• Обновено
Носач За птици Метален Квадратен Кафез За Птици, Кафез За Птици Од Ковано Железо Со Фиока За Тркалање, Пренослив Дизајн На Рачка Кафез За Птици За Летање, Сини Резер?

Носач За птици Метален Квадратен Кафез За Птици, Кафез За Птици Од Ковано Железо Со Фиока За Тркалање, Пренослив Дизајн На Рачка Кафез За

DEN 1289.60

Залиха
Во магацинот.

Изработен е од висококвалитетен железен материјал, многу цврст и издржлив, силен и отпорен на паѓање, со изобилство додатоци и лесен за употреба Вратата е дизајнирана да спречи птици да избегаат, да се лизгаат за да спречат бегство, а гравитацијата автоматски се затвора. Дизајнот на рачката е еколошки и убав, со силно слоевитост, силен и издржлив и лесен за кревање. Флексибилен послужавник, лесен за чистење, само извадете ја фиоката и исчистете ја, што е погодно да им дадете на птиците чиста средина. Доволно е безбедно за птиците да скокаат и да играат без повреди; Обезбедете ја безбедноста на вашите прекрасни пријатели. Големиот влез обезбедува целосен пристап до внатрешниот кафез, кој е погоден за чистење и украсување.Име на производот : квадратен кафез за птици боја на производот : стил на блупроизвод : материјал на блупроизвод : големина на железен производ : како што е прикажано тежина на производот : околу 2 кгошто го продаваат Кафезот За Птици , не вклучувајќи декоративни елементи.Поради рачно мерење, вистинската големина и податоците на производот ќе бидат малку поинакви, ве молиме погледнете го вистинскиот производ!Поради околината за снимање и светлосните ефекти, може да има мала разлика во бојата, ве молиме разберете!Може да има разлика во бојата помеѓу вистинскиот производ и бојата на сликата, што е само за повикување!За други стилови, ве молиме контактирајте ме, нашата продавница има различни стилови и бои, можете да ја видите мојата продавница.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Птици Држачи За Храна WHYHKJ 4pcs Бело Домашно Милениче Папагал Овошје Зеленчук Клипови Птица Кафез Додатоци Пластични Фидер Прстиња

Пакетот содржи 4 бели птицикористете штипки за овошје и зеленчук, доволно за употреба За замена и сподел

DEN 3.00

Предиво Голем Зеленчук Патка Зелка Материјали Носителот Нето Жолта Третирање Пилешка Кеса Живина Ражен Е Папагал Виси Потрага По Храна Петлите

ПИЛЕШКО ЗЕЛЕНЧУК ражен уште повеќе, нето чантата може да се смета за играчка за забава НОСИТЕЛ НА ХРАНА �

DEN 158.88

PATKAW 1 Сет/4 парчиња Хрчак Играчка Хрчак Кафез Додатоци Птица Додатоци За Кафези Почетнички Играчка Папагал Костур Стојат

БРАНОВИДНИ ШИЕЊЕ може да ја ставите оваа дрвена играчка поставена во кафезот за вашето домашно миленич�

DEN 1.00

ТОРБА ЗА Носење ПТИЦИ СУЕРТРИ, Кафез За Патување Со Птици Со Држач, Лесен Ранец За Папагал, Пренослива Торба За Патување Со Птици, Транспарентен

Една Птица Патување Превозникот Неколку Кеси За Ѓубре со случај Една Лента За Рамо Една Лента Од Нерѓос�

DEN 446.40

Ипетбум Папагал 1 Сет Брановидни Папагали Обука За Играње Финч Метал Колибри Папагал Кокатели Какаду Конурен Штанд Прстен Или

Висечка Играчка За Кафез за птици : Изненадете го вашето сакано милениче, ставете ја оваа играчка за зам�

DEN 2.33

ВАЛИКЛУД Птичји Играчки Папагал Играчки Висечки Синџир За Хранење Пилешко Железо Метален Зеленчук Ражен Држач За Овошје Зеленчук Со Синџир

Лесен за носење на отворено или патување, пренослив фидер за миленичиња Одличен додаток за привлекувањ�

DEN 3.33

Кетсон Транспарентен Папагал Кутија За Гнездење Папагал Кутија За Размножување Птичји Гнездо Со Костур Дрвена Акрилна Куќа За Птици

●ТРАНСПАРЕНТНО птичјо гнездо ● Проѕирна кутија за гнездо за папагали, дизајнирана со јасен прозорец з�

DEN 1.33

Кафез За Птици Голем Кафез За Птици Голем Кафез За Птици Одгледување Гулаб Кафез Гнездо Гнездо Приврзок Акрилен Кафез За Птици Папагал

●Забавен парк на птичји птици ● овој кафез за папагали може да биде и сладок дом и игралиште за вашите п

DEN 1.67

Ebaokuup 3 парчиња пилешки играчки за кокошки, играчка за пилешко ксилофон, играчка за пилешко огледало со bellвонче и фуражни

Пакет, вклучувајќи : 1 x пилешко ксилофон играчка, 1 x играчка за пилешко огледало и 1 x природно шарено игра

DEN 143.84

SYH&засилувач;AQYE Папагал Кафез Куќа, Виси Птица Кафез Пластична Куќа Птица Превозникот За Сите Видови На Големи Средни Папагал Птица

Идеален Чиок : кафезот за птици е изработен од квалитетна инженерска пластика, отпорен на временски усл�

DEN 479.84

Кафез За птици Голем Кафез За Птици Внатрешен И Надворешен Кафез За Птици Луксузна Вила За Птици Во Кинески Стил Ретро Дизајн Со

●Забавен парк на птичји птици ● овој кафез за папагали може да биде и сладок дом и игралиште за вашите п

DEN 840.00

РАЗУМ Голем Кафез За Птици Кутија За Размножување Кафез За Птици Црн Феникс Тигар Кожа Божур Папагал Куќа За Птици Надворешно

Цврста рамка овој кафез за птици е изработен од висококвалитетен, со загарантиран квалитет и издржливо

DEN 1439.84

PATKAW 5pcs Папагал Стои Стап Папагал Костур Платформа Папагал Кафез Гранка Папагал Костур Стојат Птица Кафез Играчки Птица Стои За Папагали

ПТИЧЈИ СЕДАЛКИ за ПАДОБРАНИ Изработени Со врвен материјал, безбеден, стабилен и сигурен, отпорен на абе�

DEN 290.56

Аируифенг Зимски Топол Птичји Гнездо Куќа Шатор Папагал Виси Хамак Играчка За Африкански Сиви Какаду Еклектус Амазонски Папагал Кокатиел

Кадифен ткаенина, мек допир, лесен за влакненца, не е лесен за вакуум; Светла боја и топло ќе го привлечат

DEN 191.84

Балаку, природен коко, папагал, папагал, птици, рептил кокосова школка куќа птица гнездо кафез виси играчка за буџиња парови кокатиелии финч

Производот има добра практичност и широка применливост, декоративна и шик Користејќи природни материј�

DEN 1.33

Ipetboom 1pc Материјали Додаток Брановидни Папагали Бања-Мултифункционална Водена Када Мостови Слив Креативно Перење Црн Канарин

Слив За Туширање со птици : Фин занаетчиски дизајн, пренослив за дома, носење патувања на отворено Не е л�

DEN 3.33

ПТИЧЈИ Фидер ЗА Птици ПАТКАВ Чинии За Птици 2 парчиња Додатоци За кафез за кафез За Стаорци Додатоци За кафез За птици Додатоци За Птици

Чинии За Храна Од Нерѓосувачки Челик Изработени од нерѓосувачки челик за домашни миленици, ќе обезбеда�

DEN 0.33

Шуокспи Природни Материјали За Гнездење Птици, Материјал За Гнездо За Птици, Одличен За Градење Гнезда За Мали Животни Од Птици

Природни Влошки За Гнездење За МешањеКористете висококвалитетна свила од јута, јаже од коноп, памук, пр�

DEN 0.33

Bonaweite 4Pack Птици Нога Прстени, Папагал Нога Бендови Отворање Нозе Прстен, Велур Крпа Птица Нога Заштитник Идентификација За Гулаби Африкански

Пакет : 4*велур крпа заштитник, 16*додатоци 6 различни големини, 4 бои кои визуелно им се допаѓаат на милени�

DEN 159.20

Птици Парк Распрскана Нога Третман Птица Нараквица Големина: 3,4,5,6, &засилувач;7мм-Добро За Бебе Брановидни Папагали, Африкански

Распрскана НОГА третман на Птици ГОЛЕМИНА НА Нараквица : 3,4,5,6, &7мм(10 парчиња) ДОБРО ЗА Бебе Брановиден Па

DEN 157.60

Grotera симпатична мала перка на птици Перч Приказ за обука Папагал Плејстајт Пермист Играчки за кафез на птици за кокници за кокори.

1❀ Лесно за склопување : Пакетот вклучува 1 секунда на преносен штанд за траење на птици и доаѓа со пласт�

DEN 415.68

ПАТКАВ Папагал Када За Бања Птица Автоматска Када Со Папагал Кутија За Туширање Базен За Миленичиња Сад За Бања За Птици Играчки За Бања За Мали

??Внатрешна Када За Капење Папагали Мултифункционална Када За Папагали Автоматска Када За Птици А за ва�

DEN 235.04

Узија Ракување Со Животни Кожни Ракавици Отпорни На Гребење/Залак За Ракавици За Заштита На Папагалот Од Птици Птици Кучиња

* Направено од задебелена крава, што е потрајно и посилно * Функција : може да ги заштити врвовите на прст

DEN 760.48

ЕЛАЗАЈА Дрвени Играчки За Џвакање Птици Виси Папагал Играчка Со Ѕвонче Нетоксични &засилувач; Трајни За Внатрешна Птица

1 Безбедна и Издржлива : Изработена од дрво и пластичен материјал, ИГРАЧКАТА ЗА птици ЕЛАЗАЈА е нетоксич�

DEN 1096.00

ЗЛКСДП Ѕид Монтирани Мачка Скала Дрвени Мачки Качување Одбор Ѕид Монтирани Скалила Чекори Качување И Скокање Одбор Ѕид Мебел

1Оваа полица за монтирање на ѕид може да обезбеди пријатно опкружување за вашата мачка да скока, да се од

DEN 7983.36