• Обновено
Симпатична Цвет Туш Завеса Куки, Сјај Во Мракот, Прилично Цветни Тематските Домот Бања Декор, Розова

Симпатична Цвет Туш Завеса Куки, Сјај Во Мракот, Прилично Цветни Тематските Домот Бања Декор, Розова

DEN 207.84

Залиха
Во магацинот.

Вклучува 12 парчиња креативни куки за туширање во форма на цвет Изработени од нерѓосувачки челик и смола за стил и издржливост. Одлични декоративни додатоци за собни бањи, детска соба и спална соба. Силни куки во форма на буквата с, мазно лизгање, без заглавување и без проблеми. Лесен за инсталирање и обезбедување стилски начин за држење на завесата за туширање. Во светлината, цвеќињата се непроѕирни розови и во мракот, тие блескаат слабо како светулки. Овој комплет за куки за туширање со пролетна градина има симпатичен, креативен и забавен дизајн и гарантирано ќе ја разубави вашата бања што додава гроздобер допир во бањата. нашите елегантни, уникатни куки за завеси за туширање дизајнирани да обезбедат совршен акцент на вашата када или туш додека цврсто ја држите завесата за туширање во секое време. создаден од издржлив полирезин и метал, овој комплет содржи 12 прстени за туширање кои ќе ја задржат завесата во вашата бања на своето место. да не се грижите за тоа ќе добие ' рѓа поради неговата висока издржливост во влажната средина. дефинитивно вреди да ја декорирате вашата бања и да уживате во времето за капење! одговараат гроздобер, излитена шик, антички, рустикален, куќа, фарма и ретро земја живеат декор. Ако се извалкаат, лесно можете да ги исчистите со мека, влажна крпа. спецификација и карактеристики на производот : издржлив и долготраен дизајн кој нема да се откачи или скрши кога ќе се стави умерен стрес на завесата.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Пенгфеи Када Кади Послужавник, Водоотпорен Бамбус Прилагодливи Организатор Послужавник, Бања Када Полица За Складирање За Вино Стакло

€ПРОДОЛЖУВАЊЕ НА ФИОКАТА quiseral проширување одговара на последниот када лента некогаш ќе треба овој пос�

DEN 3.33

Обоени цветни море печати меки ултрафинирани влакна Брзо сушење пешкир за капење, висока апсорпција на вода за апсорпција на вода,

Опис на дизајнот : Уникатниот и привлечен дизајн ви го олеснува да се истакнувате на плажа Оваа исклучит

DEN 1.67

Пешкир 3 Парче Постави Дебели Возрасни Цевка Врвот Памук Пешкир Плажа Пешкир Бања Сауна Соба Домаќинство Пешкир Хотел Бања Пешкир

Памук Материјал : памук Триделен костум (една крпа, една крпа, една шамија) Грам тежина : 630 грама крпа за к

DEN 2.00

иневгого Китови Делфини Бранови 2 Пакет Памук Држач За Топка Организатор Диспензерот Пластични Контејнери За Складирање Со Капаци

●Материјал}овој држач за памучни топчиња е изработен од пластична ПС, проѕирен пластичен материјал со �

DEN 708.80

Креативна Полица За Фен ЗА Коса НА XJJZ-Складирање На Висечка Решетка За Бања за Фен, Пегла За Виткање, Пегла За Коса, Четки Стојат Држач

Ексклузивен дизајн како универзална кука за фен за коса, футрола за фен за коса отпорна на ' рѓа, 3 големи

DEN 2.67

Полици за складирање на полиците за бања, катче за туширање, монтиран туш за туширање, ротирачки бања решетката бесплатна организатор

Дизајнот со куки го прави капацитетот поголем и може да стави повеќе работи Направено од високо квалите

DEN 279.20

Сет За Пешкири За Печатење Со Ленти ЦДЈУФ, 1 Големи Крпи За Капење, 1 Мала Крпа За Капење, 1 Крпи За Раце Меки Памучни Високо Апсорбирачки

Тип : Крпа За Капење Форма : Правоаголник Постави Тип : ДА Карактеристика : Машина За Перење Овој пакет со�

DEN 3.33

Амбесон буква Б Керамички држач за четки за заби, шарен дизајн на мелодија капитализирана Б втора буква Азбука Апстрактна готска,

Вашата набавка ќе им помогне на жртвите на неодамнешните големи земјотреси во Турција, бидејќи ние дони

DEN 1.67

Нуни Силиконски Тоалет Четка Додатоци Одводни Тоалет Четка Ѕид Монтирани Домаќинство Бања Додатоци Во Собата (Боја: Е, Големина

Преглед на производот : Тоалетна четка со Долга рачка двострани пп влакна, чистење на тоалетната чинија

DEN 1.67

Аниме Пешкир За Плажа Брзи Суви Крпи, Цртан Филм Патување Пешкир За Плажа За Столици За Плажа, Брз Сув Базен За Бања Спортски Патни Крпи

●МАТЕРИЈАЛ● Нашите слатки крпи за плажа се изработени од уникатна ткаенина од микрофибер, која е супе�

DEN 2.00

Неродеко Чаши За Еднократна Употреба Чаши За Еднократна Употреба Контејнери За Кафе Решетка За Чаши Практичен Организатор На Чаши За Домашно

Можете лесно да ја купите оваа практична решетка за складирање хартиени чаши по прифатлива цена Доаѓа в

DEN 665.76

интерхаса! Ѕиден Држач За Диспензерот за Сапун, Диспензерот за Дезинфекција на Раце 800мл,Компактен Електричен Фен за Раце со Хепа Филтер,

●Елегантен Диспензер За Рачен Сапуновој диспензер за сапун за монтирање на ѕид е изработен од издржлив

DEN 143.84

Диспензери За шампон за туширање Диспензерот За Сапун Монтиран На Ѕид 2 Комори Регенератор Диспензерот За Миење На Телото Поставен Јасно Со

ЛУКСУЗЕН МАТЕРИЈАЛ ОД ВИСОКА КЛАСАшампон и ѕиден диспензер за регенератор, изработен од пластика ЗА СТ�

DEN 1.00

ЕДОСА Држач ЗА Четка ЗА Тоалет За Домаќинство Четка За Чистење Тоалет Монтирана На Ѕид Бања Со Мека Коса Со Долга Рачка Четки За Чистење Тоалетна

Висококвалитетната мека волна (термопластична гума) има висока цврстина и може да стигне до аглите и пр�

DEN 684.80

Врзи Боја Пеперутка Држач За Памук Контејнери За Бањи Тегли Со Капаци Поставете Тегла Со Тркалезна Подлога За Памучна Топка За Тркалезни

€●ИДЕАЛЕН КОНТЕЈНЕР за СКЛАДИРАЊЕ на ГОЛЕМИНА q : нашите канистри за бања се мерат : 475 (D) СО капак, голем�

DEN 0.33

Декорации за Ноќта на вештерките Ноќта на вештерките Декорации Вино шише светла батерија LED стаклени украси за табела Центар

На кое било место функции, теглата се напојува со исклучени батерии од 3 XAAA, што го прават многу лесен за �

DEN 1.67

МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН Држач ЗА Тоалетна Хартија Бања Кутија За Складирање Решетката Ѕид Монтирани Водоотпорен Тоалет Додатоци Wc Додатоци

Можете да видите колку ткивна хартија останува и да ја замените на време со користење на мултимрежната �

DEN 1.33

Полицата Uxzdx Cujux- туш кади агол не'рѓосувачки челик туш корпа за туширање полици за туширање, тоалети, организатор на рѓа,

Пакет вклучува : ★ 304 форма на не'рѓосувачки челик, процес на полирање, едноставна атмосфера Design Дизајно

DEN 3926.40

Бело Фламинго Птици Море Памук Држач За Брис Контејнери За Бања Тегли Со Капаци Поставете Тегла Со Тркалезна Подлога За Памук За

€_ИДЕАЛЕН КОНТЕЈНЕР за СКЛАДИРАЊЕ на ГОЛЕМИНА q : нашиот држач за памук мери : 475 (D) СО капак, големината б�

DEN 972.80

Ливилан Божур Туш Завеси Во Собата со 12 Куки, Цветни Туш Завеса, Розова Туш Завеса, Убава Туш Завеса Декорација Бања Додатоци, 72

Оживејте го вашиот декор во бањата со оваа цветна завеса за туширање Овие шарени пени туш завеса донесе

DEN 287.84

Mygift Современ бел метал 3-нивоа барови над држачот за пешкири за бања и закачалка за облека, заштеда на простор за заштеда на бања,

Одликувајќи се со 3 хоризонтални шипки за крпи и модерна бела завршница, оваа метална решетка за складир

DEN 1497.60

Чаша за Плакнење во бања, Едноставна Чаша За Матирано Стакло, Четка За Заби И Држач За Паста За Заби Чаши За Пиење Стакларија

ИЗДРЖЛИВ И ЗДРАВ : цврсто конструиран од дебело стакло со премиум матирана завршница за долготрајна упо

DEN 145.60