• Обновено
WJCCY Дигитални Транспортер Агол Пронаоѓач Инклинометар Електронски Ниво 360 Степен со / Без Магнети Ниво Агол Наклон Тест Владетел 400mm

WJCCY Дигитални Транспортер Агол Пронаоѓач Инклинометар Електронски Ниво 360 Степен со / Без Магнети Ниво Агол Наклон Тест Владетел

DEN 0.33

Залиха
Во магацинот.

Прецизност : 0,1°, опсег на Мерење од 0~360° Флип-ап ЛЦД, читање секогаш во исправена положба. Држете ја функцијата за замрзнување на мерењата, Апсолутно мерење и релативен разговор за мерење. Автоматско исклучување. Мери прецизни наклони во степен или мм/м (до 100мм/м). Прецизност : 0,1°, опсег на Мерење од 0~360°. Флип-ап ЛЦД, читање секогаш во исправена положба. Држете ја функцијата за замрзнување на мерењата, Апсолутно мерење и релативен разговор за мерење. Автоматско исклучување. Мери прецизни наклони во степен или мм/м (до 100мм/м). Прецизност : 0,1°, опсег на Мерење од 0~360°.Флип-ап ЛЦД, читање секогаш во исправена положбафункција за замрзнување на мерењата, Апсолутно мерење и релативен разговор за мерење.Автоматско исклучување.Мери прецизни наклони во степен или мм/м (до 100мм/м).Спецификации : Резолуција : 0,1°29,4 Точност : 0~90°€0,1°; Остатокот ® 0,2°Опсег : 4 x 90° (0~360°)работна струја : 2000 часидимензија : околу 41,5 x 5,0 x 2,0 см (L x W x H)Забелешка : Во оваа врска, за сребрената боја, продаваме две верзии на транспортерот. нивната единствена разлика е со магнети на задникот и без магнети на задникот. ве молиме, бидете внимателни кога ќе ја изберете саканата верзија. црвената боја има магнети на списокот со задникот : 1 х Дигитално ниво со дигитални инклинометерноти : 1.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

5d дијамантски сликарство целосна вежба црвена усна жена DIY комплети за возрасни деца, опип-кристал ринестон занает за домашен wallиден

❀ 【Вовед во производот】 : Комплетот за сликање на дијаманти е целосен тип на дијамант; Две опции за диј�

DEN 735.84

Божиќна закачалка за венци, прилагодлива закачалка за венец за влезна врата 15 -25, 20 bs метални венчални закачалка за закачалка за кука

Божиќни украси : Божиќна закачалка од 1525 инчи Притиснете го копчето на закачалката за венец за да ја при�

DEN 0.33

ПАНДАР ЗА ПОЛИЦИЈА НА ДРВЕНА МЕТАЛНА РАБОТА 20 парчиња 6 150мм со стапка на шкурка суво пескарење шкурка од шкурка од 60 до 1200 шкурка

Многу погодно за ракување со секакви фрагментарни работи и мали поправки Големина : 6 инчи (150 мм) Грубо ж�

DEN 2.67

Сет на сложувалки од 50 парчиња u-shank сложувалки, изведувач собрани HCS/HSS Jig Saw Ship поставени со куќиште за складирање за дрво, пластика

Супериорна вредност : Зошто да платите 5 $ 10 $ по сечило? Нашите Saw Blades се совпаѓаат и го надминуваат квалит

DEN 239.84

Заклучување на куќиштето и куќиштето на парагонот со стенд-cta со заоблен куќиште за заклучување на вратот и метал, за iPad 7-ми/

Опфатен затворен затвор за заклучување Заоблен метал од 45 степени 360 ротација за портрети и прикази на п

DEN 2.00

Wangxiaoyue кутија за складирање Десктоп дрвена повеќеслојна складирање на кабинет за складирање Тип козметика за завршување на канцеларијата

Производите се производи со висок квалитет, ние сме посветени на обезбедување на најдобра услуга, може �

DEN 2.33

Десктоп за кутии за складирање може да се прилагоди 4 слоја на вертикална транспарентна папка со повеќе функции домаќинства А4 канцеларија

Производот е изработен од пластика и има добра цврстина, отпорност на пад, отпорност на пресврт, издржли

DEN 2.33

Налепници 20 парчиња по пакет седум водоотпорни џуџиња Шарени естетски винил лаптоп браник автомобил велосипед со вода шише

Големина : 2,2 инчи x 2,2 инчи x 20 компјутери Печатено во САД со само највисоки квалитети за да се обезбеди до

DEN 2.00

Чинија со путер со капак и нож, сад со путер за countertop, чувар на путер за путер од Источен Запад, Чувар на путер за фрижидер (Сина)

Интегриран дизајн сад со путер со размавта Лизгачки дизајн, акрилен капак и пластична решетка за путер,

DEN 303.84

Заменски филтер за замена HEPA сет 1+4 компатибилен со Хантер HP800 Мулти просторија Голема конзола прочистувач на воздухот,

Highquality Replacement HEPA Filter Kit (1 HEPA + 4 Carbon PreFilters Fully Compatible with Hunter HP800 Multi Room Large Console Air Purifier, Part Number HHF800VP HPF800 HEPA Remove large

DEN 1137.60

Doitool Електрична преносна рака потопла 1 сет гума шише со топла вода со кадифен ракав за капакот на копирање топла вода торба

Оваа ефективна торба за топла вода можете да ја купите по прифатлива цена Дајте им на пријателите, семеј

DEN 2.33

Тофику бела табла суво бришење на суво избришување одговор на лопатка за постигнување бели табли рачни бели одбори Одговор на табла за лопата

Одговор за играта на играта суво бришење на отпадоци, оценувајќи бели табли, рачни бели табли, одговори �

DEN 150.24