• Обновено
УСМЈКВЗ 19.7 Ултра Тенок Модерен Тавански Вентилатор СО Лесен Далечински Управувач Затемнувачко Осветлување Со Низок Профил На Рамна Монтажа Тивок Електричен Вент?

УСМЈКВЗ 19.7 Ултра Тенок Модерен Тавански Вентилатор СО Лесен Далечински Управувач Затемнувачко Осветлување Со Низок Профил На Рамна Монтажа Тивок

DEN 4589.92

Залиха
Во магацинот.

€НОВ ДИЗАЈН●Вентилаторските светла ви даваат поприродна светлина и повеќе ветер Сите операции може да се контролираат со далечински управувач, 3 брзини за прилагодување на брзината на вентилаторот, 3 осветлување во боја, прилагодување на температурата на бојата, прилагодување на осветленоста. Вентилаторите и светлата може да се вклучат поединечно. ●Висококвалитетен Материјал●Изработен од висококвалитетен метал, тврд, отпорен на висока температура, мек и униформен. Телото на светилката е составено од хардвер и акрилик. Сечилата на вентилаторот се издржливи СТОМАЧНИ МУСКУЛИ и транспарентни, со голема пропустливост на светлина, едноставни и светли. Светлината е поконцентрирана, а ветерот е посилен. €3-брзина брзина на ветерот fan led тавански вентилатор обезбедува 3 брзини на ветерот за избор : мала брзина на ветерот (мек ветер за спиење), средна брзина на ветерот (пријатен природен ветер), голема брзина на ветерот (супер силен ветер), различни сезони, различни температури, различни Луѓе имаат различни потреби за ветер. Бучава помала од 35дб. [Применливи места] тавански вентилатор неми светла и неми мотори обезбедуваат удобен, безбеден и стабилен сон. Дебелината на сечилото на вентилаторот може да достигне 3мм за да се обезбеди нормално и безбедно функционирање на вентилаторот. Погоден за спални соби, дневни соби, кујни, трпезарии, ходници, простории за учење, читални итн. Површина на зрачење : 10-20 степени. ●Гаранција И Услуга Q преку Европска СЕ сертификација, FCC сертификација и UL сертификација за да се обезбеди одличен квалитет и безбедност. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте не веднаш. Ќе ви се вратиме што е можно поскоро во рок од 24 часа. карактеристика : вентилаторите на Лустерот изгледаат стилски и едноставнолесната боја и брзината на ветерот може да се прилагодат СО далечински управувач LED изворот на светлина заштедува енергија и има долг работен век.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Wenfo Blue 20 парчиња 1/8 ”Шанк конус во облик на конус мелење глави абразивни монтирани камени мелење тркала за глава за дебагирање

【Материјал, големина, форма】 сина циркониум corundum; дијаметар на шанк : 1 / 8 ”(3мм); дијаметар на главата : 1 /

DEN 175.84

Кадимендиум Мрена Бар Фитнес Мат Мрена Бар Фитнес Мат, Спецификација Тежина Бар Рампа За Кревање Тежина Кревање Тежина Бар Рампа

ВО СОГЛАСНОСТ СО МЕХАНИКАТА : 3д дизајн мрена рампа за во согласност со механиката и човечката физиологи

DEN 1.33

Аква ТРУ Карафе | Прочистувач На Вода На Работната Површина Со Ексклузивна Технологија За Ултра Обратна Осмоза Во 4 Фази | Бпа Бесплатно

ДАЛИ ВОДАТА Е БЕЗБЕДНА ЗА ПИЕЊЕ? Студиите продолжуваат да се преливаат Во врска Со Токсините, Хормоните,

DEN 5584.00

Синергија Дигитална Правосмукалка Батерија, Компатибилна Со Правосмукалка Neato Botvac D7, Ултра Висок Капацитет, Замена За Батеријата Neato

Батерија На полнење Компатибилна Со Уредо 2050011 Работи За Правосмукалка Neato Botvac D7 и многу други модели...

DEN 1621.60

ЛАФЛАР НЕКС 3Д ШАЈКА, Рачно Изработена Долга, ХЛОНГ Должина Акрилна Лажна Преса На Нокти Со Лепак За Нокти, Стап За Маникир, Мини Датотека

Исклучителни и трендовски стилови : Nex Press на Ноктите беа дизајнирани и изработени со убавина и удобност

DEN 2.67

Doitool wallид монтиран куки држач за метли Пластична мелка држач за метли мелки за лепило без лепење без дупчење анти -лизгачки

Неговиот елегантен и модерен изглед ќе го комплиментира повеќето украси за кујна и бања, ќе додадат пов�

DEN 769.60

Zkxyffs жени отворени пети на пети Еспадрили Фустани платформа Сандали се лизгаат на еластични каили за каиш на глуждот, канали

Увезени Сандали на летни плажа на Bowknot Петици мерки приближно 3,93 " Тема : женски еспадрил клинови клинови

DEN 255.68

Кутија за организирање на датотеки со склопување со складирање на датотеки за декоративни ленти за капаци за висечки папки за канцелариски

【Склопувачки】 дизајнирани да одговараат на украс и стил на ентериер во која било просторија во канцел�

DEN 3.00

Машка работа со карго шорцеви со средно-половини со мулти-џеб шорцеви случајни спортови панталони за пешачење риболов риболов шорцеви

100% памук Направени во САД и увезени 【За забрзување】 Забрзување : 37 работни дена Стандардно време на исп

DEN 0.33

Ватфлова глава за туширање под притисок, фиксна туш -глава 5 функции со прилагодлив спој на топката од месинг, специјално искуство

Постојат 5 режими на спреј Различен режим може да се прилагоди според вашите потреби Отстранлива посебн

DEN 0.33

12 парчиња за еднократна употреба за завојување за завојување, машинска лента за зафаќање, атлетски завој, 2 x 5 јарди, лента за зафаќање на

1package Пакувањето на лентата за зафаќање на тетоважата вклучува12 ролни со само лекав пакување на завој : 1

DEN 175.84

Тв Подот За 50-99 Инчни Екрани, Универзален Држач ЗА МОНТИРАЊЕ На Подот СО Прилагодување На Висината, ШТЕДЕЊЕ ПРОСТОР СТОЕЧКА Монтажа

КОМПАТИБИЛНОСТ ова е држач за монитор Одговара на повеќето Телевизори од 5090 инчи, максимално лежиште 55

DEN 5520.80

Fizdi чадор стојат метал ковано железо, шуплива чадор кофа за хотели за домаќинства, 3 куки за да висат преклопни чадори/злато/26x58cm

Големина : (Приближно) 20,5x55cm, 26x58cm, ве молиме бидете сигурни да купите, штандот за чадор ќе ве направи задо�

DEN 1400.00

MTSDJSKF секси резервоарот врвови за жени, графички печатено преголем моден резервоар за врвни женски тенк за врвови за спортски тенк

95% полиестер, 5% спандекс Мека и удобност за носење Стандард за испорака : 712 дена; Забрзано : 35 дена...

DEN 2.33

Далас знаме за печатење ТВ далечински организатор за контрола на кутии за контроли PU кожа 5 прегради контејнер за складирање

Материјал : ТВкутијата за складирање на далечински управувач е изработена од внимателно изработена вис

DEN 2.67