• Обновено
Караван Рачно Изработени Тенки Автоматски Барет, Мермер Абонос

Караван Рачно Изработени Тенки Автоматски Барет, Мермер Абонос

DEN 2.33

Залиха
Во магацинот.

Нема да ја раскине косата Нема остри краеви. Земја на потекло Е Франција. Точка Пакет Димензија : 1,0 См Л х 3,5 см В х 10,0 См Ч. нема да ја раскине косата. Нема остри краеви. Земја на потекло Е Франција. Димензија На Пакетот : 1,0 См л х 3,5 см в х 10,0 См Х.Квалитетен Целулоиден Ацетат.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

KAGNAL 4 Пакувања На Големи Мат Силни Држете Ја Косата Канџи Клипови За Жени Тенка Дебела Кадрава Коса Квадратни Коса Клипови

Секое пакување содржи 4 квадратни шноли со ист стил, но различни бои, можете да изберете според вашата же

DEN 2.33

Бербер четка, брута четка вратот Дастер за сечење на косата, мека четка за коса, вратот Дастер фризер за коса, чистење четка за чистење

【Висок квалитет】 Косата на четката е изработена од висококвалитетен материјал, кој е мек и удобно; Кос�

DEN 3.33

Холибана 3 Парчиња Држач За Фен За Коса Држач За Подни Вентилатори Држачи За Ѕидни Полици За Фен За Коса За Домашни Миленици Држач За Фен За Фен

Решетка За Организатор На Фен за коса : можете исто така да ја користите за чешлање и дување на косата на

DEN 588.16

Перики Со Бран На Телото На Дозација Со Тресне Ниту Една Чипка Предни Перики Девствени Бразилски Перики Без Лепак Човечка Коса Перики

100% вистинска необработена бразилска девствена човечка коса, без хемикалија, без лош мирис, без мешана с�

DEN 1759.84

Фасцинантен изглед на калијани клип во Брановидна/кадрава Коса Продолжување и перики, Природно Кафеава Златна нагласена

Се вклопува Природно И Совршено Со Сопствената Коса Ажурирајте Ја Фризурата, Додава Моментална Должина

DEN 479.84

3 Парчиња Самолепливи Ролки За Коса, Пренослива Рачка Што Држи Виткачи За Коса, Пренослива Алатка за Стилизирање На Косата, Ролки За Коса СО САМ

Три различни големини : кадравиот комплет е опремен со три различни големини на кадрава коса Можете да к

DEN 1.33

WEEWEE Црни Плетенки Без Јазли Перика 36 Целосна Двојна Чипка Предна Кутија Без Јазли Перики Со Бебешка Коса Црни Рачни Плетени

[Висококвалитетна перика со Плетенки ® WEEWEE ја прифаќа меѓународната напредна Мека чипка и супер лесен в

DEN 1.00

Убавина.H. C 6 Бои Големи Пеперутка Коса Клипови За Жени Девојки Нонслип 90-Тите Мода Коса Стил Џамбо Канџи Клипови Clетски Работи

?①Модерен И Удобен, УбавинаКомплетот клипови за канџи за пеперутки доаѓа во 6 мат клипови во пастелни бо

DEN 1.00

Орадрем Лесна Автоматска Декорација На Коса Плетенка Стајлинг САМ Алатка Електрична Фризура Алатка Подароци Убавина Моден Салон Комплети

1x автоматско Коса Плетенка Машина Калем намотка комплет : 1 х Влечење Влакно; 1 Х Центар Пост; 1 х Лизгачки

DEN 2.33

Четка за коса со перничиња од Vipsk, пластична разнобојна уметничка илустрација, соодветна добра масажа и анти статична четка

GPPS пластика, покрај воздушната перница, сите пластика се отпечатени Масажа за масажа на воздухот со пер�

DEN 207.84

КСУАНФЕНГ 9цр18 челик ножици За Коса со висока Цврстина 6-инчен Вграден Фризерски Фризер За Сечење Ножици За разредување Ножици

Сетот за професионални берберски ножици од десната рака е изработен од парче професионален челик 9цр18 с

DEN 318.08

2 Парчиња Буфантни Капачиња Цвеќиња Од Тропска Палма Прилагодливи Работни Капи Капа За Чистење На Опашката Со Скринчи За Коса Со Лак

100% Полиестер Затворање на врвка Машинско Перење Конска Торбичка И Дизајн На Копчињаза долга коса, торби

DEN 2.00

ДИЗАЈН FAB.ME Третман За Отсуство | Повеќекратно Отсуство Во Регенератор За Кадрава Коса | Лесен Спреј За Сув Регенератор За Коса

ЛЕСНО УСЛОВИ за ПОСЈАЈНА КОСА вратете ја вашата младешка и прекрасна коса со FabME мултикорист остави во �

DEN 1281.60

Аномалија-Нега На Коса Нежен Шампон Сулфат Слободен Рузмарин И Грејпфрут | Сулфат слободен &засилувач; Парабен Слободен | За Жени

Тежок за натрупување, но лесен за вашата коса, нашиот Нежен Шампон ја чисти вашата коса и скалп, отстрану

DEN 156.64

Tcotbe 2 пакувања што се разгледува чешла жени чешел за коса, симпатична рачка за стилизирање чешел фино заби коса облекување

Премиум материјал : Делот за чешел за коса е изработен од ABS материјал, а делот за рачката е изработена од

DEN 95.68

Невидливи Мрежи За Коса И Сет За Иглички За Коса Во Форма На Буквата У/Комплет За Обликување На Пунџа За Коса со 50 парчиња Еластични

?®Висок Квалитет : овие мрежи за коса се направени од најлонска еластична чипка, која може да се протега �

DEN 2.67

Рофра Перики Коса За Жени Плетенка Долга Афро Плетенка Чипка Предни Перики Плетенки Извртени Синтетички Перики Совршени За Секојдневно

Нашите перики се погодни за многу прилики, што ви носи гламур и нова убавина Совршен за секојдневна упот

DEN 2365.76

Волорија Машки Тупи 10 х8 Човечка Коса Тенка Кожа Фризура Перики За Замена На Коса Моно Чипка Нето Основа За Мажи 21 Пепел Русокоса

1100% девствена човечка коса тупи за мажи, доволно мека,благ бран,природен изглед, лесен за стилизирање До�

DEN 3024.00

N/A 6PCS/Поставете чешел за коса за коса Поставете затегнување на четка за коса за стилизирање на четки за коса убавина спа -масажер со

Спецификации на артиклите Големина : 25*7см Пакет : Безбеден пакет Функција : Ескова де Кабело Функција2 : Ч

DEN 740.80

16 ПАРЧИЊА 8 Големи Навивачки Лакови За Коса Држач За Опашка Еластична Лента Рачно Изработена За Навивачки Тинејџерски Девојки Колеџ

Тестирано ОД ЦПСИЈА џамбо 8 инчни лакови за коса со еднобојна навивачка боја се направени со бруто зрне�

DEN 1.33

Човечки Снопови За Коса Директно Снопови За Човечка Коса 1 Пакет 8-38 Инчен Единечен Пакет Бразилска Права Коса Ткаат Коса Човечки Снопови

Материјал за коса : бразилски девствени снопови за човечка коса, Бразилска Девица Права Коса 1 Пакет, Еде

DEN 1652.00

ДНЕВНА линија 7 Професионални Салонски Ножици Фризерски Ножици 7ЦР Челик Сечење Ножици За Коса За Мажи/Жени Сечење За Салон/Бербер/Дома

Премиум : овие професионални висококвалитетни фризерски ножици од нерѓосувачки челик користат прецизн

DEN 448.00

Лариау 6 парчиња Слатки Цртани Клипови За Коса За Девојчиња Каваи Зајачки Цветни Шноли Мала Патка Бил Клипови За Коса Без Свиткување Иглички

⫸Висококвалитетен Материјал : шноли за Коса изработени од издржлив мек мат финиш материјал Има доволно

DEN 1.67