• Обновено
1 ПОВЕЌЕ Тројни Слушалки За Слушалки За Уши Со Висока Резолуција, Звук Управуван Од Бас, Микрофон ЗА МЕМИ, Далечински Управувач, Висока Верност за Паметни Телефони/К

1 ПОВЕЌЕ Тројни Слушалки За Слушалки За Уши Со Висока Резолуција, Звук Управуван Од Бас, Микрофон ЗА МЕМИ, Далечински Управувач, Висока

DEN 1097.60

Залиха
Во магацинот.

Тип : Во Уво Должина : 125 см. Приклучок : 3,5 мм. Фреквентен Опсег : 20-40, 000 Hz. Чувствителност : 99 дб. Три Возачи-Овие Слушалки Имаат Две Избалансирани Арматури И Посебен Динамичен Возач. Заедно Тие Даваат Исклучително Прецизно Искуство За Слушање Со Ненадмината Динамична Моќ И Јасност Од Длабок Бас До Крцкави Височини. Забелешка на производот : Ако големината на врвовите на слушалките не одговара на големината на ушните канали или слушалките не се носат правилно во ушите, можеби нема да ги добиете точните квалитети на звукот или перформансите на повикот. Променете ги врвовите на слушалките на оние што поцврсто се вклопуваат во вашите уши. Подесено Од Инженер За Звук Добитник На Греми Награда-1 повеќе Соработуваше со Меѓународно Признатиот Продуцент, Миксер и Инженер За Звук Лука Бернард За Да Го Усоврши Последното Подесување за Да Испорача Прецизна Претстава за Наменетиот Звук на Вашиот Омилен Уметник. Удобен Ergономски Дизајн-Косите Аголни Ушни Фитинзи Природно Одговараат На Вашите Ушни Канали. 9 Комплети Вклучени Големини На Врвовите На Ушите Обезбедуваат Соодветно Вклопување За Сите. Тие Се Поудобни И Со Помала Веројатност Да Испаднат, Ослободувајќи Ве Да Уживате Во Вашата Музика. Интелигентната Технологија За Контрола-Далечинскиот Управувач Во Линија Е Погодно Лоциран Што Ви Овозможува Без Напор Да Ја Контролирате Јачината На Звукот, Да Избирате Песни И Да Примате Повици. Супериорниот Микрофон Мемс Самостојно Постави Жици За Заземјување За Да Ја Елиминира Статиката На Вкрстен Разговор И Позадина. Три Возачи-Овие Слушалки Имаат Две Избалансирани Арматури И Посебен Динамичен Возач. Заедно Тие Даваат Исклучително Прецизно Искуство За Слушање Со Ненадмината Динамична Моќ И Јасност Од Длабок Бас До Крцкави Височини. Забелешка на производот : Ако големината на врвовите на слушалките не одговара на големината на ушните канали или слушалките не се носат правилно во ушите, можеби нема да ги добиете точните квалитети на звукот или перформансите на повикот. Променете ги врвовите на слушалките на оние што поцврсто се вклопуваат во вашите уши. Подесено Од Инженер За Звук Добитник На Греми Награда-1 повеќе Соработуваше со Меѓународно Признатиот Продуцент, Миксер и Инженер За Звук Лука Бернард За Да Го Усоврши Последното Подесување за Да Испорача Прецизна Претстава за Наменетиот Звук на Вашиот Омилен Уметник.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Сензор за движење Lustrlach, надворешно wallидни светла, бел модерен надворешен LED wallид, монтажа со прилагодлива глава за ламба за

Ова е LED возач / единица за напојување во комбинација со сензор за инфрацрвено движење Свртете го капако�

DEN 2.67

Кутија за Складирање на јлидс Преклопен Организатор Со Голема Рачка на Прозорецот Постелнина во Плакарот во Спалната соба )

*** Транспарентниот дизајн на панелот на прозорецот ви овозможува практично да "ѕиркате" и лесно да ги гл�

DEN 1067.04

Томура 2-во-1 вшмукувачка млазница автомобил безжичен вакуум чистач, 6000pa Висок режим на вшмукување, преносен правосмукал вакуум

▶【About this Item】 : 【The mini cordless handheld car vacuum operating time varies of the dependings on the cleaning load】Packing List ▶1*car vacuum cleaner[filter is included], 1

DEN 3.00

Модна торба што носи пакет за половината, електрични завртки за торбички за вежбање, нокти, дупчал метални делови, риболов, алатка

Кожа торба за појас на алатки Материјал : Cowhide Цел : Складирање на алатки Карактеристики : Преносни, силни

DEN 3.33

Шангкаи Безжична Столна Ламба На Полнење, ПРЕДВОДЕНИ Надворешни Преносни Биро Светилки 5000mah Батерија Управувана 3 Бои Без Чекор Затемнети

●Пренослива Столна ламба за батерии q : малата безжична работна ламба изградена во батерија на полнење �

DEN 2.33

Мјвдп Европски Стил Отворено Предводена Светлина Ѕид Светилка Градина Двор Колона Главата Светилка Вила Светилка Отворено Водоотпорен

Материјал : умрелеано алуминиум + стакло Изработен од леан алуминиум, тој е водоотпорен и отпорен на ' рѓ�

DEN 3.00

Скала модел на автомобили за Toyota GR Supra diecast легура модел на автомобил со метал со звук светло повлекување назад 1/32 пропорција

[Алуминиумски модел автомобил] : Алуминиумски материјал, гумени гуми, висококвалитетни и прецизни канце

DEN 704.00

Quiusuo линеарен тахометар за брзина со голема прецизност на брзината на брзината на брзината на брзината на брзината на брзината на брзината

Функција на индикатор за ниска батерија Функција за мерење на растојанието Функција на печатачот со Bluet

DEN 2.67

Долу ананас Прилагодени комплети за сликање со дијаманти за возрасни околу целосна вежба 5D DIY по број за декор на домот на wallидот

Комплетите за сликање со дијаманти, има многу обоени дијаманти, 1 сликарско платно, 1 * дијамантско лепил�

DEN 287.84

ANPTTHT Силиконски Цевки 1.5 mm id x 3mm Од Храна Одделение Висока температура Чиста Силиконски Црево Цевка Јасна Цевка За Домашна Подготовка

Транспорт на гас и течност, како што се домашна подготовка, течен третман, поврзување на вентилот за одв�

DEN 2.67

Kigai Green Leaves STOSS држачи за кујнски држач за памучни тенџере сет од 2, отпорни на топлина кујна кујна топли влошки за готвење

Големина Нашите држачи за држачи од 2, достапни во две различни големини : 18 см (709in) / 24cm (9,45in), голема гол�

DEN 1.33

Пардик Ден на в Valentубените кучиња двојка голф -пешкир за торби за голф со клип за мажи и жени додатоци за голф смешни голф подароци за

【Висок квалитет】 100% полиестер Овие голфкрпи се изработени од висококвалитетен микрофибер, кој е супер

DEN 3.00

X - DREE 3mm x 5mm Dia Висока Температура Отпорни Силиконски Цевки Црево Гумени Цевки Црвено 1m Долг (Tubo во gomma на tubo flessibile во силиконски

Земја На Производство : КИНА; Материјал : Силиконска Гума; Нето Тежина : 18гр Внатрешен Дијаметар : 3мм / 0,12

DEN 1369.60