• Обновено
Д-Р ПОДГОТВИ 3 во 1 Загреана Масажа Маска За Очи Сива со 10000mah 5V 3A Пакет Батерии Пакет

Д-Р ПОДГОТВИ 3 во 1 Загреана Масажа Маска За Очи Сива со 10000mah 5V 3A Пакет Батерии Пакет

DEN 447.84

Залиха
Во магацинот.

[10000mah Моќ Банка За Загреана Маска За Очи] Д-Р Подгответе сива загреана маска за очи лежи токму на вашите очи за да понудите оптимална топлинска терапија за ублажување на заморот, сувите очи и напнатоста, помагајќи ви да ги опуштите очите и подобро да спиете Приклучување во нашата моќна банка 10000m Ah, можете да уживате до околу 4 часа трајна смирувачка топлина. [3д Контурен Дизајн] со новиот 3Д ergономски дизајн, чашата за очи е подлабока и поширока, нула притисок врз вашите очи и можете слободно да трепкате и не мора да се грижите дека маската за очи ќе ви ја расипе шминката за очи додека се одмарате. ВО меѓувреме, 3д дизајнот одговара на носот од која било висина и може да ги блокира светлата што го одвлекуваат вниманието за да постигне целосна темнина. [3 Режими На Вибрациона Масажа] постојат 3 прилагодливи режими на вибрации за избор, вклучувајќи нормален режим, режим на слободно време и режим на виталност, задоволување на различни потреби за различни ситуации. Започнете го вашето патување за олеснување на очите Со Д-Р Подгответе загреана маска за очи за масажа. [3x Побрзо Полнење] Д-Р Подготви 10000mah батерија пакет е дизајниран со 2 USB порти во комбинација СО 5 V/3 A излез, обезбедување на вашите уреди СО 3x побрза брзина на полнење од другите традиционални 5v/1a адаптери и моќ банки, секогаш чувајте го вашиот iphone сочни. [USB C Порти] со двојни USB излезни порти, можете да наплаќате за 2 уреди во исто време. Влезот Тип-Ц и микро USB влезната порта се користат за полнење на банката за напојување. Интуитивните ЛЕР индикатори на енергетската банка ќе го покажат статусот на батеријата за време на полнењето. [10000mah Моќ Банка За Загреана Маска За Очи] Д-Р Подгответе сива загреана маска за очи лежи токму на вашите очи за да понудите оптимална топлинска терапија за ублажување на заморот, сувите очи и напнатоста, помагајќи ви да ги опуштите очите и подобро да спиете. Приклучување во нашата моќна банка 10000m Ah, можете да уживате до околу 4 часа трајна смирувачка топлина. [3д Контурен Дизајн] со новиот 3Д ergономски дизајн, чашата за очи е подлабока и поширока, нула притисок врз вашите очи и можете слободно да трепкате и не мора да се грижите дека маската за очи ќе ви ја расипе шминката за очи додека се одмарате.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

cciyu 5pcs Килибар Кабина Маркер Врвот Покрив Трчање Светла Собранието Универзална Солза Стил Кабина Светлина За Тешки Камиони

АПЛИКАЦИИ : Кабина Маркер Светла, Покрив Кабина Маркер светла, Покрив Трчање Светлина, Врвот клиренс све

DEN 1.67

Аисо Камериер Послужавник Коњ Печатење Кожа Накит Коцки Организатор Кутија За Паричници, Часовници, Клучеви, Монети, Мобилни Телефони

Висококвалитетен организатор на лондонски кожен послужавник е изработен Со Висококвалитетна микрофиб

DEN 2.00

Tonpop wallид монтирање LED осветлен огледало за шминка 5x лупа на USB -козметичко огледало 360 ° вртење на вртење на две еднострани

После употреба во домашна бања, хотел и бањата, атрактивен и елегантен дизајн со Make Make by Brass Frame и стакло о

DEN 2.33

Овошје Дуро метар, тестер за мекост/цврстина на овошје, тестер за зреење на магацини и ресторани заедно со сертификат за калибрација

Модел : FR5120; Тестерот се користи за мерење на цврстината на повеќето kindубезни плодови како што се јаболк�

DEN 0.33

WPYYI Преклоплива Корпа За Перење Тркалезна Платнена Торба За Складирање Алишта Валкана Облека Торба За Складирање Дома

Само извлечете ја корпата за перење и таа ќе стои сама и ќе остане исправена долго време, многу удобна и �

DEN 3082.56

Платно Ткаенина Лесна Корпа За Складирање Организатор На Бинтој Валкана Облека Склопувачка Перална Ја Попречува Водоотпорната

`+Големина Дизајн Опис : Големина : Мали : 135 инчи (34 * 42 см) Медиум : 15.6 инчи (40*50 см) Целосна ширина печатење и

DEN 323.20

Шапка Организатор За Бејзбол Капи со 30 Клипови, 3 во 1 Комбинирани И Монтажни Капа Носителот Организатор, Шапка Решетката за

●Висечка Врата И Заклучен Ѕид И Висечки Плакар●нашето складирање капа ја комбинира функцијата на реше

DEN 691.20

Лента за гитара во Нефелибата, гроздобер џакрд вез памучни ленти за гитара со луди коњски кожни краеви за акустични, дојди со копче за

? Нашиот каиш за гитара ја користи лудата коњска кожа, која има дебелина од 2мм, и опремена со прилагодени

DEN 1.33

Тоа Е Во Мојата Днк Кубанско Знаме Божиќна Капа Дедо Мраз Капи Украси За Новогодишна Елка Подароци За Одмор За Возрасни Жени

✿ Капа за возрасни : 43,5 х 29,7 см / 17,1 х 11,7 инчи, растеглива, една големина одговара на повеќето возрасни ✿ О

DEN 0.67

Филм за заштитник на екранот Puccy 3, компатибилен со Fire HD 10 Kids Pro Tablet 2021 11 -та генерација Gen 11 Kids Model 10 TPU чувар (Не заштитени

Ве молиме, внимавајте дека заштитник на екранот е флексибилен пластичен филм, а не калено стакло TPU мате�

DEN 2.67

Кабилок 3 еез Канистер, Дизајн На Ресторан За Храна Со Нордиска Фотографија Керамика За Загревање На Куќата Декорација На Тенџере Со

керамика Чај Кутија Канистер : има добро значење, што значи дека добрите работи доаѓаат во парови Куќа Д�

DEN 0.33

Табела Фанови Мини USB Биро Клип Вентилатор, Мал, Но Моќен, Личен USB Биро Вентилатор, За Домашна Канцеларија Спална Соба Маса

[2 Во 1 Вентилатор За Клип И Биро ] : Овој разноврсен USB Вентилатор ги интегрира дизајните на работната мас�

DEN 803.52

Хгввнм Рачно Плетени Предиво Бесмртни Цвет Букет Предиво Материјал Во Собата Капчиња Подарок Предлог Декор Орнаменти

Доволен материјал, Подготвен за ткаење ви овозможува лесно ткаење Сите рачно изработени со капчиња, ќе �

DEN 776.00

Рикинги Корални Руно Чистење Крпи 1 Пакет Кујнски Садови Супер Абсорбента Нелепливо Масло За Перење Брзо Сушење Садови, Беж

● КРПИ за САДОВИ ЗА кујна Опремен со врвен квалитет корално руно Крпата за садови ќе ви овозможи да кор�

DEN 31.68

Гумен За туширање За Стаклени Врати, Гумен Прозорец За Автомобил За Туш Стаклени Врати Плочки Огледало, Нерѓосувачки Челик, Рачка Што Не

●Спецификации на производот+нашата должина на сечилото за бришачи за туширање е 10" / 26 см, должината на р

DEN 2.67

Кутија за венчален Прстен, Дрвена Кутија Рустикален Носител На Свадба Носител, 2 парчиња Ретро Контејнер За Свадба Уникатен Држач За Накит Стора

Природен Материјал : Изработен од одржлив материјал од природно дрво, безбеден, квалитетен Гранките од �

DEN 212.32

YPQXYHDA Модерен ЛУСТЕР LED Приврзок Лесен Кристал 4 Прстен Лустер Модерни LED Лустери За Трпезарија Спална Соба Дневна Соба D7. 9-11. 8 -15.7

4 ПРСТЕН ПРЕДВОДЕНА Лустерот Светлосна Боја : кул бела 6500 К Материјал : К9 Кристали Led Прстен Приврзок Све

DEN 3.00

АЛРЕМО Хуангксинг-Цпу Машина Додаток, Струг Чак, 3 Парчиња Висока Цврстина Практична Компактна Индустрија Фабрика За СТРУГ ЦПУ

Компактниот и практичен дизајн го прави чак постабилен 3 парчиња вилица поставени за стандарден К11 160 ча

DEN 1293.92

Џџ Гел Сет за лак За Нокти, Комплет За гел-лак За Натопување, 6 Парчиња Црвено Виолетова Розова Боја Гел Комплет За Нокти,

Лопата на кутикулите Обликувајте го ноктот Исчистете ја површината на ноктите Нанесете го основниот сл

DEN 670.40