• Обновено
Фиоби Микрофибер Крпа За Коса Заврши За Дете Брзо Сушење Крпа Апсорбирачка Коса Турбани За Влажна Коса Со Копчиња Жени Девојки Долга Кадрава Коса Пакет од 2, Порток?

Фиоби Микрофибер Крпа За Коса Заврши За Дете Брзо Сушење Крпа Апсорбирачка Коса Турбани За Влажна Коса Со Копчиња Жени Девојки Долга Кадрава

DEN 143.84

Залиха
Во магацинот.

Уникатна Обвивка За Крпи За Коса нашата крпа за коса од микрофибер користи богати бои и светли печатени ткаенини за да го привлече вниманието на девојките Ниту една девојка не може да одолее на големиот шарм на симпатична и уникатна шема. Секое пакување содржи 2 различни бои, тогаш девојките можат да ги споделат детските крпи со пријател или сестра. Крпа за Брзо Сушење турбанот за коса е изработен од абсорбента ткаенина од микрофибер која нежно може да ја апсорбира влагата од детската коса, помагајќи да се исуши природно и намалувајќи го разлетувањето, избегнувајќи оштетување на косата. Особено за деца кои имаат пофина коса и користат фен што е можно помалку. Лесен За Употреба има копче и еластична јамка на секој крај од обвивката за крпи, така што ќе остане безбедно на своето место, а децата можат да прават други работи додека ја сушат косата без обвивка за крпи за коса да падне од главите. Заштеда на вашето време во зафатен ден. Погоден за Сите Видови Коса детската крпа за коса има димензии 25,2" х 9,8", за повеќето големини на глави и различни типови коса, како што се кадрава, права, тенка, густа, подолга коса. Совршен за тинејџер, девојки и жени кои имаат фина коса. Тоа помага да се намали оштетувањето на косата со супер абсорбента. Лесно За Нега Машини што се перат и се перат за раце, без избледување на бојата. И не лесно деформирајте или намалете по долготрајна употреба. Пред првата употреба, ве молиме измијте ги во ладна вода за да ја отстраните лебдечката боја од површината на ткаенината. Уникатна Обвивка За Крпи За Коса нашата крпа за коса од микрофибер користи богати бои и светли печатени ткаенини за да го привлече вниманието на девојките. Ниту една девојка не може да одолее на големиот шарм на симпатична и уникатна шема. Секое пакување содржи 2 различни бои, тогаш девојките можат да ги споделат детските крпи со пријател или сестра. Крпа за Брзо Сушење турбанот за коса е изработен од абсорбента ткаенина од микрофибер која нежно може да ја апсорбира влагата од детската коса, помагајќи да се исуши природно и намалувајќи го разлетувањето, избегнувајќи оштетување на косата.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Јин јанг шепа на палми Возрасни Барбер Кејп Кејп Лесна стилизирање на коса Кејп Кејп Фризери за наметка од наметка престилка престилка

жолчна крпа Направени во САД или увезени Оваа престилка за фризура е изработена од висококвалитетна жо�

DEN 411.04

WSSBK Коса Клип Лак Конска Опашка Клип Возрасни Ткаенина Половина Коса Клип Дама Врвот Клип Хоризонтална Клип Главата Женски

Газа и лен ја мешаат ткаенината со форма на троен лак Идеален за закачување на половина коса и полна кос�

DEN 0.67

Иглички за коса ,Штипки За Коса За Жени ,5 парчиња Свадбени Клипови Со Лак Кристална Коса Наметка За Жени Моден Клип Украси За

Клип за коса : Изработен од материјал, издржлива и долготрајна употреба Невестински Шноли : Убавиот и ел�

DEN 3.33

Голема Наметка За Сечење Коса За Мажи Жени, Цветна Шема Мали Цветови Салонски Наметки Со Прилагодливо Затворање Водоотпорна

●Прилагодливо Затворање На Куката + карактеристики на наметка за сечење Коса прилагодливото деколте г�

DEN 351.84

ВОГО УБАВИНА Пеперутка Локни Пеперутка Лоци Капчиња Коса 12 Инчен Потресени Пеперутка Локни Капчиња Коса Со Кадрава Краеви Пред

Нема Мирис И Долготрајна Свежина; Лесен И Пријателски За Кожата & Одлична Услуга : Брза Бесплатна Испора�

DEN 959.84

Оригинали од најдобрата лосион за обвивка од пена во Африка, шише 6,5oz, природно климатизација, флексибилно држење без алкохол, навлажнува и

Овој производ е произведен во САД Овој производ е лесен за употреба Најдобриот лосион за пена во маслин�

DEN 3.33

Фрцолор 12 Парчиња 3,5 Инчен Хавајски Плумерија Цвет Клип За Коса Пена Женски Дами Додаток За Коса За Декорација На Свадбени Настани

Бела Плумерија Цвет Коса Клип Виолетова Плумерија Цвет Коса Клип Зелена Плумерија Цвет Коса Клип...

DEN 3.33

Калис 35 Рачно Плетена Синтетичка Чипка Предна Кутија Плетени Перики Со Бебешка Коса За Жени Двојни холандски Плетенки Русокоса

Материјал : Врвен Квалитет 100% Увезени Јапонски Синтетички Влакна, Природен Сјај, Мека Текстура, Без Запл

DEN 1119.84

Фзздп 6 Инчи Професионални Фризерски Ножици Професионални Берберски Ножици Поставете Ножици За Сечење Коса Фризура Со Ножици

Изработени од нерѓосувачки челик, овие ножици за стилизирање ја сечат косата слободно и рамномерно Наш�

DEN 0.33

Делфин Коса Канџа Рак Клип Цртан Филм Оцетна Киселина Коса Клипови Ајкула Клип Главата Носителот Конска Опашка Коса Додатоци За Девојки Жени

Материјал : Оцетна КиселинаИзработен од висококвалитетен материјал, не е лесен за бледнее и деформира, �

DEN 1.67

12 Боја Косдад Цветни Клипови За Коса За Жени, Со Мат Финиш Што Не Се Лизга, Идеален За Густа Коса, Силно Држење, Издржливи, Симпатични

Веруваме дека вашите клиенти ќе ве ценат само ако ги цените Ние веруваме дека изградбата на силен бренд

DEN 3.00

Ос Убавина Сув Шампон-Без Бензен-Без Сулфат-Сите Типови Коса - Вегански-Невидлив Сув Шампон За Мажи и Жени-Апсорбира Кревање Масло-Корен

Формулата без бензен ја освежува косата помеѓу миење без вода Апсорбира вишок маснотии и маснотии во ко

DEN 1.00

Bellisso Biotin Consiler Masserater Mask со арганско масло за суво оштетена коса и масажер со скалп и четка за влажна шампон - мека силиконска

За поздрава коса : Оваа длабоко негување на биотин маска од Белисо е суштински балсам за сува, оштетена к

DEN 159.84

Пудра За Допир на Коренот За Темноцрвена Коса По Стил Уредување | Прикривање На Бојата На Косата За Сиви И Покриеност На Корените |

Стил НА ПОКРИВАЊЕ На Коренот ултралесниот прашок за врзување на коренот веднаш ги крие несаканите сиви

DEN 575.84

Carrte® Професионални Машинки За Коса За Мажи Тример За Коса Бербер Клиперс Постави Тример За Брада Безжичен Комплет За Фризура За

●НАДГРАДБА НА КОМПЛЕТОТ МАШИНИ за СЕЧЕЊЕ коса ● професионалниот сет за машини за сечење вклучува маши�

DEN 1119.84

игкзм Кожни Алатки За Нега На Коса Половината Пакет Со Појас Фризери Ножици Чешел Торба Фризер Алатка Торба Фиба Смолкнување Торба

Ретро дизајн салон фризер,бербер и стилист коса сечење алатки чување половината торба Мали џебови за но

DEN 1760.80

висесани Дабинг Дедо Мраз Хохохо Барбер Кејп Полиестер Салон За Сечење Коса Кејп Престилка Антистатичка Фризура Водоотпорна Крпа За Бричење

●ПРИЛАГОДЕНА ПРЕСТИЛКА за ФРИЗУРА : можете да креирате своја сопствена прилагодена престилка за фризу�

DEN 2.33

Автоматско шише со спреј, континуирано шише со спреј за стилизирање на косата, нега на кожата, чистење, миленичиња, растенија и многу повеќе

Трајни, долготрајни, може да се полнат и повторно да се користат повеќе пати Ултра фината магла ви овозм�

DEN 1.33

Компресија на XJXJ Компресија нараквици за поддршка на артритис и топлина без прсти со висока еластичност нараквици Артритис на ракавици

[Мек материјал] изработен од памученспандекс, лесен и мек памучен спандекс, еластичност еластан, држете

DEN 2.33

12 Парчиња Шноли За Коса За Жени Школка Од Желка Барети За Коса ацетат француски Слаби Шноли За Коса Автоматски Шноли За Конска

Голема количина и шарени : пакетот вклучува 12 парчиња слаби целулозни ацетат клипови за коса во различн�

DEN 2.00

Фриусат Цвет Девојка Глава Со Свадба Коса Иглички, 3 Парчиња Невестата Коса Додатоци Свадба, Сребрена Коса Лента За Глава Цвет Круна

3 Еез Бисер Цвет Женска Глава, Кристални Иглички За Коса, Додатоци За Коса Од Цвет Од Кристал За Невестин�

DEN 0.67

Чимпук Професионални Рамен Железо Коса Пегла, 2 Во 1 Салон Виткање Стапче &засилувач; Рамен Железо Исправувач За Сите Тип На

УНИКАТЕН ЗАКОСЕН ДИЗАЈН : designономскиот дизајн на коси ви го олеснува стилизирањето Секоја влакно на кос

DEN 303.68

Модерен 9w LED Ѕид Светилка, Алуминиумска Легура Отворено Водоотпорен Креативни Декоративни Ѕид Светлина, 360° Линеарно Осветлување Скали За

1 [Меко осветлување] : осветлување, едноставно и дарежливо, лесно за чистење; мека и униформа светлина, бе�

DEN 2.33