• Обновено
ЈИЖ Колибри Птица Цветни Црвени Јаболко Цвет Сино Небо 2 Пакет Qtip Држач Диспензерот За Памук Топката Тркалезна Влошки Конец 10 Мл Аптекар Тегла Во Собата За Бања Кан?

ЈИЖ Колибри Птица Цветни Црвени Јаболко Цвет Сино Небо 2 Пакет Qtip Држач Диспензерот За Памук Топката Тркалезна Влошки Конец 10 Мл Аптекар Тегла

DEN 239.84

Залиха
Во магацинот.

Големина : 10,5 (Ж) х 7 (Г) см / 4,13 (Ч) х 2,75 (Г) инчи ; Вклучуваат 2 ставки ; Материјал : пластика ; Печатење : еднострано печатење на страната на телото на конзервата, без печатење на капакот и дното ;. Карактеристика : транспарентен пластичен материјал со директна шема на прскање, горниот капак е опремен со телото на резервоарот, отпорен на прашина и водоотпорен и го штити складирањето; лесна пластика, не е лесна за кршење, потрајна ;. Функција : може да складира забен конец, памучни брисеви, памучни топчиња, памучни влошки, соли за капење, монистра за перење, вратоврски за коса, овошна вилушка, копчиња и други работи, и лесно се зема и чува, додека бањата и масата за облекување се чисти и уредни ;. Применлива сцена : добри декор елементи, додатоци поставени за повеќето дозвола за домашен декор, како што се материјали за тоалет, додатоци за бања, организирање суета, полица, спална соба и други места за складирање, исто така совршени во кујната или канцеларијата. YYZZH Колибри Птица Цветни Печати Црвено Јаболко Цвет Сино Небо 2 Пакет Qtip Држач Диспензерот За Памук Брис Топката Тркалезна Влошки Конец-10 Мл Аптекарска Тегла Во Собата За Бања Канистер За Складирање Шминка Организатор Големина : 10.5(H) x 7(D) cm / 4.75(D) инчи ; Вклучуваат 2 предмети ;Материјал : пластика ; Печатење : еднострани ПЕЧАТЕЊЕ НА СТРАНАТА На Телото На Конзервата, Без Печатење На Капакот И Дното ;Карактеристика : Проѕирен Пластичен Материјал Со Директна Шема На Прскање, Горниот Капак Е Опремен Со Телото На Резервоарот, Отпорен На Прашина И Водоотпорен И Го Штити Складирањето; Лесна Пластика, Не Е Лесна За Кршење, Потрајна ;Функција : може да складира Забен Конец, памучни брисеви, памучни топчиња, памучни влошки, соли за Капење, Мониста за перење, врски за коса, ОВОШНА ВИЛУШКА, Копчиња и Други Работи, И Лесно Се Зема И Чува, Додека Бањата И Масата За Облекување Се Чисти И Уредни ;Применлива Сцена : Добри Елементи За Декор, Додатоци Поставени За Повеќето Дозволи За Украсување На Домот, како Што се Материјали За Тоалет, Додатоци За Бања, Организирање Суета, Полица, Спална соба и други места за Складирање, исто така совршени во кујната или Канцеларијата.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Исцелена Четка За Заби Од Бамбус Основни Четки За Заби Со Конец За Заби Детска Четка За Заби Држач За Четка За Заби Држач За Чаши За Плакнење

Жилет Кади : Исклучителната изработка гарантира практичност и издржливост Држач За четки За заби Бања :

DEN 133.28

Четка За Тоалет во форма На Кит, Четка За Чистење На Тоалет Во Форма На Кит Постави Бања За Домаќинство Без Мртов Агол Тоалетна

Brономската четка за тоалет е професионално дизајнирана за вашата бања, што ја прави вашата бања почиста

DEN 800.00

MapotOfux Vanity Tray, сад за складирање на резервоарот за тоалети, фиока за бања за када од смола, симпатична стилска птици Среќен Божиќ

♥ Димезии 6,3х6,3 инчи или 8х8 инчи ♥ Стилски и елегантен, направен од одлична квалитетна кожа, со прилепув

DEN 2.67

Алаза 2 Пакет Qtip Држач Диспензерот Летање Пауни И Цвеќиња Бања Организатор Канистри За Памучни Топчиња/Брисеви/Влошки/Конец,

Пластика Густа Мазна Пластика : слатките тегли и капаци се направени од густа пластика со мазен раб, за р

DEN 175.84

Беисејд Кујнски Крпи Крпа За Садови Од Лимон И Цвеќе Крпа За Бања Со Прсти Крпа Сино Порцеланско Ретро Сушење На Рацете Мека Памучна Крпа

Материјал : Изработен од полиестер и микрофибер, мек, дише, апсорбира пот и брзо сушење, дизајнот на прек�

DEN 215.84

Зеродеко 10 парчиња кутија за сапун за патувања со капаци за сапун сапун, преносен бар сапун држач сапун сапун сапун сав за сапун сад сапун за

Сапун сапун сапун кутија со капакот чиста бела патувања, салата или складирање погодно за семејни бањи

DEN 2.00

Држач за сапун за сапун за бања за бања, монтиран самостојно лепило без нокти без дупчење држач за држач за сапун заштедувач на сапун, држач за

? Нема алатки, без дупчење, без завртки, без дупки лесни за инсталирање, само излупете го капакот почнува

DEN 3.00

Алаза Хидрогени Акварел Рачна Крпа Јога Теретана Памучно Лице Спа Крпи Абсорбента Повеќенаменска За Бања Кујна Хотел Домашен Декор

Памук Материјал : 80% полиестермикрофибер + 20% памук Големина : 15" х 30 " се одвиваше, нормална големина на ра�

DEN 0.33

Мјвдп Шестоаголна Кожна Кутија За Ткиво Во Нордиски Стил Дневна Соба Спална Соба Работна Површина Рачно Изработена Хартиена Кутија

Елегантен и стилски изглед, лесен за украсување на вашиот дом Микрофибер кожа со јасна текстура и силна

DEN 7290.24

Четка За Тоалет ЛАЗИРО Тпр Силиконска Четка За Тоалет Со Држач За Четка За Тоалет Монтиран На Ѕид Долг Рачен Чистач ВЦ Додатоци За Бања

Компактната големина не зазема многу простор, а елегантниот дизајн одговара на различни стилови на бањ�

DEN 1.67

Кабилок Организатор Алатка за фен за коса за домаќинства CM држачи дома над корпа туш железо кујна врата врата кука за решетки за

Заграда за складирање на фен за коса Погодно е и мултифункционално за луѓето да организираат статии за �

DEN 0.33

ФАЗРПИП Шини За Крпи, Држач За Крпи За Крпи За Бања, Држач За Крпи Монтиран На Ѕид, Решетка За Крпи Од Розово Злато, Држач за Крпи За Бања Со

100% Сосема Нов Квалитет! Крпа Решетката Пешкир Бар Бања Крпа Држач Материјал : Нерѓосувачки Челик Пешкир

DEN 1731.20

Полигонална акрилна табела картичка Свадба Табела Број на картички табела картичка Полигонална DIY дрвена основна седиште картичка DIY

Овие полигони се изработени од висококвалитетен акрилен материјал и се убаво печатени Добрите желби мо

DEN 931.20

Двтел Козметички Организатор Ѕид Монтиран Без Удар Бања Суета Ѕид Монтирани Решетката За Складирање На Кожата Погоден За бања

● ГОЛЕМИНА НА ВКЛОПУВАЊЕ : добро ги чува вашите основни работи за туширање, едноставен е и удобен без да

DEN 614.08

Држач за сапун за туширање сапун за туш држач за туш држач 6 парчиња од не'рѓосувачки челик сапун сапун куќиште за сапун сапун сапун сапун

Standиден сапун Стенд : Висококвалитетен материјал од не'рѓосувачки челик, издржлив, анти, антиоксидација,

DEN 496.16

Алаза 2 пакет QTIP носител на држач Симпатична мачка виси на Hi Meow Организатор за бања Канистри за памучни топки/брисеви/влошки/конец,

Пластика Дебела мазна пластика : Симпатичните тегли и капаците се изработени од густа пластика со мазен

DEN 1.00

Кошница за складирање на корпа за складирање на кутии за складирање на кутии за складирање на корпа за складирање на корпи за решетки - корпа

Боја : 1 поставува црно Материјал : ткаенина Тип на ткаенина : платно Функција : Екопријателски Тип : Кутии

DEN 96.00

Алаза 2 пакет QTIP носител на држач за диспензери луксузни сиви мермерни организатор за бања канистри за памучни топки/брисеви/влошки/конец,

Пластика Дебела мазна пластика : Симпатичните тегли и капаците се изработени од густа пластика со мазен

DEN 3.00

Полица За Бања ЗА Домаќинство КММК,Решетка За Крпи, Полица За Туширање Полица Полн Бакар Сина И Бела Порцеланска Ретро Козметика

1 : заоблено стакло, мазни рабови не ја повредуваат раката, погодна за сите видови стилови на декорација 2

DEN 1.67

Ггцг Електрични Греење Пешкир Бар Бања Пешкир Сушење Решетката Ротациони Интелигентни Пешкир Решетката со 5 Раце И Допир Прекинувач

●Ротационен дизајн ● решетка за Крпи 180 степени ротационен дизајн, флексибилна контролна шипка за крпи

DEN 600.00

Шарени Слатки Бувови Држач За Памук Со Точки Контејнери За Бањи Тегли Со Капаци Поставете Тегла Со Тркалезна Подлога За Памучни

€●ИДЕАЛЕН КОНТЕЈНЕР за СКЛАДИРАЊЕ на ГОЛЕМИНА q : нашиот држач за памук има мерки : 475 (D) СО капак, големи�

DEN 303.84