• Обновено
360 Фото Кабина Автоматски Ротирачки Видео Грамофон Фотобут Камера Панорамски Снимање Платформа Фотографија Селфи Материјали ASPZQ

360 Фото Кабина Автоматски Ротирачки Видео Грамофон Фотобут Камера Панорамски Снимање Платформа Фотографија Селфи Материјали ASPZQ

DEN 872.00

Залиха
Во магацинот.

Зошто да купите 360 Фото Кабина?●360 Фото Кабина Машина може да биде широко се користи За Изнајмување, Свадба, Настан, Партија, Божиќ360 фото кабина ви помага да снимате ротирачки видеа со бавно движење од 360 степени под кој било агол што го сакате. ●Поддржете многу уреди можете да го прилагодите ротирачкиот стап под повеќе агли за да ги задоволите вашите барања за снимање.360 кабина за камера доаѓа со ротирачка прилагодлива рака и светло за селфи прстен, што може да поддржува паметни телефони, i Pad, Go Pro и други dslr камери. ●Лесна за Контрола ● 360 машината за кабина за камера може автоматски да реализира вклучување/исклучување, рикверц, забрзување/спуштање од далечинскиот управувач и центарот за контрола на итни случаи. ①Стабилен И Прилагодлив Кабината е постабилна, а видео ефектот е подобар.360 врти фото кабина за партии опремени со 8 прилагодливи нога влошки за да се прилагодат на нерамна земја. Можете да користите завртки за прилагодување на аголот на ротирачката шипка и прилагодување на растојанието до платформата. ● Погоден за многу празници, нова Година, Велигден, Денот на Мајката, Денот на Вљубените, Ноќта на Вештерките, Божиќ, Денот на Благодарноста, Денот На Независноста, Денот На Детето, Денот на Трудот, Денот На Таткото, Денот на Младоста, Црниот петок, Сајбер понеделник, Бадник, Денот На Жената, Денот на Шегата, Родендени, Годишнина Од Свадбата. Пренослив Врти 360 Степен Фото Кабина За Свадбени Настани Бавно Движење Пренослив 360 Степен Спин Камера Фото Кабина 360 Самоуправа Платформа Фотобутматеријал : Алуминиум/Челик/Дрвена табла боја : Црн Погоден за : Спортска камера/дигитална камера/dslr камерамоторизиран 360 степен Ротационен Куршум Време Ефективноприфатен мотор и серво систем во насока на стрелките на часовникот и Прилагодување На Брзината спротивно Од Стрелките На Часовникот Прилагодлив Агол На Камерата Прилагодлива Висина На Камерата Прилагодлив Челик И Алуминиумски Материјал Цврста И Стабилна Висока Носивост ве молиме изберете ја големината кога нарачувате, Благодарам!50 см може да собере 1-2 луѓе 68 см може да собере 1-3 луѓе 80 см може да собере 1-4 луѓе 100 см може да собере 1-5 луѓе чпп : п : гледам на страницата што ја спомнавте дека правите прилагодување на логоа, како функционира тоа ?О : само испратете ни го вашето лого, ние ќе печатиме и лепиме на плочата, за едноставно лого ќе биде директно печатење на свилен екран на плочата, за логото во боја ќе биде компјутерско печатење и лепење, благодарам.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Lovmooful Компатибилен за Iphone 11 Случај Јасен Симпатичен 3D Сјај Цвет Цветен Бисер со Синџир За Девојки Жени Мека Tpu Заштитна Девојка

Е компатибилен за е Специјално Дизајниран За Iphone 11 Поддршка Безжично полнење Сеопфатна Заштита●Стилск

DEN 207.84

Туш Главата Четкана Никел, 10 Висок Притисок Дожд Туш Главата и 6 Спреј Поставки Рачни Туш Главата Комбо, Вграден Во Моќ Миење, со

?Елегантен Дизајн Четкана Глава За Туширање Со Никел Со Рачен Спреј нашата комбинација на глава за туши

DEN 959.84

Ланхием Самсунг Галакси С9 Случај, Ип68 Водоотпорен Отпорен На Прашина Отпорен На Удари Со Вграден Заштитник На Екранот, Целосно

1* Ланхием Случај За Галакси С9 1* Крпа За Чистење Микрофибер 1 Упатство За Употреба Ipx8 Сертифициран Водоо�

DEN 3.33

mmknlrm панталони лесни половини плажа панталони долги високи панталони бохо жени печати џебови панталони паднати облека жени

Panенски панталони со високи половини со половината со џебни женски широки нозе панталони, женски високи

DEN 2.00

Шарвгун 1пц Квадратен Правоаголник Организатор На Накит Кутија Ангажман Прстен За Обетка Ѓердан Нараквица Дисплеј Подарок Кутија

Пакување : 1 ПАРЧИЊА Кутија За Подароци За Накит Материјал : Хартија Големина : како на сликата Тип На Арт�

DEN 190.40

Ниуе Дванаесет Соѕвездие Бакар Никел Сребрена Монета Врежана Стрелец Љубов Комеморативна Монета Посакувајќи Љубов Ангел Монета Странска

Материјал : Железо Позлатени Злато Нашата монета е точната големина на вистинскиот долар на слободата и

DEN 112.00

Cabilock Јапонски декор Јапонски декор 7 парчиња стапчиња за јадење, дисплеј решетката јапонски стил керамички стапчиња за јадење, перници,

Избегнувајте стапчиња за јадење директно контактирајте ја табелата и причината, исто така може да биде

DEN 172.16

IPG За Lilliput a7s 7 Екран Камера Поле Монитор Екран Заштитник Невидлив Ултра HD Јасен Филм Заштита На Кожата Против Гребење-Мазна/Само-Лекување/Без

Специјално дизајниран за специфични уреди Лесен за нанесување и лесен за отстранување и повторно нанес

DEN 3.33

Мои Алатки За Трепки-Пинцети За Трепки Со Влакна За Продолжување На Трепките Професионален СЕТ од 4 Изолација, Заоблени &засилувач;

НОВ СОВЕТ ЗА ВЛАКНА : Моите Алатки За Трепки, Бренд од Корпорација Со Вкрстени Рабови нова технологија п�

DEN 1.67

ОЕМ Стакпол Електроникс, Инц Стек Поле Електроникс, Инц РНФ14ФТД499Р, Рес Метал Филм 499 Ом 1% 0,25 в цвс 100ппм/°С Конформално Обложена АКСЛ

ЕУ Ro HS : Во Согласност ECCN (САД) : Ear99 Дел Статус : Активни HTS : 853390 Автомобилска : Нема PPAP : Нема Вредност На От�

DEN 1061.28

Мала Козметичка Торба, Елегантни Торби За Шминка, Торбичка Со Патент, Подароци За Жени, Организатор На Додатоци За Водоотпорна Тоалетна

Водоотпорен МатеријалИзработен од кожа, не грижете се дали предметите во торбата ќе се навлажни, одржув

DEN 1020.80