерот Ѕид Монтирање, 1800w Голема Брзина Автоматски Електричен Рачен Фен За Бањи Комерцијални

Дозер за Сапун без допир овој диспензер за сапун без раце е изработен од издржлив пластичен материјал З

DEN 352.00

АБАОДАМ 2 парчиња кутија во кутијата Ткиво за ткива Држари Декоративни монтирани декоративни салфетки кутија за салфетки Покрив Правоаголно

Кожа Организатор на кожни салфетки : 【Цврста поддршка】 Покривањето со црно ткиво е опремена со тврда п�

DEN 1.33

8 Инчен Природен Мермер Послужавник За Срце Четка За Шминка Кармин Послужавник За Складирање Парфем Додатоци За Бања Послужавник

●100% Природни Мермерни Послужавници● Нашите мермерни послужавници користат 100% висококвалитетен приро

DEN 1.33

Октопод Држач За Памук Контејнери За Бањи Тегли Со Капаци Поставете Тегла Со Тркалезна Подлога За Памук За Тркала Со Топчиња

€●ИДЕАЛЕН КОНТЕЈНЕР за СКЛАДИРАЊЕ на ГОЛЕМИНА q : нашите канистри за бања се мерат : 475 (D) СО капак, голем�

DEN 3.33

ЕДОСА Виси Долга Рачка Силиконска Четка За Тоалет Четка За Тоалет Модерен Нов Дизајн Тоалетна Четка Домашна Бања Креативна Четка

Висококвалитетната мека волна (термопластична гума) има висока цврстина и може да стигне до аглите и пр�

DEN 1446.40