• Обновено
Потпис Хардвер 296467 Сили 17 Двостепена Стаклена Полица

Потпис Хардвер 296467 Сили 17 Двостепена Стаклена Полица

DEN 1.67

Залиха
Во магацинот.

Опфатени со Потпис хардвер е 10 година ограничен Изработени од стакло. Стаклена полица е 14 "Л. Калено стакло дебелина 1/4". Колекцијата Со Две полици Калено Стакло Полица Е одличен начин да додадете стил и простор во вашата бања. Одликувајќи се со едноставен, но модерен дизајн, оваа полица е совршена во секој стил дома. Декоративните огради помагаат и во спречување на паѓање на тоалетите. Потпис Хардвер 916738 Карактеристики : Опфатени со Потпис хардвер 10 години ограничен Изграден од стакло стакло полица е 14 "Л Калено стакло дебелина 1/4" Потпис Хардвер 916738 Спецификации : Ширина : 17 "Висина : 15-1/8" Длабочина( Проекција) : 5-1/8 " Број На Полици : 2.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

ssiskcon 3 инчен Кабинет Врата Шарки Тешки Шарка Во собата на 15 Нерѓосувачки Челик Шарка Со Завртки Огледало Полиран 32 Сребро Виткање

100% НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК Исклучително издржлив и загарантиран да трае подолго од евтините шарки на пазар�

DEN 3.33

240 Парчиња 10 Листови Броеви Налепници Броеви На Поштенско Сандаче Самолепливи Винилни Броеви За Престој И Знаци На Поштенско Сандаче

Водоотпорен дизајн : оваа налепница со број прифаќа топло печат, а лепилото е многу добро, не е лесно да п

DEN 2.33

SJYDQ облечена кука, кука за палто, ред закачалки за златни пешкири, кука за облека за бања поставена од wallидови, сет за хардвер за бања, закачалка

Инсталацијата без дупки е погодна за wallидни површини, мазни керамички плочки, метал, мермер и замрзнато

DEN 1655.04

Лулер Мултифункционална Решетка За Складирање Тоалетна Хартија, Кутија За Тоалетно Ткиво, Држач За Тоалетна Хартија Монтиран На Ѕид,

Без нокти и без вежба висечка кутија за складирање НА ТКИВО материјалот ЗА СТОМАЧНИ МУСКУЛИ е достапен �

DEN 3.00

10 Пакет Магнетни Притисни Брава Фати Притисни Да Се Отвори Бравата Притисок Ослободување На Допир Кабинетот Фати За Врати Фиоки

Пакет : 10 парчиња 16 инч / 39* 32* 15 магнетен улов со 50 Парчиња завртки од нерѓосувачки челик Дозволете 13 мм з�

DEN 175.04

Фиока за фиока за мебел со х-гасови, хромирана рачка за влечење, розово златен тон 10 парчиња (muebles gabinete cajón tocador cromado tirar

Материјал : Хром позлатена, легура на цинк; Содржина на пакетот : 10 x Повлечете рачка Име на производот : П�

DEN 716.80

Клхг Држач за Тоалетна Хартија монтиран на Ѕид, Бања Од Нерѓосувачки Челик И Држач За Хартија За Ролна Во Кујна, Држач За Хартиена

Материјал : 304 нерѓосувачки челик Карактеристики : материјал од нерѓосувачки челик, мазен на допир, едно�

DEN 2.33

ВИКАСКИ Простор Во Европски Стил Држач За Алуминиумска Тоалетна Хартија Водоотпорна Решетка За Ткиво Со Бела Боја Закачалка

Со капак во форма на лак, хартијата од влажно ефикасно Никогаш не ' рѓа и пријателски, со најголема сила �

DEN 3.00

Се здобијат Со Морски Сребро Нерѓосувачки Челик Синџир Конектор Вртливата Вилица Двојно Окови-М6 Вртливата Сидро Синџир Конектор

Висок квалитет 304 морски одделение од челик Вртлив сидро синџир конектор за брод Двојна вртлива вилица..

DEN 528.00

ДРЖАЧ ЗА ТОАЛЕТНА Хартија ДОИТОЛ Со Полица За Телефон Нерѓосувачки Челик Држач За Складирање На Диспензерот За Ролна Од Тоалетна Хартија Од

Држач За Хартиена Крпа за Монтирање на ѕид : Одликувајте мермерна полица за складирање, мазна по површин

DEN 841.60

X-Dree 2 парчиња алуминиумски wallидови за бања за бања држач за облекување на куки за закачалка злато тон 85мм (2 Piezas de aluminio de

Име на производот : кука за облека; боја : златен тон Материјал : алуминиум; големина : 8,5 x 5,5 x 1,4cm / 3,3 "x 2,2" x 0

DEN 156.96

4 куки мат црни куки за пешкир за бања монтиран wallиден лепило тешка фарма куќа бања палто стап на решетката капа wallид кука леплива

【Широки апликации】 : Нашата решетка за куки за крпа за бања може да се инсталира во вашиот влез, бања, хо

DEN 351.84

Комплет за ламинат од челик Sedorti, 1-1/4 Широко тело, мало заклучување на заклучување на тешки, заклучени со слични удари, заклучување

11 / 4 "Широк ламинат од ламинат челик, 4 капкани со 8 исти клучеви Ламинирано челично тело го прават заклуч�

DEN 207.84

Зцмеб Креативна Ѕидна Кутија За Ткиво За Бања Спална Соба Ноќни Штандови Маси Складирање Бесплатно Удирање Тоалетна Хартија 116/5000

Погоден за Употреба : Стандардна тоалетна хартија / деловна / семејна ролна / ткива, без цевки / без карто�

DEN 1.00

Цвеќиња Кристални фиоки за фиоки на кабинети копчиња за кристално стакло копчиња за фиоки влече кабинет рачка хардвер црна 4 парчиња

Висококвалитетен материјал : Направен од сунѓер, материјал од Оксфорд, нашата торба за шминка не се крши

DEN 3.33

Индустриски Тешки Фиоки Слајдови Железнички Со Заклучување, 3 Делови Целосно Проширени, Неми Топчести Лежишта, Носивост 265 фунти, Странично

● Тешка Работа : максималното оптоварување може да достигне 265 килограми / пар Погоден за секоја инстала

DEN 280.00

Ѕид Монтирани 2-Слој Тоалетна Хартија Држач Ткиво Хартија Држач Ролна Држач Со Телефон За Складирање Полица Бања Додатоци Ролна Носителот

Овој држач за ролна тоалетна хартија во бањата ви овозможува лесно да користите тоалетна хартија, како �

DEN 0.67

WSSBK Штала Врата Хардвер Црна Рустикален Јаглероден Челик Лизгачки Штала Врата Внатрешни Остави Во Облик На Ролери За Една Врата

Лесен За Инсталирање : сите додатоци и чекорпочекор инструкции со вклучени слики Долга Лизгачка Шина : в

DEN 990.40

Полица Загради 4 Пакет Тешки Пловечки Должност 5.5 l x 4.0 H x 1.5 W Бели Метални Полици Ѕид Монтирани Рустикален Железо J Полица

Тешките држачи за пловечки полици се совршени за вашите отворени полици И можат да издржат до 110 фунти / �

DEN 431.52